Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos

puikus visu mamyciu marguciai thumbup.gif
o stai ir mano velykos smile.gif
Velykos
Atsakyti
QUOTE(D+R @ 2008 03 25, 08:30)
puikus visu mamyciu marguciai  thumbup.gif
o stai ir mano velykos smile.gif
Velykos


Gražu thumbup.gif

Tas iš siūlų margutis mažas, kaip suprantu.... - gražus smile.gif Aš planavau tokį natūralaus baliono dydžio padaryti ir puošti nėriniais- prisinėriau spalvotų gėlių jo puošybai, ir nespėjau iki galo velykoms jo padaryti- gal kad abejojau ar visą margutį nerti, ar tik siūlais apvynioti balioną ir nėrinius priklijuoti..verysad.gif Be to dabar abejojau, ar nesubliukštų.. Gal bandė kas? Nu bet vis tiek pabandysiu, kad ir po švenčių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 24 kovo 2008 - 22:21
Čia pafotkinau dar iš arčiau, nes raštų nesimatė ant to medžio:

Čia kur su svogūnų lukštais- juos iškarpiau juostelėmis, o kur tos šviesenės juostelės- iškarpiau jas ne iš paties lukšto, o nuo jau nulupto svogūno nuėmusi tą patį pirmą šviesiai žalią sluoksnį- jį sukarpiau- realiai tai jis ant margučio yra šviesiai gelsvai-žalsvos spalvos, nuotraukoje atrodo kaip baltas...


Čia tie su įvairiaspalvėm, ryškiom, didelėm gėlėm-tokie truputį nepavykę kičinukai-ale įmetu vis tiek, kad jau niekad nedėdavau jokių foto- reikia atsigriebti:


Nu psio, užteks man čia-... Bet turiu arti dviejų šimtų žinučių ir nei karto anksčiau nesu įdėjusi jokios nuotraukos- neturėjau nei fotoaparato, nei albumo nete susikūrusi, ir labai tingėjau tuo užsiimti, nes aš kompuose blondinė, tai dabar kaifas, kad galiu įdėti, tai ir maivausi.. Vakar tik albumą susikūriau...Nu bet psio- daugiau į šią temą nedėsiu margučių šiemet...

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Su sv.Velykomis! 4u.gif
Na,o cia mano apnerti marguciai (tie kiti pirktiniai) smile.gif
user posted image
Atsakyti
Beje, įdomu tai, kad tie su svogūnų lukštais kur dažyti, taip pat yra išpūsti-tuščiaviduriai- pirmąkart pabandžiau aprišti lukštais ir nailonine kojine išpūstą kiaušinį, ir jį virti- ir va, pasirodo gaunasi thumbup.gif Nes kažkur skaičiau, kad seniau, jei norėdavo tokius tuščiavidurius daryti, tai iš jau išvirto kiaušinio išskobdavo vidų prieš tai padarę jo gale apie pusantro cm. pločio skylę blink.gif Nu kaip nepatogu, pagalvojau, ir nedailu tikriausiai.. Ir nutariau pabandyti aprišti paprastą jau išpūstą kiaušinį, ir virti dažuose kaip paprastai- tai be problemų- ir nei vienas neskilo verdant- jie, kadangi tuščiaviduriai, tai aišku, plūduriavo paviršiuje, neapsėmė jų dažai- tai aš pamurkdydavau juos karts nuo karto šaukštu, pavartydavau tai ant vienos pusės, tai ant kitos kad plūduriuotų, ilgiau paviriau, ir kažkaip nusidažė visai nesunkiai ir iš visų pusių vienodai- ir nereikėjo skobti jau virto vidaus thumbup.gif - O kai tuščiaviduriai smagu, kad galima ir ant medelio pakabinti, ir padovanoti, o su sv. lukštais man šiaip smagu dažyti, nes gana greitas rezultatas, įdomu išvynioti- netikėtumo efektas, ir perfekcionizmo nereikalauja- tai kai pavargstu nuo to perfekcionizmo ir krapštymosi, o norisi kūrybos- darau marmurinius su sv. lukštais.. ax.gif

Aurum, labai faina thumbup.gif ... Bet nesiryžtu, nes atrodo, kad labai daug darbo apnerti juos kruopščiai, o norėčiau padaryti tokius, kad numauti būtų galima nesunkiai, kada panorėjus- norint išplauti, ar iškrakmolinti, bet nežinau gudrybių- o kiek laiko užtruko vieną apnerti?

- kai suges, bandyk kaip nors sutrupinti ir iškratyti pro tarpus kiaušinį, jei tinklelis nenusiima, o kitais metais tada galėtum bandyti į tą tinklelį įdėti balioną, jei išeina, ir bandyti pūsti- gal išsiformuotų kaip kiaušinis, o tada balioną susprogdintum ir išimtum pro tarpą, ir iškrakmolinus arba su klijais ištepus turėtumei kietą, nertą, tuščiavidurį margutį.. Nes dabar tiek darbo įdėta, tai juk nemesi blink.gif

Labai dailiai atrodo, iš tiesų..
Papildyta:
Su šventom Velykom clap_1.gif ploja.gif
Atsakyti
Visų labai žavūs margučiai thumbup.gif thumbup.gif O dėl išpūstų kiaušinių dažymo verdant, kad nereikėtų jų, plūduriuojančių vartyti , tai galiu duoti patarimą. Man šįkart teko pavirti pūstus kiaušinius, kad vidus būtų švaresnis, tai, kad jie neplaukiotų viršuje, pro vieną skylutę švirkštu prišvirkščiau į juos vandens. Vanduo pro kitą galą neišbėgo, nes skylutė tam kitam gele buvo labai maža. Taigi, apsunkę jie kuo puikiausiai virė nugrimzdę vandenin biggrin.gif O kai verdami apvynioti svogūnų lukštais pūsti kiaušiniai, tai nežinau ar pavyktų taip į juos vandens pripurkšti?... g.gif Tiesiog gal sunkoka būtų atrasti skylutę, pro kurią švirkšti tą vandenį... Bet galima mėginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 03 25, 11:28)
Aurum, labai faina thumbup.gif ... Bet nesiryžtu, nes atrodo, kad labai daug darbo apnerti juos kruopščiai,  o norėčiau padaryti tokius, kad numauti būtų galima nesunkiai, kada panorėjus- norint išplauti, ar iškrakmolinti, bet nežinau gudrybių- o kiek laiko užtruko vieną apnerti?

- kai suges, bandyk kaip nors sutrupinti ir iškratyti pro tarpus kiaušinį, jei tinklelis nenusiima, o kitais metais tada galėtum bandyti į tą tinklelį įdėti balioną, jei išeina, ir bandyti pūsti- gal išsiformuotų kaip kiaušinis, o tada balioną susprogdintum ir išimtum pro tarpą, ir iškrakmolinus arba su klijais ištepus turėtumei kietą, nertą, tuščiavidurį margutį.. Nes dabar tiek darbo įdėta, tai juk nemesi blink.gif 

Labai dailiai atrodo, iš tiesų..
Papildyta:
Su šventom Velykom clap_1.gif  ploja.gif

Na,as tai kazkaip nesirupinau is anksto ar graziai atrodys.Tiesiog neriau,po to pamaciau,kad neblogas rezultatas gaunasi.Pati pirma tai pora valandu dariau,nes vis ardziau,schema turejau,bet po to ja numeciau i sona,nes nieko nesigavo,savaip pakoregavau viska. smile.gif Kitus jau greiciau apneriau. Tik problema,kad neriau and pilnu kiausiniu,neispustu.Tai isdovanojau,kad neskaudetu sirdies nukerpant tuos apnerimusir sedziu rami.Ant ispustu nebadziau,nes pabaiga neriant reikia nerti ant paties kiausinio,tai jis gali susiknezhinti. g.gif Kitais metais pabandysiu kaip nors ant ispustu ar dar kazkaip panasiai...Nezinau,siais metais paskutine minute paeksperimentavau tik. ax.gif
Atsakyti
Jurvite, gera mintis su tuo švirkštu- ale kad darbo labai daug, paskui dar išpilti ar išpūsti tą vandenį reikia. Aš tai pradžioje tik pamurkdžiau juos truputį ir pavarčiau- o paskui palikau virti ir išėjau- ir nusidažė iš visų pusių- nors plūduriavo- gal garuose, ar savaime ax.gif Bet kitąmet gal pabandysiu ir su vandeniu turbūt mirksiukas.gif Gal ir taip bus patogiau..

Aurum- jetau, kaip man būtų gaila kelių valandų darbo blink.gif .. Žinau tikai, kad tokias įmautes margučiams daro sudedamas iš dviejų dalių- nuneria dvi dalis jas aptempia apie kiaušinį ir sujungia, susega keliose vietose vielute ar siūliuku, kad gerai apsitemtų.. kai iškrakmolina ir sukietėja- nuima vielutes ar atriša siūliukus, nuima nuo kiaušinio ir vėl sudeda vieną su kita ir dailiai sumezga ar susiuva tose keliose vietose, kai kas net suklijuoja, mačiau- taip kad būtų galima paskui nesunkiai atskirti tas dalis ir vėl sudėti, kai reiks išplauti, ar pan... Man atrodo, kad geriausiai apnerti dirbtinius margučius- tai ir nesusitrins, ir patogu kaskart ant to paties margučio užmauti, kai reiks išskalbti ir vėl iškrakmolinti, nes jei tai būtų tikras kiaušinis- jis neišsilaikyti gali - sudužti, sugesti, o imant kitą tikrą-jis jau nebus lygiai tokios formos kaip anas, ir gali neišeiti dailiai aptempti vėl- o dirbtinį krakmolinimui vis naudoji tą patį- patogu, man atodo mirksiukas.gif Bet man kažkaip tokie dalykai grubūs gaunasi- nemoku aš tokių delikatnų dailiai nunerti- kokius siūlus beimčiau- gaunasi kažkokie stori, kieti, arba akys nelygios- tai šiemet noėjau nusipirkti tų tradicinių baltų nertų margučių- ažūrinių- kažkaip man jie tokie tradiciški atrodė, kad rodės jog jų bet kada galima gauti dailės parduotuvėse- nu perėjau Vilniaus dailes visas- ir negavau - nei vienoj jokių nertų margučių nebuvo blink.gif Ir pilies gatvėje nemačiau.... Tai jei kitais metais noras neišblės- matyt pati bandysiu... Bet turbūt nuimamus darysiu tuos tinklelius- labai jau gaila sugaišto laiko būtų... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 25 kovo 2008 - 17:39
Na,as tiesiog pasidziaugiau rezultatu ir man uzteko.Kitais metais tikrai galvosiu,kaip viska universaliau padaryti. smile.gif
O nunerti toki dalyka nera sunku.Kaip tik netycia atitaikiau spalvas is turimo siuliuku fondo,dar su auksiukais,tai labai graziai blizga.Bent jau as patarciau naudoti Altin Bazak siuliukus.Kitokiu net nenaudoju.Maciau panasiu ir pigesniu,bet rankos priprate prie situ ir viskas.Nebent irisiuka kitoki nusiperku,visa pakuote,nes per puse pigiau gaunasi.. mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš kiek bandžius tais tadiciniais baltais-servetėliniais siūlais nerti- irisais visokiais- man gaunasi būtent su jais grubu ir kieta- nebent rinkčiausi tokius plonus kaip siuvimo siūlai- tada gražiau, bet darbo nerealiai daug iš tokių.. O kitos iš tų siūlų labai dailiai neria- ir ne iš pačių ploniausių. O man- jei neriu tankiai ir tampriai- taip kietai- gaunasi grubu ir stora iš tų visų baltų nėrimo siūlų, o jei neriu iš jų laisviau- gaunasi skystas nėrinys, raštų nesimato, jie paskęsta tarpeliuose ir skylutėse... Kažkaip gražiausiai man gaunasi nerti iš minkštų ir plonų, į virveles nesuverptų siūlų- na imu kokį akrilą tokį kur ploni ploni (kaip siuvimo, tik minkšti ir besitampantys) ir minkšti siūliukai, sudedu juos kokius du- ir neriu- tai gaunasi nekieta ir neišskydę- bet tokiems delikatniems, ar šiaip geresniems nėriniams toks šlamštas netinka- prašosi tų tradicinių gerų, baltų servetėlių nėrimui skirtų siūlų, kad atrodytų solidžiai- altin basak, arba iriso- o kai su tokiais pabandau- stora, grubu, ir viskas- gal čia kaltas mano nekantrumas, nes tik pamatau, kad akys nedailios, ir numetu- nebaigiu iki galo- gal nunėrus iki galo- bendras vaizdas visai neblogas būtų... g.gif lotuliukas.gif Matyt čia kaip ir visur įgudimo reikia - o aš nuolat pritrūkstu kantrybės nėrimui.. Žaviuosi kas neria daug ir nuneria didelius dalykus- rūbus, lovatieses (arba kad ir margučius vienoms velykoms, ir negaili jų atiduoti smile.gif )- man tai neregėtos valios apraiškos- man išsiugdyti tokią valią, kad numegztum kažką- yra tikrai pagarbos vertas bruožas, padedantis gyvenime- ne tik nėrime smile.gif
Atsakyti
Ir jus visas su praėjusiom smile.gif Čia maniškiai, numylėtuoju vašku apdailinti:
user posted image
Atsakyti
su praejusiom velykom
mano darbeliai
user posted image
user posted image
Atsakyti