Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis kandžiojasi žįsdamas

O gal tokiu atveju antspeniai pades? g.gif
Atsakyti
sveika, man atrodo,kad tikrai tavo atveju anspeniai būtini,juo labiau jei iki kraujų prakerta..o tai tu ir duodi tą krutinę kuri kraujuoja ar aš blogai supratau g.gif
Atsakyti
Mano mažasis irgi pradejo kandžiotis, du apatinius turedamas, tai iškenčiau beveik du menesius ir viskas, nebedaviau! Labai jau pagailo savęs cry.gif laugh.gif
O mišinuko jis irgi kratesi, tai paprasčiausiai išbandžiau ne tik kaučiuko, bet ir silikono čiulptuką, pasiuliau pieno ir is puoduko su snapeliu, tai greitai atrado sau tinkamiausią thumbup.gif
Atsakyti
Maniškiui, kai maitina, irgi buvo užėjęs noras pasikandžioti - tokiu atveju užspausdavau nosi ir jis būdavo priverstas iškart išsižioti. Man toks variantas padėjo - atprato kandžiotis.
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 04 23, 21:54)
sveika, man atrodo,kad tikrai tavo atveju anspeniai būtini,juo labiau jei iki kraujų prakerta..o tai tu ir duodi tą krutinę kuri kraujuoja ar aš blogai supratau g.gif

Na jis dažniausiai kanda kai nebenori valgyt, arba kai bandau užmigdyt o jis nenori schmoll.gif . Krimsteli, supranta kad blogai padarė ir juokiasi kaip kipšiukas bigsmile.gif . Tada aš jam nebeduodu, o kraujas kibirais nebėga, kad iki kraujo įkando sprantu kai truputį išsikruvina liemenėlė doh.gif . Na bet vėliau iš tos krūties kai maitinu labai skauda doh.gif , stengiuos maitint tik iš kitos, bet kai ana labai pritvinksta tai duodu ir iš skaudamos. Jau galvojau nutrauksiu tą reikalą, greit mažiui 11 mėn., bet kad jis labai nevalgus, gali išbūt kelias valandas nevalgęs, vis tiek košės nelabai įduosi, mišinuko irgi nepripažįsta, tik MP, taigi kankinuos doh.gif
Atsakyti
Manau,kad tikrai turėtų padėti antspeniai (geriausi man buvo AVENT firmos), tačiau irgi sunkiai pripratome schmoll.gif
Atsakyti
Su 11-kos mėnesių vaikučiu jau galima bandyt ir susitarti - tokio amžiaus vaikas jau daug ką supranta. Maniškė irgi yra bandžiusi įkąst (ne tyčia, o užsimiršusi), tai griežtai pasakydavau, jog "negalima" (žino šio žodžio reikšmę, nes imdavo muistytis lyg prasikaltusi) ir nustodavo. Jei dar bandydavo, daugiau krūties neduodavau iki kito maitinimo. O kai kalasi dantukai, išvis geriausia po ranka turėti guminį kramtuką ar čiulptuką (kas ką mėgsta). Pajutus, jog pradeda kramtyt, duoti pakramtyt. Mes jau išsiugdėm refleksą - dukrytė pačiulpia pienelio - pakramto kramtuką ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2006 04 24, 01:35)
Maniškiui, kai maitina, irgi buvo užėjęs noras pasikandžioti - tokiu atveju užspausdavau nosi ir jis būdavo priverstas iškart išsižioti. Man toks variantas padėjo - atprato kandžiotis.

Skamba kiek sadistiškai. Bet nežinau kaip gelbėsiuos pati, kai išdygs bent vienas dantukas. Nes dabar užtenka kad dantenas sumąsto pasikasyti...
Atsakyti
QUOTE(dianadov @ 2006 04 24, 10:16)
Na jis dažniausiai kanda kai nebenori valgyt, arba kai bandau užmigdyt o jis nenori schmoll.gif . Krimsteli, supranta kad blogai padarė ir juokiasi kaip kipšiukas bigsmile.gif . Tada aš jam nebeduodu, o kraujas kibirais nebėga, kad iki kraujo įkando sprantu kai truputį išsikruvina liemenėlė doh.gif . Na bet vėliau iš tos krūties kai maitinu labai skauda doh.gif , stengiuos maitint tik iš kitos, bet kai ana labai pritvinksta tai duodu ir iš skaudamos. Jau galvojau nutrauksiu tą reikalą, greit mažiui 11 mėn., bet kad jis labai nevalgus, gali išbūt kelias valandas nevalgęs, vis tiek košės nelabai įduosi, mišinuko irgi nepripažįsta, tik MP, taigi kankinuos doh.gif

Man atrodo,kad taip kanda todėl,kad kalasi kiti dantukai ir niešti dantenas,bent taip sako daktarai,nes turėjau tokią pat problemėle tik ne iki kraujų.Gal vertėtų susimastyt ir nutraukti maitinimą,nes vaikutis ir toliau taip elgsis,gal tik pertraukas darys.As pati iki 1metų ir10mėn maitinau,bet dabar pagalvojus nesuprantu kam taip ilgai,o irgi nieko nei mišinukų,nei ko kito nepripažino,bet dabar jau pamiršau ką tai reiškia.Bet dianadov nekankink savęs taip verysad.gif
Atsakyti
Mažylei išdygo dantukas, džiaugiamės clap.gif
Tačiau problemėlė kita, kaip žindyt, kad nekandžiotų, neskaudėtų g.gif
Maniškė priprato užmigt prie papuko, tai reik jį ''atimt'', kai užmiega. Nemalonu..
Pasidalinkit savo patirtim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2006 07 07, 22:41)
Mažylei išdygo dantukas, džiaugiamės clap.gif
Tačiau problemėlė kita, kaip žindyt, kad nekandžiotų, neskaudėtų g.gif
Maniškė priprato užmigt prie papuko, tai reik jį ''atimt'', kai užmiega. Nemalonu..
Pasidalinkit savo patirtim ax.gif


Šiaip tai neturėtų kandžiotis, jei teisingai žinda. Apatinius dantukus dengia liežuvis, vat su viršutiniais būna blogiau mirksiukas.gif Bet pastebėjau, kad skauda tik jei į patį spenelį krimsteli, o jei krūties nemažai apžioja, tai nepajėgia skaudžiai įkąsti, be to, tolimesni plotai neskausmingi.

Jei reikia neskausmingai atimti, tai netrauk pati, o pirma įkišk pirštą ir pražiodyk švelniai. Turėtų normaliai būti.

Šiaip tai kartais įkąs, tada geriau kokia 10-20 minučių neduot krūties, o leist pagraužti ar kramtuką, ar žaislą kokį.
Maniškės jau po 5 didelius dantus turi, tai dažniau kandžiojasi, kai nebealkanos - pažaisti nori.
Atsakyti
Man atrodo, kad kai jau yra dantukai, tai įkandimų neišvengsi. O kai užmiega, tai reikia įkišti pirštą burnytės kraštelin ir taip išlaisvinti spenelį ax.gif

Sveikinam su išdygimu 4u.gif
Atsakyti