Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nuvaryti vyrą nuo kompo?

QUOTE (Silvute @ 2004 01 17, 14:38)
o jus ir pacios susidomekit kompais.
Mes tai dazniausiai tarpusavy pesames, kieno eile dabar sedeti. Ypac, jei as diena neprisedu.

O siaip pastebiu, kad dabar jau jisai pradeda burbeti, kad as per daug laiko praleidziu prie kompo - ypac velu vakara biggrin.gif

Mums tai nera ko pestis, nes jau dabar net trys kompai buna namie - kiekvienam po viena.Manasis tai nezaidzia zaidimu, vis darbo reikaliukai.As jam sakau, kad darbus reikia nudirbti darbe.Tegu grizta valandele veliau, bet jau visus darbus nudirbes tongue.gif Aisku, taip niekad nebus.
Atsakyti

Paskutiniu momentu ne vyra, bet mane su pagaliu nuo kompo reikia ginti lauk laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (vilma Liu @ 2004 01 20, 08:09)
Paskutiniu momentu ne vyra, bet mane su pagaliu nuo kompo reikia ginti lauk laugh.gif laugh.gif laugh.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Mane irgi. Tai gal reiketu pradeti tema "Kaip nuvyti zmona nuo kompo?" biggrin.gif biggrin.gif

O mano vyras priseda retai, bet jau kai priseda.... Tai kol zaidimas nepasibaigia, nenuvysi. As didesne problema turiu su broliu studentu book.gif drinks_cheers.gif Jis daznai netgi i paskaitas negali iseit, nes reiktu kompiuteri palikt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tai ir pesames, ka jau cia padarysi wink.gif
Atsakyti
manishkis informatika mokosi. Yra problemu,bet kazkaip mieliau pas mane i lova lenda, negu i kompa:)
Atsakyti
as manau, kad namie negali buti nei interneto, nei kompo... neliks del ko pestis, galesit pabuti kartu...
ir kam kompas namuose hm... iki siol nesupratau... nei valgyt duoda, nei skalbia, na nebent vietoj televizoriaus... bet jei ji jau turi, tai kompo tikrai nereikia...
stebiuosi, kai per loterijas bobulyte is kaimo laimejusi kompa ir galinti pasiimti pinigus, rekia priza!... o juk kompas ne saldytuvas, ji ijungus dar ir dirbti su juo reikia moketi... kazkokia kompiuteromanija uzpludo mus... nevaikstom i teatrus, i kina, net i lauka neiseinam... nesisnekam tarpusavyje... bendraujame zinutemis... prie ko visa tai prives... laikas kompus pradeti per langus metyti, o tai jie baigia pakeisti mums brangius zmones... mad.gif
Atsakyti
O aš galvoju, kad kompas namie yra reikalingas dalykas, ypač jei tai galimybė papildomai uždirbt. Jei jis naudojamas tik žaidimams - tai geriau jo iš vis nebūtų, tik akis gadina. Pas mus namie, kai nėra rimto reikalo, kompas mėnesiais nebūna net įjungtas.
Atsakyti
sad.gif na pas mane ta pati prob., atsimenu kai dar nebuvau istejkejusi ,mama sakydavo, jei kompas namie, vyro ner....
maniskis zaidimu nezaidzia, turi tik viena megstama, siaip nete sedi ar dar kur nors, bet karais mane is n-tojo karto isgirsta, miegot irgi turiu nuvaryti biggrin.gif
oi jau tie vyrai... ohmy.gif
Atsakyti
O mano brangusis prie kompo prasidi nei daug nei mažai : po kelias paras sad.gif , o kai miega jis prie kompo sėdžiu aš. o jei nei jis nei aš nemiegam tada blogai karas ir rietenos namie, kuris prie kompo sės nepasidalinam box.gif , va ir dabar jau zaunija atsisėdęs, kad supermamos slaptažodį pakeis, kad aš čia nesėdėčiau ir neplepėčiau.
O strateginiai žaidimai, jau baigiu pamiršti kaip juos ir žaisti reikia, nes tik užsikabinu už kokio tuoj paima ir ištrina, beviltiška su juo kariaut mad.gif

iki
Atsakyti
Rekti nepatartina, negirdi, nes uzsideda ausines.... apeliuoti i sazine ir neverta, nes neturi...
patikimas budas-isvirti barsciu, pricirskint karbonadu ir sakyt - mielasis einam valgyt.... thumbup.gif thumbup.gif
o tada kai jis ateina i virtuve, atsiseda, pasiema irankius ir valgo-begi ir uzimi kompa laugh.gif cool.gif
Atsakyti
Atsakymas-uzleist virusa. biggrin.gif
Atsakyti
OI oi oi - kokia tai musu namuose problema!!! Saudo, gaudo, birbia - maxpeinai, vulfensteinai ir visokie kitokie. Nei valgyt, nei i tuba negali nueiti. Sakiau jau saknys i kede is uzpakalio prades augti. Maniskio net valgyt neprisisauksi! Bet sugalvojau toki dalyka. Karts nuo karto paskelbiu "diena be kompiuterio". Pries griztant vyrui is darbo, paslepiu klaviatura su pele ir vsio - vyras mano! Smagu buvo pirma karta. Vietoje klaviaturos ir palikau dideli rasteli su uzrasu "Diena be kompiuterio". Atejo vyras is darbo ir tiesiu taikymu prie kompo. Tik stalciuka klaviaturos issitraukia, o ten rastelis. Sedziu virtuveje ir girdziu graudu, skausminga, beviltiska NEEEEEEE!
devil.gif devil.gif devil.gif
Atsakyti
QUOTE (Wili @ 2004 01 30, 00:48)
Atsakymas-uzleist virusa. biggrin.gif

Kur gaut toki protinga virusa, kad kenktu tik vyrui prie kompo prisedus?! rolleyes.gif
Atsakyti