Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia vyro reakcija į pasikeitusį jūsų kūną?

QUOTE(dzeine01 @ 2009 06 30, 10:23)
po gimdymo aš taip pat pradėjau pilnėti,vyro paklausiau ar aš ,,nestora,, jis sakė kad ,,ne,, ir kad aš jam visada patiksiu kokia bebūčiau,nes esu jo vaikų motina 4u.gif Štai kokį šaunų vyrą aš turiu 4u.gif


patiksit kaip vaiku motina, bet ne kaip moteris - man iskart tokia mintis i galva sove
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 07 01, 15:04)
patiksit kaip vaiku motina, bet ne kaip moteris - man iskart tokia mintis i galva sove

na taip, esu girdejus tokiu atveju,kai vyras eina per meiluzes ir visoms primena 'as savo zmona myliu, nes ji mano vaiku motina' doh.gif

Bet tai nereiskia, kad ir jusu vyras bus toks mirksiukas.gif
Atsakyti
Na manu jei vyras myli tai nevaiksto pas meiluzes ax.gif kaip ir moteris jei myli vyra tai niekada neis i sali schmoll.gif o tas pasakymas myliu zmona nes ji mano vaiku motina tai reiskia as su ja is pagarbos nes ji musu vaika pagimde aceit paslauga jai daro doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 07 02, 09:50-->
QUOTE(seimynele smile.gif @ 2009 07 02, 09:50)
Na manu jei vyras myli tai nevaiksto pas meiluzes  ax.gif  kaip ir moteris jei myli vyra tai niekada neis i sali  schmoll.gif  o tas pasakymas myliu zmona nes ji mano vaiku motina tai reiskia as su ja is pagarbos nes ji musu vaika pagimde aceit paslauga jai daro  doh.gif

moterys gal ir nevaiksto, o vyrai nevaiksto jei i juos nieks neziuri lotuliukas.gif
Atsakyti
Man po gimdymo dar liko 4 papildomi kg, o ir pilvukas ne toks kaip anksčiau, bet vyrui patinku tokia, kokia esu, nes kai žmogų myli, myli ne jo išvaizdą, o vidų. Svarbu tai, kad esi šalia, kartu. Be to ir vyras keičiasi į storąją pusę lotuliukas.gif , bet dėl to tikrai myliu jį ne mažiau.
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 07 02, 15:44)
moterys gal ir nevaiksto, o vyrai nevaiksto jei i juos nieks neziuri  lotuliukas.gif



schmoll.gif Na as nesutinku su sita nuomuone, nes ne visi vyrai tokie kad ir buna kaip is zurnalo bet per kitas neina kaip ir moterys ne visos tokios sventos ir geros kokiomis dedasi ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 07 04, 14:23-->
QUOTE(seimynele smile.gif @ 2009 07 04, 14:23)
schmoll.gif  Na as nesutinku su sita nuomuone, nes ne visi vyrai tokie kad ir buna kaip is zurnalo bet per kitas neina kaip ir moterys ne visos tokios sventos ir geros kokiomis dedasi  ax.gif




pritariu 100% drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
KOL MAITINAU METUS,BUVAU IDEALIOS FIGUROS,TIK PILVAS TRUPUTI BUVO,NES GIMDZIAU 2 VAIA IR ODA NE TAIP GREITAI SUSITRAUKIA,O BAIGUS MAITINTI SVORIS PRADEJO AUGTI,ZINOMA KAD VYRAS PASAKO UZUOLANKOM NENOREDAMAS UZGAUT (MANO SILPNIAUSIOS VIETOS ax.gif ).
Atsakyti
per nestuma tai maniskis mane meskuciu vadino ir dziaugesi mano apvalumais ax.gif o dabar ne puses zodzio neuzsimena apie svori, bijo kad neuzpsichuociau lotuliukas.gif ir taip mato kad nosi nukabinuusi ziuriu i veidrodi unsure.gif
Atsakyti
Man tai jau atsibodo jo karkimas smile.gif . As jam sakau, kad tu greiciau isivarysi depresija DEL MANO SVORIO nei as biggrin.gif Be to jis pats atrodo kaip nestuke.gif lotuliukas.gif Sako vyrams tinka, o moterims ne. Man paciai irgi nelabai mano tie kg, bet as to tiek nesureiksminu, ateis laikas ir jie istirps ax.gif Mazuliui jau greit puse metu tai tik dabar po truputi apimtys mazeja blush2.gif
Atsakyti
Na nepasikeitebeveik figura po gimdymo,tai sake saunu ,kad likau tokia pati blush2.gif Na keletas kg prisidejo,bet manau tai normalu wub.gif
Atsakyti
šeip man irgi vyras nėra taip akivaizdžiai pasakęs "tu stora' ir pan... Bet pati negaliu žiūrėti į veidrodį, o dar labiau į nuotraukas... cray.gif
Atsakyti