Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų odelės

Prisiskaičiau čia patarimų, reik mest tuos karpymus. Pasiterliosiu su aliejukais, gal pagražės tos nelemtos odeles frusty.gif
Atsakyti
Tikrai nepasigailesit, as buvau jau visai i kampa uzspausta su tais karpymais, kasdien reikedavo korekcijos, norint padoriau atrodyti... Tik kantrybes reikia... Beje, mergaites, gal kuri pasiulytumet gera aliejuka odelems? Maniskio, pamegto, Catrice berods, Eurokos jau, deja, nebeveza... Nusipirkau Gabriella Salviette, bet nelabai man jis... O dar tas kvapas toks specifinis...
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 11 28, 00:21)
Tikrai nepasigailesit, as buvau jau visai i kampa uzspausta su tais karpymais, kasdien reikedavo korekcijos, norint padoriau atrodyti... Tik kantrybes reikia... Beje, mergaites, gal kuri pasiulytumet gera aliejuka odelems? Maniskio, pamegto, Catrice berods, Eurokos jau, deja, nebeveza... Nusipirkau Gabriella Salviette, bet nelabai man jis... O dar tas kvapas toks specifinis...

NailTek su arbatmedžiu arba Orly su apelsinmedžio ekstraktu wub.gif Man labai patinka, vis kartojami smile.gif Dar pigutis Coral su rugiagėlėmis, jis toks kaip želė, pigutis ,nakčiai tepu, pagydo,pamaitina odeles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutik @ 2011 11 28, 00:25)
NailTek su arbatmedžiu arba Orly su apelsinmedžio ekstraktu wub.gif  Man labai patinka, vis kartojami smile.gif  Dar pigutis Coral su rugiagėlėmis, jis toks kaip želė, pigutis ,nakčiai tepu, pagydo,pamaitina odeles smile.gif

Dekui labai! O kur to Coral gaut... Man jis visai tiktu, naudoju aliejuka nakciai, tai kaip tik gali but riebesnis
Atsakyti
Coral yra visur: Drogas, Eurokos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 11 28, 23:28)
Coral yra visur: Drogas, Eurokos  4u.gif

Na, kai pastaraji karta buvau Eurokos, tai ar konsultante papuole nenusimananti, ar asortimentas menkas, bet tik ta vieninteli Salviette, ar kaip jis ten, pasiule, sake, kitais neprekiaujam... Na bet bandysiu i koki Droga tada uzsukt. Dekui!
Atsakyti
mano odeliu aliejukas tai : ricinos aliejus kosmetinis+keli lasai arbatmedzio thumbup.gif
tepliojuosi ryte , vakara, kai prisimenu ir galiu, nagai sustiprejo ir auga tikrai greiciau ... mirksiukas.gif
Atsakyti
gloss, o tu tokį mišinį kas kartą pasidarai ar esi pasidariusi ir laikai kokiame inde?? Ir dar-ar tepi tik odeles ar ir nagus? Gal sakau, padėtų ir nuo nagų sluoksniavimosi....Ačiū
Atsakyti
Laba smile.gif

Prisiskaičiau visko apie odeles ir jau kokie 3 mėn kankinuosi nekarpydama. Aha, kankinuosi, nes vos kas norisi čiupti žnyples ir nusikarpyti. Tepu aliejumi ir rankų kremu, dažniausiai ryte ir vakare (darbe neišeina to padaryt).
Vaizdas tikrai gražesnis, tik tiek, kad man labai sausėja nykščių kampai, bet su laiku ir tai manau susitvarkys.
Dabar odeles atstumiu tokiu guminiu galiukų, tokiu kaip čia foto, odelės atsistumia, kaip ir viskas gerai, bet ant paties nago lieka tokie ploni nelygumai, kaip odelė kažkokia ir jos neina pašalinti, dažnai užlakavus negražiai atrodo ir jaučiasi tas nelygumas, lyg koks atsipleišėjimas.
Tai pagūglinau ir galvoju, gal verta įsigyti metalinį, kaip video kuris buvo čia įdėtas. Tokį arba kitokį. Tik nežinau kuo jie skiriasi, matosi, kad išlenkti skirtingai ir dar kitas jų galas skiriasi. Tai mano manymu turėtų viską ir nuo nago pašalinti. Tik bijau, kad nago neįspausčiau (man taip yra kelios manikiūrininkės padariusios), bet jai aš švelniai tai gal nieko nebus.
Gal kuri tokius naudojat ir galit pasidalinti įspūdžiais. Ar nebus labai atsiknojusios tos odelės, nes man atrodo kad jas labai atkelia ir tada jau reikia kirpt, o tokį kelią pradėjus visai nenoriu grįžt atgal.
Pas manikiūrininkę dabar einu tik nagų formos dailinti ir kad ji man raudonu laku nulakuotų, nors tikiuosi ir pati greičiau išmokti suteikti reikiamą formą, kad visi vienodi būtų smile.gif
Tad jei kas naudojate metalinius atstūmėjus lauksiu pasisakymų 4u.gif
Atsakyti
man visai nebloga priemone pasirode Oriflame speciali zele (cuticle remover gel)
user posted image

nera brangi ir kazkokiu budu tikrai tas skuras nunaikina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2012 02 18, 21:22)
man visai nebloga priemone pasirode Oriflame speciali zele (cuticle remover gel)
nera brangi ir kazkokiu budu tikrai tas skuras nunaikina  smile.gif
Bet ar nebus taip, kad pradėjus ją naudotis tam nebus galo, vis reiks ir reiks. Ir ar nepradeda po kiek laiko sausėti, trūkinėti ir pan.
Nes dėl tokių priežasčių mečiau karpymus, nes odelės greičiau augdavo, buvo sausesnės ir įtrūkdavo (kremą ir aliejų naudojau ir tuo metu), gražus vaizdas po manikiūro būdavo tik kelias dienas.
O dabar pastumdomos jos dailios išlieka ilgiau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dieter: 19 vasario 2012 - 00:09
Vat vat, ir man atrodo, kad bus ne taip tragiskai, kaip su karpymu, bet vis tiek odele ataugs pakankamai greitai... g.gif Bet pedikiurui gal ir tiktu... Juk tu odeliu nelabai rekomenduoja karpyt... Nors nezinau, tiesa pasakius.

Del metaliniu pagaliuku. As nerekiomenduociau. Man irgi manikiurininke buvo sugadinus jais pora nagu. Turiu lygiai toki pat pagaliuka guminiu antgaliu, galima dar bandyt naudot medinius pagaliukus, jie ne taip traumuoja, kaip metaliniai. As atstumimui naudoju ranksluoscio krasteli - stengiuosi nepamirst svelniai nustumt odele po kiekvieno ranku plovimo, kartais pasitepus kokiu kremuku ar aliejuku atstumiu nago krasteliu. Bet labai svelniai, kad nago krastelis nesiliestu prie kito nago pavirsiaus, nes, kaip bebutu keista, irgi esu kazkada pora naguciu netycia pazeidus, persistengiau smile.gif Taigi, mergaites, be fanatizmo mirksiukas.gif

Dabar nusipirkau Eveline aliejuka, na, man visai patiko. Tiesa, sudetis jo... huh.gif Buna ir geresniu, parabenu daug. Taigi, ir as susidomejau tuo naturaliu aliejuku misiniu!
Atsakyti