Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia vyro reakcija į pasikeitusį jūsų kūną?

[saviskiui esu grazi bet kokia mirksiukas.gif . o kaip dziaugiasi padidejusia krutine wub.gif ax.gif
Atsakyti
Manasis man nė vieno priekaišto dėl figūros nepasakė ax.gif
Atsakyti
Pakartosiu banalią frazę, kad mylimas žmogus yra mylimas, koks jis bebūtų, kaip jis beatrodytų, BET... Yra moterų, kurios nėštumo metu ryja be proto, po gimdymo ir toliau ryja, nes ale tai reikia organizmui atsigauti... Na su tokiu mąstymu toli nenueisi. Po to skundžiasi, kad vyras nenori džigi džigi ax.gif kad daug dirba ir namo grįžta tik pailsėti po darbų, kad skiria mažai dėmesio ir t.t. Aš manau, visų pirma, kad pati moteris turi stengtis atrodyti gražiai, po gimdymo pasportuoti, susireguliuoti mitybą ir t.t. Po sporto ir galva bus švaresnė ir kūnas gražės thumbup.gif ir vyras norės biggrin.gif Aišku tai nėra lengva, bet stengtis verta, gal daugiau dėl savęs, o ne dėl kitų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodas_varnas @ 2011 04 05, 18:46)
Pakartosiu banalią frazę, kad mylimas žmogus yra mylimas, koks jis bebūtų, kaip jis beatrodytų, BET... Yra moterų, kurios nėštumo metu ryja be proto, po gimdymo ir toliau ryja, nes ale tai reikia organizmui atsigauti... Na su tokiu mąstymu toli nenueisi. Po to skundžiasi, kad vyras nenori džigi džigi  ax.gif  kad daug dirba ir namo grįžta tik pailsėti po darbų, kad skiria mažai dėmesio ir t.t. Aš manau, visų pirma, kad pati moteris turi stengtis atrodyti gražiai, po gimdymo pasportuoti, susireguliuoti mitybą ir t.t. Po sporto ir galva bus švaresnė ir kūnas gražės  thumbup.gif  ir vyras norės  biggrin.gif  Aišku tai nėra lengva, bet stengtis verta, gal daugiau dėl savęs, o ne dėl kitų  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jokių priekaištų dėl pasikeitusios figūros iš vyro neišgirstu, kaip tik jis mane palaiko, kad atrodau gražiai ax.gif bet pati žinau, kad tie papildomi kilogramai, likę po gimdymo tikrai matosi ir stengiuosi, kad taip būtų nebeilgai blush2.gif
Atsakyti
Na kadangi priaugau labai ne mazai ~ 27kg, tai atrodziau kaip balionas, db po gimdymo praejo 9 men liko tik 2 kg numest. Bet besipykstant su vyru kazkur 2 menesius po gimdymo jis man pasake tokius zodzius : ,, tu stora kiaule sverianti 100 kg ( tiek tikrai ne nesveriau ), pagimdei 3 kg vaika! (vaikas gime 3330kg) ''. Nors po siu zodziu praejo geri puse metu, negaliu sito pamirst, dar neskaitant siaip uzgauliojimu jog buvau, kazkodel ir lig siol esu stora..... Vienu zodziu negaliu sulaukti to momento, kai galesiu kur nors isidarbint ir pati pasirupinti savimi ir mazyle, mat dabar mumis rupinasi jis. O tada jau tik vienas kelias - skyrybos! (cia ne tik del kilogramu... tongue.gif )
Atsakyti
Vyrui as ir toliau patinku, bet sau tai visiskai ne...krutine sumazejo, nutiso, pilvas visas strijom isejo, kabo, kojos irgi negrazios...zodziu, vyrui tinku nors ir tokia, o man pasiziurejus i veidrodi, norisi verkti...
Atsakyti
QUOTE(barbarisa @ 2011 04 12, 11:45)
Jokių priekaištų dėl pasikeitusios figūros iš vyro neišgirstu, kaip tik jis mane palaiko, kad atrodau gražiai ax.gif bet pati žinau, kad tie papildomi kilogramai, likę po gimdymo tikrai matosi ir stengiuosi, kad taip būtų nebeilgai  blush2.gif


Mano situacija analogiska, tik tie like kilogramai nepasiduoda geruoju doh.gif
Atsakyti
Mano vyras sako, kad kitos man pavydi, kad tokia grazi ir liekna po gimdymo smile.gif labai malonu, bet pati jauciu, kad reik pastangrinti pilvuka.. ax.gif
Atsakyti
man vyras labiau bambejo kai nestumo metu priaugus kilogramu buvo didelis uzpakalis.Tai vis linksniavo mano sedimaja doh.gif Nu priaugau 21 kilograma,bet tai viskas nukrito ir daugiau nukrito nei reikejo.Dabar nei zodzio nebesako figuros link.
Atsakyti
niekada nieko blogo nesu išgirdusi smile.gif
Atsakyti
na aš tai iš tų nelawimingųjų, kuri priaugo svorio biggrin.gif tai vyras nieko nesako, bet pati saves nemyliu..
Atsakyti