Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis kandžiojasi žįsdamas

Aš tai maitinu ir kenčiu, kai kandžiojasi. biggrin.gif
Dukra 6 dantis turi, dar vienas lenda.. Iš pradžių tai išvis pravalas būdavo.. net apsiverkdavau ir galvojau, kad jau maitinimus nutrauksiu. Bet iškentėjau, dabar jau nebekandžioja. smile.gif
Atsakyti
Maniškis kai pradėjo dygti dantukai tai kąsdavo kaskart kai maitindavau. Kentėjau. Išdygus dantukams nebekando. Dabar kalasi dantys viršuje ir vėl istorija kartojasi. Tik dabar pasakiau sau, kai tik išdygs viršutiniai dantys - nebemaitinsiu, nežinau kaip, kokiu būdu tai gausis bet aš jau savo vaikui tapusi žinduku 2.gif sad.gif , nes vaikinas tūtės nuo gimimo neima, bonkutės irgi...Tai būna kad visą naktį išmiegam su papuku burnoje...
Atsakyti
Saviski maitinau net tada, kai jau turejo 6 dantukus. Na, taip, kartais ikasdavo, ir kiek pastebedavau, tai specialiai, su sypsenele laugh.gif Bet kai kelis kartus paaiskinau, kad man skauda ir taip daryt negalima, tai po truputi liovesi.
Atsakyti
mes tai jau pusantru metu maitinames, ir turime jau keturiolika dantuku. buvo visko pacioje pradzioje kelis kartus subariau ir daugiau nekando, viena karta tai kersaudamas ikando tai svelniai per uzpakali plekstelejau ir pasakiau, kad negalima nes man labai skauda ir nuo tada niekada i kruti nekanda biggrin.gif bet uztat kai supyksta tai taikosi i veida ikasti kaip koks vampyriukas laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (zannnettta @ 2004 11 09, 18:49)
Maniškis kai pradėjo dygti dantukai tai kąsdavo kaskart kai maitindavau. Kentėjau. Išdygus dantukams nebekando. Dabar kalasi dantys viršuje ir vėl istorija kartojasi. Tik dabar pasakiau sau, kai tik išdygs viršutiniai dantys - nebemaitinsiu, nežinau kaip, kokiu būdu tai gausis bet aš jau savo vaikui tapusi žinduku 2.gif sad.gif , nes vaikinas tūtės nuo gimimo neima, bonkutės irgi...Tai būna kad visą naktį išmiegam su papuku burnoje...

Va , va aš irgi jau tapau čiulptuku.VIsą naktį papukas, dieną irgi papukas o ir beprotiškas kandžiojimasis, kartais net iki ašarų priveda.JAu bijau net pagalvot apie maitinimą sad.gif Ir baru ir aiškinu kad negalima, visitek tas pats.O čiulptuką ėmė iki kokių 8.5 mėnesio, o dabar nei pro kur neikiši.O gaila sad.gif
Atsakyti
Maniskiui turbut irgi kalasi dantukai, nes tapo piktas, vis trina veiduka, apie burnyte, kisa pirstus i burna, praktiskai atsisako kruties, o jei isiulai.........oi oi... blink.gif dar dantukai neprasikale, o kaip speneli skaudziai ''grauzia''...nezinau ir ka daryt. sad.gif Kas tuomet bus kai jie islys???? Sakes doh.gif
Atsakyti
Į šios temos klausimus galite rasti atsakymų šiuo metu tituliniame www.supermama.lt puslapyje publikuojamam straipsnyje "Jei kūdikis žįsdamas kandžiojasi" straipnį rasite ČIA

Sėkmės!
Atsakyti
Aciu tau, Aureja 4u.gif
Atsakyti
mergina zindziau iki 15 men. pirmas dantukas isdygo 5.5 men. kelis kartus ikando, bet as taip uzrekiau is netiketumo ir skausmo cry.gif ji matyt suprato, kad kandziotis negalima smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Esu šūktelėjusi ir aš,tačiau jos dantis jaučiau iki 1metų ir 7 mėnesių doh.gif na niekis,mergina kaip nulieta,sveika,žvali,tiesiog pasiutus.Jai jau 5metai wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif

Gal ir jus susiduret su tokia problema, kad zindomas krutimi kudikis kanda ja. Dukrytei beveik 6men. Pabaigusi zisti ir pasisotinusi panele beveik visada ikanda kruti. Kaip tai atpratinti?
Atsakyti
Maniškė tai kandžiojosi kol dygo priekiniai viršutiniai dantukai.Išdygo ir kandžiojimasis baigėsi mirksiukas.gif Bet jau buvau pradėjus maitint bijoti blush2.gif Dabr viskas Ok thumbup.gif
Atsakyti