Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nuvaryti vyrą nuo kompo?

QUOTE (ICE-T @ 2004 01 29, 23:41)
patikimas budas-isvirti barsciu, pricirskint karbonadu ir sakyt - mielasis einam valgyt.... thumbup.gif thumbup.gif
o tada kai jis ateina i virtuve, atsiseda, pasiema irankius ir valgo-begi ir uzimi kompa laugh.gif cool.gif

Va, va aš taip gana dažnai darau. Paruošiu vakarienę ir kol jis valgo, užimu kompą. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Man tai nepadeda. Gali nevalgyt, negert ir aplamai, iš kambario parą neišeit, jei į darbą nereik mad.gif Aš niekaip nerandu priemonių mad.gif Tuoj pratrūksiu mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juva: 30 sausio 2004 - 11:12
Nu zinot, pas mus panasi beda-kuris kuri nuvarys nuo kompo bash.gif . Kazkada jam (kompui) neteikiau tiek daug reiksmes, vis zirziau vyrui "atkreipk i mane demesi, pabunam kartu...", kazkaip didelio poveikio savo vyreliui nepadariau sad.gif . O dabar, kai turime geresni kompa 000164.gif , jis zirzia, kad as per daug laiko leidziu laiko prie kompo, o jam skiriu mazai demesio (nes tuo metu pats negali prie jo tupeti) rolleyes.gif Bet dabar as atradau nauja idomu pasauli ir tai ji nervina biggrin.gif
O kaip juos nuvaryti yra du budai : 1) Arba tartis graziuoju-1 val.-tu, kt.val.-jis; 2) Arba "imti pozicijas jega"-kai jis nueina i WC ar ko nors pavalgyti, greit okupuoti kompiuteri, uzdaryti visas jo programas ir atsidaryti savo formumu puslapiuka wink.gif
Atsakyti
tai va likimo drauges- darbe kompas ir namie kompas... daugiau nieko. o kai paprasai pabuti su seima, pabendrauti sako 'tingiu'.
suprantu tave vaidaI wink.gif likimo drauge tu mano
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dita: 02 kovo 2004 - 21:10
pas mane irgi tokia problema ech patarimais pasinaudosiu
Atsakyti
Sedi vyras prie kompo. Padarai diiideli puoda arbatos, pridedi kelis sausainius del vaizdo ir nunesi - imk, gerk, mielasis. Mielasis geria nematydamas ka geria. Arba alaus bonke, kas megejai. Po pusvalandziuko, jei reikia, dar viena. Dar po pusvalandziuko vyras tiiikrai eis i tualeta... Tada uzimt kompa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano vakar maziuke eina namo ir aiskina kad zaisim gydytojom ir ji ir as ir Gabi bus gydytojos, o tetis bus ligonis. Ir jis tures gerti vaistus ir atsigulti i lova... Ir taip mes nuvarysim teti nuo kompiuterio clap_1.gif , o tada as zaisiu barbes. Sakau, palauk o as ka darysiu.
- Tu padesi teti laikyti, kad jis prie kompo negriztu.
O man tai kompo nereikia, sake darbe galiu zaisti.
Atsakyti
Tik dabar supratau kaip gerai, kad vyras ruko. Kai jis rukyt - as sast ir sedziu prie kompo. Islenda is balkono ir ziuri mazdaug taip blink.gif , o as jam sakau: negaliu dabar atsitraukt, cia labai aktuali tema... palauk dar as cia truputi parasysiu... dar cia atsakysiu, zmogus laukia kokia valanda... pasedi ir vel rukyt bega ir vel istorija kartojasi... biggrin.gif
Atsakyti

Mes tai isprendem paprastai - kiekvienas turi savo kompa.
Atsakyti
che che....Man tai NOA patarimas labai i sirdi ikliuvo.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tikrai labai tiktu maniskiui....as tai jam is geros valios arbatos nunesu...bet, galvoju, reiks ir pagardinti koki karteli... biggrin.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Mes irgi kariaujame del kompo biggrin.gif ir is viso jis mane nervuoja (cia as apie vyra tongue.gif ), gryzta namo, tai batus nusiauna ir begom prie kompo. prie vaiko net neprieina, tik paklausia kaip burbuliukas laikosi mad.gif
o as uzimu kompa, kai vyras parukyt iseina, tada jau priverstas sedeti bent jau pusvalandi tongue.gif ir burba dar - tipo kompu maniake blink.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Ka ten vyra,jei ir vaikus bei mane tenka varyti.Geriausia iseitis:sveciai namuose arba patys sveciuose.O jei rimtai,tai susitariam kiek laiko praleisim prie kompo.
Atsakyti