Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų odelės

Tada palauksim, kol gloss pasidalins savo patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2012 02 18, 18:55)

Tai pagūglinau ir galvoju, gal verta įsigyti metalinį, kaip video kuris buvo čia įdėtas. Tokį arba kitokį.


Jokiais budais nepirk metalinio - nebent nori pastoviai "zydinciu" nagu. Tas metalas pazeidzia nago plokstele. Puikiausiai tinka tas, kuri turi, guminiu antgaliu - tik pries ji naudojant reikia uztepti kokios nors priemones odelems salinti, kad jos suminkstetu, ir tada puikiausiai atsistumia. Na, o jei jau labai norisi ko nors tvirtesnio, gali isbandyti medinius pagaliukus. Tik ne metala! Vienintele metaline priemone nagams gali buti odeliu karpytuvas, bet kadangi visos cia stengiames juo nusikratyt, tai nereiktu ir jo itraukt i manikiuro priemoniu sarasa.
Pasigirsiu, kad odeliu nekirau nuo kazkur gruodzio pradzios, vaizdas tikrai geresnis. Kas vakara itrinu priemones odelems (dabar turiu is Sally Hansen kremuka), o karta per savaite uztepu Borhgese kazkokio odeliu nuemejo ir atstumiu user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2012 02 18, 21:22)
man visai nebloga priemone pasirode Oriflame speciali zele (cuticle remover gel)
user posted image

nera brangi ir kazkokiu budu tikrai tas skuras nunaikina  smile.gif

Šitas ir man patinka, gera priemonė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2012 02 19, 11:17)
Ačiū už pasidalinimą mintimis 4u.gif
Ir pati galvojo, kad pažeis nagą tas metalas. Dažniausiai prieš tokį rimtesnį atstumdymą mirkau nagus vandenyje su citrina (labai gerai išvalo visus kampus ir pan). Tik kaip sakiau, odelės tos pagrindinės atsistumia, bet ant nagų lieka tokia plona plona, kurios nepavyksta nustumt.
Na, bet gal reiks pamėgint medinį kokį kartą.
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 02 19, 12:03)
Tada palauksim, kol gloss pasidalins savo patirtimi  smile.gif

pasidarau ta misini i isbaigto aliejuko buteliuka, patogu naudoti, tepti, ir uztenka pasidaryto tikrai ilgam ... dazniausia tik odeles, o jai nagai buna nelakuoti tepu ir visa plostele su odelem smile.gif na man super, ir naturalu, ir pigiau dar gaunas nei tarkim pirkciau aliekuja ...
pries tai turejau coral nebrangu toki, tai mano naguciam ricina patinka labiau mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif as su tokiu klausimeliu,jus merginos salinate nago odele,o ka daryti kai ji isvis neuzauga ant nago,pasikelusi nuo nago ,dirbant plysineja,ir labai skauda.patarkite prasau ax.gif gal tai liga kokia nors g.gif cia mano vyrui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 04 17, 12:39)
Jau kelias savaites bandziau nekirpt odeliu, nes situacija pradejo darytis tragiska, jos kuo tolyn, tuo labiau ir greiciau ataugdavo!

O kokias znyplutes jus naudodavot? Ir ar jos budavo pagalastos?

QUOTE(cindy @ 2011 05 05, 17:52)
Ką naudoti nagų odelėms, kad jos nebūtių tokios sausos? Jau nebežinau ką ir naudoti doh.gif  Dar ir nagams gal kažkas būtų, nes jie labai kieti ir kerpant tiesiog skyla.. O paskutiniu metu pradėjo luptis viršutinis nago sluoksnis nuo kelių nagų.. unsure.gif

As rekomenduociau toki misinuka - puses citrinos sultys ir trys saukstai aliejaus pasildyti, tada rankas truputi pamirkyti siltame vandenyje ir slapius nagus kisti i ta silta aliejuka. Pamirkyti jame kol turesit kantrybes, na bent 10 min., po to nusausinti nagus, bet neplauti.
Svarbu kad rankos pries tai butu sudrekintos nes visi aliejai geriausia poveiki duoda ant dregnos odos ar nagu.
O kad nesiluptu virsutinis sluoksnis patarciau karta per savaite arba prie kiekviena lakavima, poliruoti pati nago galiuka is virsaus.

QUOTE(_sala_ @ 2011 11 26, 16:17)

Labai geras video, aciu kad pasidalinot. 4u.gif

QUOTE(Dieter @ 2012 02 19, 19:37)
odelės tos pagrindinės atsistumia, bet ant nagų lieka tokia plona plona, kurios nepavyksta nustumt.

Man irgi yra taip buve senais laikais, bet ta problema dingo kai pradejau pastoviai lakuot nagus. thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 03 12, 15:00)
sveikos  4u.gif as su tokiu klausimeliu,jus merginos salinate nago odele,o ka daryti kai ji isvis neuzauga ant nago,pasikelusi nuo nago ,dirbant plysineja,ir labai skauda.patarkite prasau  ax.gif gal tai liga kokia nors  g.gif cia mano vyrui  blush2.gif

Kai odeles iplysusios ir skausmingos, pradziai galima butu i silta vandenuka (apie puse stiklines) ilasinti keleta lasu arbatmedzio aliejaus ir tegu jis palaiko ikises nagus bent keleta minuteliu isejes is duso arba bent svariai nusiploves rankas.
Dar galima pasildyti pora saukstu alyvuogiu aliejaus ir ilasinus kelis lasus arbatmedzio aliejaus pamirkyti pirstu galiukus (pries tai sudrekinus juos vandeniu), bet cia kai nera labai skausmingu zaizdeliu.
O ateiciai, kai jau nebebus uzdegimo, tada praktikuoti po kiekvieno isejimo is duso (ne kiekviena vyra priversi dubenelyje nagus mirkyti biggrin.gif ) vis patepti aliejuku nagu odeles ir duoti isigerti. Visada tegul stengiasi tepti aliejuku dar dregnus nagus, tada efektas bus didesnis. Galima su paprastu alyvuogiu aliejum, arba su specialiu aliejuku nagams is kosmetikos prekiu parduotuves. Ricinos aliejaus nerekomenduociau, nes jis yra nuodingas, arba tokiu atveju reikia neilgai trukus nusiplauti rankas kad siaip uzsimirsus pirsto nelyztelti. biggrin.gif
Ir siaip gerai butu maitinanti ranku krema profilaktiskai naudoti ir juo tepantis skirti daugiau demesio nagu odeliu sriciai. As kuris laikas naudoju gryna taukmedzio sviesta, labai geras daiktas, nereikia nei kremo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 17 balandžio 2012 - 12:15
Jau kuris laikas nagų odelių nekerpu, tik atstumiu, bet kol kas man nelabai kaip atrodo, jau norisi karpyti....Bendradarbė nekarpo ir atrodo liuks nagai ir odelė aplink nagus-kaip man tokio laiko išlaukti...
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 04 17, 13:05)
O kokias znyplutes jus naudodavot? Ir ar jos budavo pagalastos?



Jch znypliukes. Taip, reguliariai nesdavau galasti
Atsakyti
Bet tai sako, kad isvis karpyt negalima bet tai kaip tada jas salint?
Atsakyti
šiaip sako, kad jas po maudynių ar nusiplovus rankas atstumdyt reikia, taigi ir šalint nelabai reikės ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu ir as didele problemele su nagu odelemis:( sausos, labai sausos jos pas mane, ko tik nedariau as jom... Bet atradau veiksminga buda, negaliu atsidziaugti, kavos tirsciais tryniau rankas ir galvoju ant odeliu nagu pabruzinsiu, wowww nemoku papasakot koks efektas!!!! Geris tikrai! Bandykit ir dziaugsites!!!!!!
Atsakyti