Įkraunama...
Įkraunama...

Kol vyrui pirštu neparodysi-nepadarys

QUOTE(November @ 2005 04 06, 13:32)
Ir ka jus manot pamate,nusizvenge,pasieme sumustini ir perzenges per mane(tuo metu ant keliu stovejau,klijavau)nuvare i miegamaji ant lovos dribsot.Ar girdejote panasiu anekdotu? verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Jauciosi ne tik gyvanasle,net nezinau kaip tai pavadinti.... verysad.gif  verysad.gif


gun_bandana.gif bash.gif gun_rifle.gif Nu jau tie vyrai dažnai tokie "nidatiopos" būna - pastoviai reikia prašyt, lygtai ne sau darytų (aš čia apie darbus namie) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2005 02 27, 20:41)
kaip tik turiu toki zmogu salia. na kazkaip daugiau nebegaliu, atsibodo, kaip mazas vaikas, pats tikrai nieko nepadarys kol nepaprasysi, kalbu ir apie namu tvarkyma ir apie vyriskus darbus namuose, tarkim rozetes sutvarkymas. gal kas yra tokioj pat situacijoje? kaip kovojat? gun_bandana.gif abejoju ar toks vyras butu geras seimoje cry.gif

pas mane lygiai toks pat yra. Aš namuose ir vyras ir moteris, kas liečia buitį
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2005 03 04, 19:13)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

    Женская молитва:

Господи, молю, дай мне:
Мудрости, чтобы понимать мужчину,
Любви, чтобы прощать его,
И терпения к его настроениям.
Силы же, заметь, не прошу, Господи,
А то ж прибью его нахрен....


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , geri žodžiai
Atsakyti
kai as dejuoju saviskiui kokia betvarke, kaip as nieko nespeju, kaip man reikia jo pagalbos.. jis sako O KAM TO REIKIA? ir as nebeturiu argumentu, kad irodyciau kam reikalinga tvarka ir iki kokio laipsnio? jauciuosi dvigubai prastai: vargstu ir dar tusciai, juk maza to namu ukio darbai ir taip patys nedekingiausi sad.gif.
Kam reikalinga tvarka? ar cia tik musu miescioniskumas, tustumas, noras pasirodyt-kaip mano jis?geriausiu atveju jis tvarkysis tik, kad pamalonint mane, jis nejaus JOKIO pasitenkinimo, kad dali laiko praleisim tvarkydamiesi, o po to bus jaukus musu namai, atvirksciai, tai bus sugaistas laikas beprasmiam darbui..
Atsakyti
Labutis, na matau kad vyrus mes visos turim ipratusius prie tvarkingo, patogaus gyvenimo tik deja jie mazai kuo prisideda prie to. Mano vakar irgi pareiske, as prasiau visa savaite kad reikia tokio mastiko uzdeti ant spinteliu virtuvej, tai vakar atsinese is darbo ir kai jau pagaliau padare tai sako - o kur aciu? blink.gif o as jam sakau o kur tavo aciu kai as grindis plaunu, skalbiu, valgyt darau tai jis su labai nustebusiu veidu atsake aciu ir pabuciavo, bet jauciu kad jis taip ir nesuprati kodel jam reikejo padekot cry.gif bash.gif
Atsakyti
Mano teta dar sakydavo: su vyru elkis kaip su vaiku, ka nors padare, kad ir nereiksmingo, - liaupsep apipilk, pagirk ir t.t.Jiems patinka jaustis patiems paciausiems. O as savaji prie buities darbu ipratinau lengvai. Neplauna indu, neplaunu ir as, nesusideda savo daiktu, nepadedu g.gif Aisku per kokias 2 savaites buvo toks joovalas blink.gif blush2.gif Bet perdaug laiko neturejau kiurksoti namuose, tai pakentejau. Dabar uogyte, kojinytes susineria, marskinukus susideda, indus plaunam pakaitom ir t.t. Jokiu moterisku, vyrisku darbu skirstymo... mirksiukas.gif Tik va gaminti moka tik sumustinius sad.gif bet cia jau kita filosofija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Britvute @ 2005 08 10, 12:57)
Mano teta dar sakydavo:  su vyru elkis kaip su vaiku, ka nors padare, kad ir nereiksmingo, - liaupsep apipilk, pagirk ir t.t.Jiems patinka jaustis patiems paciausiems. O as savaji prie buities darbu ipratinau lengvai. Neplauna indu, neplaunu ir as, nesusideda savo daiktu, nepadedu g.gif Aisku per kokias 2 savaites buvo toks joovalas blink.gif  blush2.gif Bet perdaug laiko neturejau kiurksoti namuose, tai pakentejau. Dabar uogyte, kojinytes susineria, marskinukus susideda, indus plaunam pakaitom ir t.t. Jokiu moterisku, vyrisku darbu skirstymo... mirksiukas.gif Tik va gaminti moka tik sumustinius sad.gif bet cia jau kita filosofija doh.gif



maniskiui gali ir su pirstu rodyti ir su koja..nepadeda cry.gif .bandziau ir as nieko nedaryti, bet praejo dvi dienos, savaite, antra savaite..niu niekas nepasikeite, tai dabar as savo daiktus susitvarkau, bet kas jo asmeniskai yra, net pirstu nepalieciu..jei kokia kojine randu , tai i jo puse numetu.(aisku jo kojine:)
kai dabar galvoju, tai jo mamyte ji taip islepino...
Atsakyti
QUOTE(smeige @ 2005 08 10, 14:06)
..jei kokia kojine randu , tai i jo puse numetu.(aisku jo kojine:)
kai dabar galvoju, tai jo mamyte ji taip islepino...


Gal neislepino, o elementariai pagailejo savarankiskumo pamokeliu mirksiukas.gif
O vat su kojinem irgi bairis budavo. Tipo purvinas i skalbianka i fsio g.gif Kai varau skalbti aisku rubus rusiuojuir tada prasideda.... blink.gif antros raudonos kojines medziokle po visa skalbiniu deze... doh.gif blyn daveike. Galvoju gerai, nesuneri skalbsiu ta ka randu... blush2.gif Finale reikia is namu iseit, ogi kojines tik po viena. Spek ,kaip jas dabar randu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ai jau tie vyrai... Na, prieš milijoną metų tai galėjo pasiteisinti, kad pavargo kol mamutą pavilko. Tada prie laužo kiurksodavo, dabar prie kompo...Savojo neperauklėsiu, bet gal kas žino kaip užauginti sūnų, kad manęs nekeiktų ateityje marti? O liaupsėmis tai suaugusio vyriškio miklumas tikrai paspartinamas, tik reikia nepersistengti, kad klastos neužuostų biggrin.gif
Atsakyti
hm. pas mane draugas tox - stumk trauk. siaubas kaip kartais pavargstu nuo to. ir dar tėvai kartais prisideda, tipo ko aš jį vaikau, gal pavargęs ir pan doh.gif as tai laikausi tos nuomonės, kad vyras nėra nekilnojamas turtas, kad negalėtų kartais pajudėt ir ką nors padaryti blush2.gif bet kalčiausia tai jo mamytė. juk ne kas tinginius ir užaugina ar ne?
Atsakyti
Mano vyras nelabai suprasdavo,kodel pastoviai turiu prasyti 100 kartu jo kazka padaryti.Viena diena man truko kantrybe cry.gif Pasisodinau ji salia ir bandem ispresti tokias problemas,kaip pvz.as padarau valgyti,o jis be kalbu nueina isplauti indus.Jei jis kazko papraso manes as turiu padaryti(atnesti kazka ar pan.),ir kai as jo paprasau taip pat nebebuna problemu.Tiesiog bandom atrasti bendra kompromisa.Ir pastebejau man sekasi.Maziau saukiu ar badau su pirstais,o tiesiog graziai paprasau ir tiek.Ir pastebejau,kad jis daugiau reaguoja i tai,kai jo graziu tonu paprasoma.Jis mielai ta darba atlieka. mirksiukas.gif
Jei teisybe pasakius kaip issilepinti,toki ir turesi.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 02 28, 12:43)
O kaip jūsų nuomuone geriau elgtis:
ar ignoruot ir pasidaryt viską pačiai?
ar bambėt bambėt iki galo?
Nes pirmu atvėju- diedas dar labiau gali atsipūsti, o antru tapsi bjauria nuolat bambančia boba.... g.gif


Mano nuomone geriausiai "nuleisti" kartelę žemiau. Va maniškis nesitvarko, bet jo bumbančio dėl to, kad aš ko nors nedarau, negirdėjau. Nu tai aš jam "sukabinu" visus darbus kur jau nenusimuilinsi su "paskiau" ar "rytoj". Vaikus nuvežti, parvežti, nuprausti, valgyti paduoti, paguldyti, susirinkimai irgi jo rūpestis.

O visiems kitiems buitiesm darbams jau senokai spjoviau ir sumažinau reikalavimus. Kambarius tvarkau rečiau (jau neretai verkti norisi cry.gif žiūrint į savo trobą, bet alternatyva yra lakstyti paskui 2 vaikus ir vyrą ir bambėti). Tuos daiktus, kurie sulūžę trukdo ir reikalauja skubaus remonto remontuojuosi pati, jei po pirmo pasakymo nepadaro, kitus palieku savieigai (nu kartais žiūrėk ir susitvarko).

O dėl bambėjimo - nu nelabai man taip išeina. Galiu apstaugti, kai stogas važiuoja arba labai jau sunervina, bet reguliariai bambėti per sunku. O ir ką tuo pasieksi - steriliai švarius namus į kuriuos namiškiai vengs grįžti. Išgyvensiu ir toje jo požiūriu "tvarkingoje" buityje. Nors maniškis nu nėra toks jau visiškai nieko nedarantis, tik kaip jis sako, darbas niekis, va tik prisiruošiu... Na ir kol prisiruošia...
Atsakyti