Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nuvaryti vyrą nuo kompo?

Mano vyrui tai tekdavo mane varyti nuo kompo laugh.gif, bet dabar problema issprende, isigydamas kita kompiuteri wink.gif.
Atsakyti
O mano vaikinas kompiuterinese arba pas draugus sededavo kol namie kompo neturejom... Net isidarbines kompiuterinej buvo, tai galedavo reikia nereikia per naktis dirbti mad.gif sad.gif Isigijom, atrodo, viskas ciki- jis namie!!! Bet... jo kaip ri nera... Tada dar nieko, bet kuo toliau, tuo geresnio jam to kompo reik, vis ka nors pirkt, gerint- pasaka be galo. Man jau tiesa saknt nusibodo kist pinigus i ta kompa... O dar sedejimas be galo be krasto mad.gif
Nesenair adau iseiti- bent 1 vakarqas per savaite- tik musu, be jokiu kompu!!! Ir jokiu sedejimu per naktis! Kol kas dziaugiuosi- veikia clap_1.gif
Atsakyti
maniskiui dzin tas kompas. Kartais priseda kortom papaleskint ar ilenda i delfi naujienu paskaityt. Va ir visa jo kompomanija. Jam labiau rupi, kaip mane nuo kompo nuvaryt laugh.gif
Atsakyti
Nepamaciau daug receptu sad.gif O be to ir neradau atsakymo i klausima - kodel reikia nuvaryti vyra nuo kompo: ar del to, kad paciam uzimti vieta ar del bendravimo trukumo.. Siaip tai as zmonos negaliu nuvyti nuo kompo (antroji priezastis), kiek man yra zinoma - jei moteris ko nors nori - tai bandyti ja atkalbeti yra laiko, dvasios ir sveikatos resursu naikinimas..
Atsakyti
Taigi pačiai visada sėdėti prie kompo ir neleisti jam užimti tų pozicijų, va ir problema išspresta clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
As tai dirbu su kompu, taigi sakau: "Na gerai leisk, man dirbti reikia". O ka as dirbu, tai jau mano reikalas laugh.gif
Atsakyti
neimanoma dry.gif manau. pas mus personalinis, plystation ir gameboy advancer ohmy.gif fear.gif manau cia daline liga dry.gif , nes vieni vyrai geria kiti eina per mergas, o sie zaidzia kompu. kaip pagalvoju apie tai, raminu save, kad nepasirinko kito "linksimnimosi" budo tongue.gif

sekmes!
Atsakyti
Na mano draugas kompiuterastas, kaip ash ji vadinu, darbe prie kompo namie prie kompo, kai prisedi shalia paklausi ka chia darineji, skaitineji, ishgirsta tik ish antro karto (nors shalia sedzhiu) ir buna netrukdyk skaitau, man idomu ....
Tik nueinu ir girdzhiu kaip jau chatina. O pakalbeti nereikia. Gerai bent jau tiek kad nesirenka kitu linksmybiu (merginos, tusai be manes iki parychiu). Siaip pasikviechia draugus su alumi sedi ir zhaodzhia arba multikus zhiuri.

Beje pastebejau, kad draugai daugiau su manim pashneka nei jis per visa sav.

Jauchiu reiks patarima del klaviaturos ir peles pritaikyti.
Bent jau kol ieshkos, tai kalbes su manimi smile.gif
Atsakyti
1. Man kartais net patinka kai vyras prie kompo sedi. As tada telika ziuriu, vonioje guliu...
2. Kai jau norisi su juo pasikalbeti, tada nueinu i kambari kur jis su kompu
myluojasi ir sakau: "uzteks, einam gerti kavos, man liudna." Tada vyriskis keliasi ir eina, nes zino, kad as turiu labai garsia "gerkle" ir moku labai stipriai duris trankyti.... rolleyes.gif
Atsakyti
Pritariu Akvai.Aisku jei visas pasisisedejimas prie kompo vyksta normo ribose,bet kaip pastebejau jau pati darausi kompomane,sunku laiku sustoti,o nuo to kencia ne vyras(seniai ismestas per balkona laugh.gif )bet vaikas,kuriam skiriu vis maziau demesio t.y esu kompe ne tik kai jis miega.
Atsakyti
biggrin.gif Pasiulau vyrui pakeisti pampersa dukrytei,tada jis eina nuo kompo,o to tarpu kai jis ja prause,mamasa atsiseda prie kompo,o ka jam lieka dar daryt...tik man atnesti alaus laugh.gif
Ne nu visko buna...bet pas mus nera ginsu del kompo.Jam savaitgali- laisvas keles,nes manes nebuna namie tada. rolleyes.gif
Atsakyti
Nu zinokit nebesuprantu savo vyro, sedi ir sedi prie kmpiuterio. GRizta is darbo, pavalgo, ir zaidimukai te rupi jam. Ir daugiau niekas, dar ir patarnaut reikia. Atnesk ta, padaryk ta, ana. O pats sedi akis ibedes i ta monitoriu. NIEKAIP nenuplesi nuo to monitoriaus. Nors tu ka sakytum. Tarsi jam nieks nerupetu.Nusipirkau sau atskira neperseniausiai kompiuteri, nes nepasidalinam, dabar du turim, ir vel jam reik pasipest, kas prie kokio ses, kaip mazas vaikas. Nu nepasidalinam, nors tu ka darytum. Galvojau pasikeis, kai nusipirksiu kompiuteri, ir turesim du, o dabar viskas atvirksciai. Jis sako man pavydi, kad toki gera kompiuteri turiu. Galingesni trigubai uz jo pacio kompa.
Nepasidalinam, o kaip Jus dalinates su vyru kompiuteriu?
Atsakyti