Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia vyro reakcija į pasikeitusį jūsų kūną?

QUOTE(Aijgozel @ 2011 04 19, 13:33)
Vyrui as ir toliau patinku, bet sau tai visiskai ne...krutine sumazejo, nutiso, pilvas visas strijom isejo, kabo, kojos irgi negrazios...zodziu, vyrui tinku nors ir tokia, o man pasiziurejus i veidrodi, norisi verkti...


Nu analogiska situacija pas mane, o vyras guodzia sakydamas "Juk tu esi MAMA. Tu man esi GRAZI". Zinokit, kaip gera girdeti tokius palaikancius zodzius is mylimo zmogaus wub.gif
Atsakyti
Man rodos vyrui patinku labiau nei pati sau blush2.gif Siaip situacija nera labai bloga, numesti liko 2kg (neskaitant poros priaugtu kg dar iki nestumo, bet jie man labai nemaise smile.gif ) bet mane labiau erzina strijos atsiradusios paskutine nestumo savaite doh.gif Ispradziu atsirado ant krutines, poto pastebejau siektiek ju ant slaunu ir po gimdymo kai staigiai sumazejo pilvas ju pastebejau ir ant jo doh.gif Bandau kovoti su jom, bet suprantu kad isnaikinti ju visiskai nepavyks vistiek... Dar suglebes pilvas nelabai patinka, bet lyg ir pradeda taisytis jis thumbup.gif
O siaip istiesu neesu as is tu kurios verktu del randelio ar panasaus s smile.gif Sutikciau ir trigubai daugiau striju tureti del savo sunelio smile.gif
Atsakyti
as priaugau 13 kg, numeciau 8 liko 5 niekaip nesugebu numest, o blogiausia kad vakare velai uzsimanau valgyt. Mano vyras nieko nesako, bet as sau pati nepatinku doh.gif , kai i koki drabuzi savo negaliu isispraust. smile.gif
Atsakyti
As nestumo metu priaugau 20kg, kas man buvo didele staigmena, nes visada buvau liekna kaip nendrele ir niekas i kuna neidavo. I nestumo pabaiga vyras atsargiai paklause, ar pagimdziusi zadu numesti kiek svorio... blush2.gif Nezinau, ar numeciau kiek, nesisveriau po gimdymo, bet pasimatavau, kad po 10 cm tiek ant klubu, tiek ant liemens, tiek ant krutines uzsimetusi, zodziu, taip proporcingai bigsmile.gif Vyras daugiau nebeklause, ar zadu numesti svorio, o striju tai jis nepastebi biggrin.gif Tik mane jos nervina, ypac ant slaunu virsutines dalies vos ne kaip medis issisakojusios doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 08 06, 15:30-->
QUOTE(seimynele smile.gif @ 2009 08 06, 15:30)
Matu kaip jis manes geidzia tuom viskas ir pasakoma apie pasikeitusi kuna  thumbup.gif



drinks_cheers.gif taip pat ir man. Manau jei vyras po gimdymo klausineja kada jau ateis tas laikas,galvociau kad patinkate tokios kokios esat! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(remele @ 2011 05 11, 22:30)
as priaugau 13 kg, numeciau 8 liko 5 niekaip nesugebu numest, o blogiausia kad vakare velai uzsimanau valgyt. Mano vyras nieko nesako, bet as sau pati nepatinku  doh.gif , kai i koki drabuzi savo negaliu isispraust. smile.gif


Pas mane lygiai taip pat, nieko jis man nesako, krtais net pagiriai lotuliukas.gif (na as zianau, kad tik det to, kad as maziau bumbeciau apie savo svori), bet as pati sau nepatinku, viena diena, net apsiverkiau, kad vasarai neturiu ko apsirengti, niekur netelpu, o jei ir telpo tai atrodau ziauriai doh.gif
Atsakyti
As dar nezinau,kaip vyras reaguos i mane,nes tik dviem savaitem po vaikelio gimimo isvyko uzdarbiauti(o dabar sunui jau beveik 3 men).Nors jau nukrito nemazai,bet man labai nepatinka mano pasikeites kunas.Strijos atsirado,kaip kazkas minejo,pries pat gimdyma ir ant slaunu virsaus ir ant krutines,krutys irgi tokios nei siokios nei tokios.Dideli kompleksa del visu pasikeitimu jauciu,bet vyras mano auksinis,gal apramins mane blush2.gif
Atsakyti
MB niekaip naujai nesureagavo ar aš buvau prieš nėštumą, ar nėščia, ar po gimdymo jis sakė ir sako,kad viskas puiku, nors aš taip nelabai jaučiuosi biggrin.gif Strijos bado akis,o dar ir reik pasportuot prisiruošt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kemeta @ 2011 05 11, 19:46)
Nu analogiska situacija pas mane, o vyras guodzia sakydamas "Juk tu esi MAMA. Tu man esi GRAZI". Zinokit, kaip gera girdeti tokius palaikancius zodzius is mylimo zmogaus wub.gif

jums gera, mano vyras sako viska tiesiai sviesiai. Nuolat girdziu, jog esu per kuda ir tai yra negrazu...
Atsakyti
QUOTE(jancikas @ 2011 06 16, 18:31)
jums gera, mano vyras sako viska tiesiai sviesiai. Nuolat girdziu, jog esu per kuda ir tai yra negrazu...


Pažvelkit į tai iš gerosios pusės - daugelis būna kaip tik per storos wink.gif
O norint iš kūdesnės į apvalesnę įmanoma pavirsti smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti