Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 20, 00:05)
Taip taip. Tu virvę turi ar tau paskolinti?  mirksiukas.gif



Odar sako Sveiko proto reikiste laugh.gif , Vaizgante tu is 3 postu 2 nusisneki , o vienas ne i tema biggrin.gif
Atsakyti
Seniau, prieš kelis metus dažnai važinėdavosi čigonai ir siūlydavo prekes ir plius "pavaražyti' iš delno, ir labai netgi įkyriai. Ir viena tokia kompana turbūt kokiom penkiom kaimynėm varažino, po 5 lt už tai paprašė. Visoms buvo delne matyti užkeikimai ar panašus reikalas, todėl jos sakė, kad reiks rišti juodą siūlą tam užkeikimui nukenksminti ir visa ta procedūra dar papildomai 5 lt.Kiek leido siūlą rišti nežinau, bet viena tokia sakė- pabėgau, taip išsigandau. Nors man atrodo, kad jei ne tie 5 lt, gal ir ji būtų parišta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 02 19, 23:21)
Odar sako Sveiko proto reikiste  laugh.gif , Vaizgante tu is 3 postu 2 nusisneki , o vienas ne i tema  biggrin.gif


Tai negi per prievartą statyti virvę turėsiu?
Dar vienas klausimas: tau dar nestovi ar jau nebestovi? (Tik tokie skaičiavimais ant pirštų užsiima.)
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 20, 10:06)
Tai negi per prievartą statyti virvę turėsiu?
Dar vienas klausimas: tau dar nestovi ar jau nebestovi? (Tik tokie skaičiavimais ant pirštų užsiima.)



Kalbate is seimynines patirties laugh.gif
Atsakyti
Kaip jums atrodo, ar tokie aštrūs pasižodžiavimai teigiama ar neigiama energija įelektrina atmosferą? Tai duoda daugiau naudos ar žalos? Kas pirma turi nusileisti? Mano babytė man sakydavo - būk protingesnė, nusileisk... Kas bus protingesnė?
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2008 02 20, 10:17)
Kaip jums atrodo, ar tokie aštrūs pasižodžiavimai teigiama ar neigiama energija įelektrina atmosferą? Tai duoda daugiau naudos ar žalos? Kas pirma turi nusileisti? Mano babytė man sakydavo - būk protingesnė, nusileisk... Kas bus protingesnė?

Man jie abudu taip nuotaiką pakelia thumbup.gif Blaivus vyriškas požiūris ir moteriška intuicija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barsukele: 20 vasario 2008 - 09:32
QUOTE(Luknė @ 2008 02 20, 10:17)
Kaip jums atrodo, ar tokie aštrūs pasižodžiavimai teigiama ar neigiama energija įelektrina atmosferą? Tai duoda daugiau naudos ar žalos? Kas pirma turi nusileisti? Mano babytė man sakydavo - būk protingesnė, nusileisk... Kas bus protingesnė?



Cia juk ne Gincas , kaip galima gincytis del to kad zmogus neteisingai ar nepilnai ivardija situacija , prigalvodamas savu situacijos paaiskinimu , kurie lenkesi su realiais faktais. ?

jaigu vaizgante pradeda pasakoti Apie Okultizma Net nezinodama to zodzio prasmes , kas is to gausis gero ? smile.gif

O toliau pasipila kaltinimai , juk zmogus negali paneigti akivaizdziu faktu , tai pradeda nusisneketi .Situacija sena kaip pasaulis.

Gerai pasakoti pasakas kai zmones nezino apie ka kalba eina a ? laugh.gif O dar viesai pasakyti kad Esate toks ir anoks Reiki juodo dirzo meistras , tada aplink jus susirinks neziznanciu gausa ir Prasys paaiskinti visiems senai rupimus klausimus.Nieko naujo po saule biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ebor: 20 vasario 2008 - 09:34
Buvo uzkeikimai ir ekstrasensai buvo... smile.gif Dabar pasitikiu Dievu, savimi ir aplinkiniais. Jei yra auka, atsiranda ir skriaudejas. Nieko gyvenime nebuna be priezasties, tik kartais mes tu priezasciu nezinome. Jei uzkeike, padekok tam zmogui - gal uzkeikdamas jis tave nuo mirties isgelbejo... Nuo svarios ir viska mylincios sielos uzkeikimai kaip zirniai atsoka. Neatsoko - tobulink save ir ieskok savo kelio. Dar vienas patarimas - maziau apie tokias nesamones kaip uzkeikimas galvok, skaityk, o dziaukis gyvenimu, nors ir asaros rieda.
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2008 02 20, 10:53)
Buvo uzkeikimai ir ekstrasensai buvo... smile.gif Dabar pasitikiu Dievu, savimi ir aplinkiniais. Jei yra auka, atsiranda ir skriaudejas. Nieko gyvenime nebuna be priezasties, tik kartais mes tu priezasciu nezinome. Jei uzkeike, padekok tam zmogui - gal uzkeikdamas jis tave nuo mirties isgelbejo... Nuo svarios ir viska mylincios sielos uzkeikimai kaip zirniai atsoka. Neatsoko - tobulink save ir ieskok savo kelio. Dar vienas patarimas - maziau apie tokias nesamones kaip uzkeikimas galvok, skaityk, o dziaukis gyvenimu, nors ir asaros rieda.

Dar vienas patarimas - maziau apie tokias nesamones kaip uzkeikimas galvok, skaityk, o dziaukis gyvenimu, nors ir asaros rieda.
man patinka sie zodziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2008 02 20, 09:53)
Buvo uzkeikimai ir ekstrasensai buvo... smile.gif Dabar pasitikiu Dievu, savimi ir aplinkiniais. Jei yra auka, atsiranda ir skriaudejas. Nieko gyvenime nebuna be priezasties, tik kartais mes tu priezasciu nezinome. Jei uzkeike, padekok tam zmogui - gal uzkeikdamas jis tave nuo mirties isgelbejo... Nuo svarios ir viska mylincios sielos uzkeikimai kaip zirniai atsoka. Neatsoko - tobulink save ir ieskok savo kelio. Dar vienas patarimas - maziau apie tokias nesamones kaip uzkeikimas galvok, skaityk, o dziaukis gyvenimu, nors ir asaros rieda.


Pritariu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2008 02 20, 10:53)
Jei uzkeike, padekok tam zmogui - gal uzkeikdamas jis tave nuo mirties isgelbejo...

Teiginys prašytųsi platesnio komentaro...
Atsakyti
QUOTE(Skorpione_amzinai @ 2007 10 28, 17:11)
uzkeikima gali nuimti tik tada, jei uzkeiktasis to nori, kitaip neimanoma, cia man kunigas ezoterikas taip sake  mirksiukas.gif  buvaus susidurusi su su tokia situacija, uzkeiktasis to nepripazino ir visaip kratesi pagalbos, nors visi aplinkiniai tai pripazino, teko laukti kol tas zmogus suprato kad taip ir yra  smile.gif


kunigas- ezoterikas, čia turbūt panašiai kaip kunigas suvirintojas? Ar yra kunigų ezoterikų?
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 01 16, 18:06)
O gal kuri zinote Kaune kas galetu padeti?Nes tikrai mano vyra prakeike ir zinome kas ir uz ka,,,Ilgai tektu pasakoti,o seip tikrai prakeikimas pradejo daryti savo,nesiseka vyrui juodai,,,,


nueik pas kunigėlį ir paprašyk kad pasimelstų už jus.
QUOTE(JustinaV @ 2008 02 19, 15:15)
kreiptis pas egzorcista, tik jis gali padeti  unsure.gif

jo jo, pirma velniūkščius išvarys o po to pasimels. ir gal reikalai šviesesnę pusę pasistūmės.

QUOTE(apolla @ 2008 02 19, 20:37)
egzorcistas ne prie ko, o zvakute uzdegti visada galima mirksiukas.gif tikrai nepakenks smile.gif

o ką ta žvakutė? sudegs ir pišššššš...........
Atsakyti