Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia vyro reakcija į pasikeitusį jūsų kūną?

Maniskis mane net erzina... - sako - grazi ...ir nieko ne stora, bet as matau pati , kokia esu pasikeitus doh.gif Sakau - tu neobjektyvus cool.gif
Atsakyti
mano kunas pasikeite tik per pilva tapo negrazus kaip drebuciai ir pilnas striju.tai vyras te pasake kad turesi pasportuot biski kad lasiniukus numest. bet ta pati gerai suprantu kad reiks numest. vistiek as jam seksuali. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kunas po dvieju gimdymu beveik nepakito,tik sumazejo labai krutine sad.gif ,bet vyras sako man uztenka kokia turi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(buruliuke @ 2009 06 29, 16:34)
nieko nesako,tik lepina,pyragelius nesa biggrin.gif Priaugau laabai daug,virs 30kg. doh.gif

oho kiek daug,nors as ir nemazai priaugau blush2.gif
Atsakyti
As priaugau apie 25kg, bet visus numeciau gan greitai, tai tik krutine sumazejo, siaip viskas labai fainai sake smile.gif tik del krutines gaila smile.gif
Atsakyti
Na o mane erzina ir storule vadina as ir taip depresuoju kad dar 8 kg reik numest o dar cia kazkas i ausis karksi tai isvis nervai ima verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Gerai, kaip yra biggrin.gif
Atsakyti
man vyras jokio priekaisto nera pasakes, nes mato, kad pati stengiuosi figura pataisyt. Kilogramai tai greit nukrito, taciau patys raumenys suglebe ir krutines praktiskai nebeliko unsure.gif
Atsakyti
jo.. mano pilvas ir suglebes, ir krutine nebe stangri verysad.gif
galetu vyras kaiptik kanors pasakyti, gal susimciau ir pradeciau sportuoti doh.gif
Atsakyti
labai gera jo reakcija nors ir liko jis dziaugiasi tokia kokia esu,bet man nera gerainoris gryst i savas vezes ax.gif
Atsakyti
As jam buvau grazi pries nestuma, su pilviuku, grazi ir dabar. As ir pati buvau grazi sau ir pries ir per nestuma ir dabar esu savimi patenkinta, gal del to ir jam esu grazi tongue.gif Gal dar keli kg like iki norimo svorio, nesisveriu as, jei tilpau i savo 8dydzio drabuzelius po keliu menesiu, tai manau nera ko tu svarstykliu ir siupinet mirksiukas.gif ne svoryje o smegenyse esme lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai gryzaom is liogonines kita diena vyras pasake kokia as pagrazejusi ir as tikiu nes pati paziurejus i veidodi atrodziau grazesne gyvesne nei nestumo metu ypac paskutinius du men. Va ir vakar net drauge pasake kad atrodau atsigavusi oda skaistesne pasidarius. As tikiu tuom ka sako mano vyras wub.gif
Atsakyti