Įkraunama...
Įkraunama...

Kol vyrui pirštu neparodysi-nepadarys

Dar 1-2-3-4, itikti su savo tvarka tu Jam jau tikriausiai niekada neitiksi, ir dukra neitiks, tikriausiai belieka tik susitaikyti verysad.gif
Atsakyti
Maniškis irgi ne iš tvarkingųjų, pats iniciatyvos tvakytis niekada nesiima rolleyes.gif Bet kai pradedu pati tvarkyti, tai žiūrėk jau ir jis kažką nuveikia. Taip jau yra, kad moteris laiko tris namų kampus, o vyrai tik vieną ir tai drebančiom kojom biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1-2-3-4 @ 2005 03 03, 17:32)
parasiau ir lengviau nepasidare, nes turi grizti namo ir zinau kas bus:puls tvarkytis. kazkada dziaugiausi, kad jis tvarkingas vyras, gal per daug mylejau ir nepaastebejau, kad tai per daug jau, bet kai atsipeikejau-ziuriu sakes. taip uzsilipo ant sprando, tokie auklejimai nuolatiniai ir aiskinimai kaip jis vargsas stengiasi ir niekas jo nesupranta, kad pizd....vemt norisi. cry.gif
gal galit patart ka su tokiu daryt, nes mane apeme depresija, tiesiog pati nebenoriu nieko daryti ir grazus zodziai nepadeda. jis bet ka gali sugadinti su savo pedantiskumu.  blush2.gif net veluojam visur, nes isvaziuojant is namu reikia, mat jam viska sutvarkyti.  wub.gif


Skaitau ir matau save...ir darosi geda ir baisu ir nezinau... ax.gif blush2.gif
As tookia pedante kad maniskis is proto del sito dalyko eina. Jis baisiai netvarkingas o as pedante auksciausio piltazo. man turi buti knyga prie knygos,lova tiesiai lygiai paklota,viskas lygiai graziai sustatyta..Kartais ir mane tas mano pedantiskumas nervina bet kartais vietoj nenusedzziu-vis galvoju na kaas cia dar nelygiai guli/stovi/metosi... blush2.gif
Kartais galvoju o nafig cia as taip?Gaunasi, kad tarnauju daiktams o ne jie man.. unsure.gif doh.gif
Bet kad mano mama lygiai tokia pat buvo jaunysteje, o dabar jau dzin viskas//ta prasme siek tiek apsikuopia ir gana ir nelygina krastu smile.gif
Tai raminu savaji-sakau pasensiu ir praeis tas pedantiskumas..kaip mano mamai rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Barskuole @ 2005 03 04, 10:18)
Skaitau ir matau save...ir darosi geda ir baisu ir nezinau... ax.gif  blush2.gif
As tookia pedante kad maniskis is proto del sito dalyko eina. Jis baisiai netvarkingas o as pedante auksciausio piltazo. man turi buti knyga prie knygos,lova tiesiai lygiai paklota,viskas lygiai graziai sustatyta..Kartais ir mane tas mano pedantiskumas nervina bet kartais vietoj nenusedzziu-vis galvoju na kaas cia dar nelygiai guli/stovi/metosi... blush2.gif
Kartais galvoju o nafig cia as taip?Gaunasi, kad tarnauju daiktams o ne jie man.. unsure.gif  doh.gif
Bet kad mano mama lygiai tokia pat buvo jaunysteje, o dabar jau dzin viskas//ta prasme siek tiek apsikuopia ir gana ir nelygina krastu smile.gif
Tai raminu savaji-sakau pasensiu ir praeis tas pedantiskumas..kaip mano mamai rolleyes.gif  unsure.gif

Niu va, tikiuosi tu savo seimynos nekankini kaip tatai daro 1-2-3-4 vyras? A? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2005 03 04, 10:23)
Niu va, tikiuosi tu savo seimynos nekankini kaip tatai daro 1-2-3-4 vyras? A?  mirksiukas.gif


ojojoj ax.gif ax.gif blush2.gif blush2.gif Buna buna..
Parekauju kad lekstes ne taip isplove kad riebaluotos ir kodel fairy daugiau neuzlasino?Kodel kelnes ne vietoj?Ju vieta spintoj!Padek kngya i vieta-ten kur buvo...netrupink,eik valgyti i virtuve...
Geda.. blush2.gif Gal yra kokie parapsichologo kursai sergantiems tokia liga? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Barskuole @ 2005 03 04, 10:27)
ojojoj ax.gif  ax.gif  blush2.gif  blush2.gif Buna buna..
Parekauju kad lekstes ne taip isplove kad riebaluotos ir kodel fairy daugiau neuzlasino?Kodel kelnes ne vietoj?Ju vieta spintoj!Padek kngya i vieta-ten kur buvo...netrupink,eik valgyti i virtuve...
Geda.. blush2.gif Gal yra kokie parapsichologo kursai sergantiems tokia liga? ax.gif  biggrin.gif

Prajuokinai iki asaru smile.gif , jo yra kursai, susirenka pedantiskos bobeles ir diedeliai ir sako: "as esu (vardas pavarde), pedantas, padekite" smile.gif , zinai, kaip alkoholiku reabilitacijoje smile.gif (per filmus rodo) smile.gif
O be bambejimu gyventi kaip ir negali? smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Женская молитва:

Господи, молю, дай мне:
Мудрости, чтобы понимать мужчину,
Любви, чтобы прощать его,
И терпения к его настроениям.
Силы же, заметь, не прошу, Господи,
А то ж прибью его нахрен....
Atsakyti
Geras smile.gif
Man tai tokiu problemu nekyla. Pas mus turbut atvirksciai- as nelabai megstu tvarkytis, o jam turi visas blizgeti, tad ir tvarkosi pats wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2005 02 28, 11:32)
Mano diedas, keistas baisiai... jam  kaip uzplaukia, uzplaukia susitvarko, arba indus isplauna, kartais ir valgyt padaro...visai tox pats kaip as. Kazkaip nei as jam ka sakau nei jis man. Jei as pradedu valyti dulkes, jis  siurbli parsitempia. Jei darau valgyt, padeda ka reik nuskust, nulupt ar supjaustyt.
Tiesa vakar pasake, kad viena kart galeciau ji isvaryti is virtuves ir nesinaudoti juo. nu negaliu as nesinaudoti blush2.gif


Pas mus labai panasi situacija blink.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2005 03 04, 18:14)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

    Женская молитва:

Господи, молю, дай мне:
Мудрости, чтобы понимать мужчину,
Любви, чтобы прощать его,
И терпения к его настроениям.
Силы же, заметь, не прошу, Господи,
А то ж прибью его нахрен....



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Da uz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 02 28, 11:45)
Kaip kovojam? Ogi bambam bambam bambam, baksnojam pirštu baksnojam, baksnojam. Kartais reik net mėnesį, o kartais dėl kai kurių darbų ir pusmetį ar metus prištu baksnoti. O kartais trūksta kantrybės ir pati pasidarau...Dėl nukritusios plytelės bamėjau  tris mėnesius. Pakol pati nesusiruošiau ją priklijuot, tada jau priklijavo. O vat neprikalti plintusai jau trečius metus mėtosi. A jam dzin- grindų jis neplauna, ne jam tuos plintusus kaskart iš vietos į vietą kilnoti...Va dabar jau mėnuo kaip kranas varva- tai pakišo bliūdelį po apačia ir jam dzin. Nu vienžo - gyvenu kaip gyvanašlė- diedas lyg ir yr, bet praktiškai- jo nėr...Jei kas  svetimas užeitų- tikrai manytų, kad moteriškė viena gyvena- nesijaučia vyriškos rankos mūsų bute...

Analogiska situacija,tik kai pradedu bambeti atriezia:-as ne profesianalus stalius,indu plovejas,ir t.t....Tik as esu profe ir stalius ir vireja ir valytoja ir skalbeja ir t.t.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif O su plintusais is viso bajeris,apie 3metus neprikalti.Ta diena jam buvo laisva,galvoju pradesiu klijoti(su graztu nelabai susitvarkiau)tai ji sazine uzgrauz ir sutvarkis pats.Ir ka jus manot pamate,nusizvenge,pasieme sumustini ir perzenges per mane(tuo metu ant keliu stovejau,klijavau)nuvare i miegamaji ant lovos dribsot.Ar girdejote panasiu anekdotu? verysad.gif verysad.gif verysad.gif Jauciosi ne tik gyvanasle,net nezinau kaip tai pavadinti.... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2005 02 27, 23:43)
O as savo vyrui vis komaduoju ka jam daryt. Jis nieko nepastebi, jam viskas atrodo tvarkoje, jis nemato problemos del leksciu neplautu, dulkiu, ismetytu rubu ir t.t. Tai kai esam abu namie,as jam is pat ryto susakau jo namu darbus... Ir tyliai laukiu, kol viskas bus nudirbta. Kartais buna prisimenu vakare, jog kazko nepadare, eina ir daro, zino... geriau vulkano nebudinti  ax.gif
Be to mes esam sita tema kalbeje, jis aiskiai pasake: sako, tu man tik tark zodeli ka padaryt, as padarysiu... Kartais uzknisa viskas, tada atskaitau morala, koks jis jau didelis ir turetu pats susiprotet ka ir kada namie nudirbt reiktu. "Pamokele" veiksminga buna tik kelias dienas, o po to vel tas pats.


pasirodo ne as viena cia tokia nelaimele netvarkinga vyra turinti cry.gif niekaip nesugalvoju kaip tvarkingumo ismokyti nors siokio tokio, turbut ir neiseis nes ir jo seima nelabai tvarkinga cry.gif pavydziu toms kurioms vyrai padeda tvarkytis, man tai nezinau kiek reikia bumbeti kad ka nors padarytu, o ir pats niekaip nesusiprotes siukles isnesti nors jos per virsu byra, jei nepasakysi. o Sekmadieni gryzau is mamos su visais isplautais rubais, tai parsirado velai su draugais prisilakes drinks_cheers.gif tai toks siutas sueme, kodel as turiu visus kampus suziureti, valgyt padaryti ir dar juo pasirupinti , gun_bandana.gif gun_bandana.gif vakar niekaip nesuprato ko as visa diena pikta buvau, jauciu reiks siandien rimta pokalbi tureti unsure.gif nes jei nepasikeis tai reiks kito ieskotis
Atsakyti