Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų odelės

tai ir nereikia gerti kavos. Pasisemiat maltos kavos, uzpilat trupuciu vandens ir pilinguojate ka tik norite. Juk, negertoje kavoje apstu kofeino, odai tai I nauda:) As ir kunui darau pilinga su negertos kavos tirsciais.
o rankos, kaip aksomines pasidaro po kavos pilingo.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 03 06, 19:38)
tai ir nereikia gerti kavos. Pasisemiat maltos kavos, uzpilat trupuciu vandens ir pilinguojate ka tik norite. Juk, negertoje kavoje apstu kofeino, odai tai I nauda:) As ir kunui darau pilinga su negertos kavos tirsciais.
o rankos, kaip aksomines pasidaro po kavos pilingo.

neisivaizduoju kaip kava vietoj pilingo naudot - bandziau, visos rankos ir kt kuno vietos liko rudos, tai teko su kitu sveitikliu sveist, kad nuplaut tai, kas liko nuo kavos biggrin.gif o dar kvapas ir treliones kiek blink.gif biggrin.gif na bet gal cia tik man teip nepatinka 4u.gif
Atsakyti
As tai atsikraciau visu odeliu salinimo tepaliuku/skysciu ir pan - riebiau kremu odeles patepus ar pamirkius rankas efektas man tas pats. Tada mediniu pagaliuku ar net nagu atstumiu odeles (kazkur kazkada viena forumiete berods minejo, kad ji nagu irgi stumdo) - man nagu pasirode svelniau ir maloniau atstuminet nei pagaliuku. O jei kokia didesne pasitaiko, tai situo irankiu salinu - bet nustojus zirklutem odeles karpyt tikrai pasijaute efektas, zymiai tvarkingesni naguciai atrodo.

QUOTE(Lėjaaa @ 2013 03 07, 00:21)
neisivaizduoju kaip kava vietoj pilingo naudot -...


Esu naudojus kava kuno sveitimui - nei dazydavo odos, nei kazkoks didelis nepatogumuas, tik tiek, kad vonia apsinesa, tai praplaut reikia. O kvapas kavos man patinka (nors siaip negeriu jos).

Na o sveitimui galima sekmingai ir cukriuka naudot - sumaisai su kokiu aliejum ir pasidarbuoji ant ranku. Netgi su tarkim veido prausikliu manau galima maisyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 07 kovo 2013 - 00:55
QUOTE(Lėjaaa @ 2013 03 06, 23:21)
neisivaizduoju kaip kava vietoj pilingo naudot - bandziau, visos rankos ir kt kuno vietos liko rudos, tai teko su kitu sveitikliu sveist, kad nuplaut tai, kas liko nuo kavos biggrin.gif  o dar kvapas ir treliones kiek blink.gif  biggrin.gif  na bet gal cia tik man teip nepatinka 4u.gif

as jau ilga laika rankas tik su kava sveiciu blush2.gif jokiu dazymu bei kitokiu nepatogumu g.gif terliojuos virs klozeto ax.gif

cia ko gero as esu ta didziausia odeliu stumdymo nagu propaguotoja blush2.gif hihihi.gif tik nepersistenkit, stipriau paspaudus galima nago pagrinda suzeist, jei nagai is minkstesniu
Atsakyti
O kaip toks nagu odai šalinti ar geri?
http://www.sourcingm...r-p-130187.html
Atsakyti
Jei kokybiskas, astrus, tai gerai. As tokiu nudojuosi, man tinka,. Tik pries tai petepu odeles minkstikliu, sausai negalima plaustyti.
Papildyta:
QUOTE(Lėjaaa @ 2013 03 07, 00:21)
neisivaizduoju kaip kava vietoj pilingo naudot - bandziau, visos rankos ir kt kuno vietos liko rudos, tai teko su kitu sveitikliu sveist, kad nuplaut tai, kas liko nuo kavos biggrin.gif  o dar kvapas ir treliones kiek blink.gif  biggrin.gif  na bet gal cia tik man teip nepatinka 4u.gif

Man niekas neparuduoja, nei odeles, nei rankos, nei kuna. Bet oda lieka svelni kaip kudikio ir dar kofeino gauna:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 03, 01:09)
Jei kokybiskas, astrus, tai gerai. As tokiu nudojuosi, man tinka,. Tik pries tai petepu odeles minkstikliu, sausai negalima plaustyti.
Papildyta:

Man niekas neparuduoja, nei odeles, nei rankos, nei kuna. Bet oda lieka svelni kaip kudikio ir dar kofeino gauna:)

koki jus naudojat, gal galit imesti nuoroda?
Atsakyti
Maksimoje perku. Kur sukabinti visi tie dalykeliai nagams. Baltu koteliu, ipakuotas ir pakabintas ant laikiklio, apie 6 lt kainuoja.smile.gif
Atsargiai, nes astrus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 03 liepos 2013 - 21:54
Sveikutes,
Gal kas girdejot ar zinot kur ir kas galetu kokybiskai pagalasti manikiuro znyplutes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MonikuteMoni @ 2013 08 08, 18:09)
Sveikutes,
Gal kas girdejot ar zinot kur ir kas galetu kokybiskai pagalasti manikiuro znyplutes? smile.gif

kuriam mieste esat? smile.gif
Atsakyti
kaune:)
Atsakyti
QUOTE(MonikuteMoni @ 2013 08 09, 08:58)

tiksliai nezinau kur, bet pries mola, kitoje gatves puseje. manau paklausinejus zmoniu zinotu 4u.gif
Atsakyti