Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai jaunamartėms

QUOTE(kayla mire @ 2005 03 08, 21:22)
Na o jei jau prakalbus apie pirmąją naktį, tai ar teisybė kad ją reikia praleisti pas piršlius namie?aš kažkur girdėjau.... blush2.gif

Kur jau jums mieliausia ten ir praleiskit tą pirmąją naktį, na o kad pas pirslius reiktų miegoti pirmą kartą girdziu g.gif
Atsakyti
vestuviu scenarijus - http://www.geocities...pirsliams2.html ir kita...
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kayla mire @ 2005 03 08, 21:22)
Na o jei jau prakalbus apie pirmąją naktį, tai ar teisybė kad ją reikia praleisti pas piršlius namie?aš kažkur girdėjau.... blush2.gif

arkas vercia? siaip laisva valia rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 03 07, 11:20)
tiesa, niekaip su jaunikiu nesusikalbam. kaip daryti? Pas mane ateis pamerges, bus tevai.. tada atvaziuos jaunikis su pabroliais, aties pirsliai ir tt.. o kur juanikio tevai? jie irgi pas mane atvažiuos su jaunikiu? o ka daryti su seserim jo? viena jaunesne zymiai, kita is uzsienio atvaziuos be vyro, nei pamerges jos. tai ir pas mane priimti? o dar jo krikstateviai is kito miesto, pas tevus jo nakvos, tai ir paimti pas mane islydetuvem? ar palikt juos namie vienus? niekaip nesugalvojam sad.gif



nea, dazniausiai tave islydi taviskiai, ji - jo puse. is tikruju dabar jau nebe visai tokios tradicijos... daugiau laisves tvo norams... mes pvz. susitiksim tik baznycioj, islydejimas is namu bus, bet visai kitoks - kuo maziau asaru, daugiau dziaugsmo;)
kadangi poros vienos vaziuos su jaunuoju, kitos - su manim (pas abu mazdaug po lygiai iseina), paprasysim, kad baznycia papuostu draugai, kurie jau lauks atvaziuojancio jaunojo, o passkui - ir manes;)
Atsakyti
pirmiausia del islydejimo. jauniki islydi jo tevai (jei taip labai nori, tegu ir kriksto tevai). pas jaunaja jaunikis vaziuoja su pirsliu ir pabroliais, t.y. tik pulkas eina i namus. pvz pas mus vestuvese buvo taip. kiem lauke visi tie, kurie nedalyvavo islydejime. i namuose buvo mano tevai, as su jaunikiu, pirslys su svocia ir pulkas (na dar fotografe, filmuotoja ir muzkantas biggrin.gif ). visi kiti lauke kieme- juk , tiesa sakant, ju islydejime ir neturi buti.

alkoholio jaunieji geria saikingai- ne tas galvoj buna. as, pvz, isgeriau viena taure sampano per visas vestuves- vis po gurksneli ir tiek tongue.gif

svarbiausia nesinervuokit. pasikarsciuoti dar tikrai spesite. nervai kenkia groziui biggrin.gif

mes tuokemes 1..20 rotusej, tai sukuosena buvo 7, makiazas 8... su nuotykiais, bet suspejom. svarbiausia- tikrai pasirinkit gera ir patikima kirpeja (maniske velavo valanda laiko!!!!!!!!!!!! doh.gif )



Atsakyti
dar vienaqs klausimėklis: Ka dovanoti piršlaims? juk jie tiek daug lituku išleis.. o padengti Jų išlaidų neleidžia. Ką patartumėte?
Atsakyti
mergaites, jau kazkur uzdaviau ta klausima, bet niekaip atsakymo negaunu - gal galit patarti, ar fotografui, muzikantams irgi pilnus valgius uzsakyti, ir ka daryti su vaikais - 10 m pavalgancia mergaite? ar irgi kaip suagusiems? patakit, nezinau, ka daryti unsure.gif
Atsakyti
Man irgi įdomu ką daryti su vaikais nuo 10 iki kokių 15m.? Kviesti nelabai norisi jei reiktų ir už juos mokėt o be to su jais ir nebendraujam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 04 01, 10:01)
mergaites, jau kazkur uzdaviau ta klausima, bet niekaip atsakymo negaunu - gal galit patarti, ar fotografui, muzikantams irgi pilnus valgius uzsakyti, ir ka daryti su vaikais - 10 m pavalgancia mergaite? ar irgi kaip suagusiems? patakit, nezinau, ka daryti unsure.gif

Fotografui, muzikantams uzsakomas karstas patiekalas ir viskas, atsigerti juk bus ant stalo, o vaikams mes uzsakinėjom irgi tik po karstą patiekalą, o kaip nuo zmogaus pvz. po 50lt. uz juos nemokėjom, kiek jie paskui suvalgo mirksiukas.gif tikrai uztenka kiek yra ant stalo ir jiems 4u.gif
Atsakyti
Na mes pakvietimuose vaiku neįvardijom, tai supratingi žmonės patys suprato, kad vaikai nekviečiami mirksiukas.gif tai jeigu ir atsivežtų, tai tegul dalijasi savo porcija tongue.gif Na nebent neatvyksta kas nors ir lieka prie stalo laisvos vietos, tai tada kodėl gi ir jų nepavaišinus rolleyes.gif
Atsakyti
Dėl vaikų, tai viskas gana aišku - juk pakvietimai tam ir yra, kad būtų aišku KĄ kviečiate į vestuves. O pagal etiketą pakvietimuose išvardinami visi žmonės, kurie kviečiami. Todėl jei rašote ”Gerb. Jonai ir Maryte”, tai aišku kad jų vaikai Petriukas ir Onutė nėra kviečiami. Priešinu atveju turėtų būti ”Gerb. Jonai, Maryte, Petrai ir Ona” wink.gif
Atsakyti
na, mūsų piršliai vežėsi savo mergaitę. tiesiog neturėjo, kam jos palikti. užsakėm jai karštą patiekalą- tiek ir tereikėjo. kiti du vaikai ėjo pas mus pabroliu ir pamerge, tai juos jau skaičiavom kaip svečius. o šiaip, jei vaikų nepageidaujate, reikėtų apie tai ir pasakyti jų tėveliams, kad nebūtų kokių nesusipratimų- atsives, o vietos jiems nėra.

fotografam, muzikantam, filmuotojam užsakomi tik karšti ir atsigerti.
Atsakyti