Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

Sveiki,

Esu labai issigandus. Gal but be reikalo, bet o jeigu ne... verysad.gif Zodziu vakar buvom su kompanija sokiu klube (gyvenam ne LT ) ten buvom burelis, linksminomes ir tt ( na ka ir visi sokiuose veikia... smile.gif ) kelios drauges vienoje vietoja pasidejo rankinukus, taciau buvom visi salia ju. Po kurio laiko staiga prislinko cigone prie tu rankinuku kaip niekur nieko. Ta man parode mano vyras ir liepe stebet kas bus. Bet as supratus situacija uzbegau uz akiu ir ispejau drauges susirinkti rankinukus kol nevelu pranesus apie nelauktra svecia. Tada cigone suprato viska ir pasitraukus atokiau mane su vyru labai stebejo. LABAI pergyvenu kad nebutume uzkeikti....
Patarkit ka daryti, tikriai reikalinga pagalba...
Atsakyti
QUOTE(betite @ 2008 06 15, 20:49)
Sveiki,

Esu labai issigandus. Gal but be reikalo, bet o jeigu ne...  verysad.gif Zodziu vakar buvom su kompanija sokiu klube (gyvenam ne LT ) ten buvom burelis, linksminomes ir tt ( na ka ir visi sokiuose veikia...  smile.gif ) kelios drauges vienoje vietoja pasidejo rankinukus, taciau buvom visi salia ju. Po kurio laiko staiga prislinko cigone prie tu rankinuku kaip niekur nieko. Ta man parode mano vyras ir liepe stebet kas bus. Bet as supratus situacija uzbegau uz akiu ir ispejau drauges susirinkti rankinukus kol nevelu pranesus apie nelauktra svecia. Tada cigone suprato viska ir pasitraukus atokiau mane su vyru labai stebejo. LABAI pergyvenu kad nebutume uzkeikti....
Patarkit ka daryti, tikriai reikalinga pagalba...


Siūlyčiau nusiraminti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 15, 21:17)
Siūlyčiau nusiraminti...

pritariu,kad reikia nusiraminti ir neispusti burbulo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 10 23, 13:46)
Dovanokit, kam nepatiks mano komentaras-

O kreipdamasi į visokius "magus" tapsit dar labiau pažeidžiama.



Ups...o as skaitau ir stebiuosi, kaip jums cia rodos, kad kreipimasis i magus ims ir pakenks, nors tokio dalyko kaip prakeiksmas nera - ? Nu kaip ciotkai cia....einu pamiegosiu ant tos minties
g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 06 20, 23:00)
Ups...o as skaitau ir stebiuosi, kaip jums cia rodos, kad kreipimasis i magus ims ir pakenks, nors tokio dalyko kaip prakeiksmas nera - ? Nu kaip ciotkai cia....einu pamiegosiu ant tos minties
g.gif


1- atsakymas sypsena sukele biggrin.gif
2. ne per sseniausiai man buvo iskiles klausimas, ar is tiesu egzistuoja prakeiksmas, ar mes patys priimdami ta "a la buk prakeiktas" sukuriam atitinkamus ivykius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 02 19, 23:10)
Vaizgante Neklaidinkite eilini karta zmoniu.Sensetyvai apskritai mato viena ir ta pati SKIRTINGAI.Tai akivaizdu , nes individualus priejimas YRA VISADA INDIVIDUALUS.
Esate mate Vienuoli kuris nematydamas biolauku , gali pasakyti jusu praeiti , dabarti ir ateiti ? jam nereikia biolauku , pas ji yra " Matymo" dovana , ir ji nebutinai turi pasireiksti spalvu matymu.

Pasak krikscioniu baznycios zmogus turi auriole wink.gif tai galite pamatyti bet kokioje baznycioje , sviecenty aplink sventuosius , ogi tai tas pats BIOLAUKAS.


Wow woooowwww woooowwwwww... blink.gif kiek cia tu vaisganciu priviso, kelios jus cia dabar esat? - nu greit atsiliepi tikroji... blink.gif
Suzinojau dar ko nezinojusi.... blink.gif
Nu jau nu...biolaukai, aureoles, krikscioniu baznycios...o kaip su tom rusu cerkvem? Nu ale ir papylei kaip is gausybes rago lotuliukas.gif Gerai rusai sako - slysis zvon, no nieznaies gdie on

Vaisgante, gana cia bazara sukti, geriau einam pasiziureti kas is tos demes beliko.Jauciu dar vis tupi, kad ja sunes nujotu... verysad.gif o taip laukiu kada Pertas sventas iduos man rakta...ir kopecias ilgas susiradau, labai jau norisi i ten, kur man ilga laika buvo uzdrausta, o ta mociute ir nepamislyjo, kad ne mano mamai, o man teks akmuo ant kaklo, ale net ir tokia prakeikta, mane labai mylejo bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ragany @ 2008 06 20, 23:15)
1- atsakymas sypsena sukele biggrin.gif
2. ne per sseniausiai man buvo iskiles klausimas, ar is tiesu egzistuoja prakeiksmas, ar mes patys priimdami ta "a la buk prakeiktas" sukuriam atitinkamus ivykius? g.gif


Nu ale kas taip cia juokingo parasyta? blink.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif

Ale dabar apie ta "buk prakeiktas" mastau - koks skirtumas ar jis veikia ar mes tikim kad jis veikia - jei tikim, kad veikia, tai reiskia kad VEIKIA... lotuliukas.gif
Asmeniskai mano patirtis parode, kad tai kas vyko mano mamos gyvenime, as dar nebuvau gimusi, atnese tokias pasekmes, kad nukentejau as , o ne mano mama... dar manau, kad ji net negirdejo tu zodziu, net jei jie ir buvo istrati - tikim mes ar ne, suvokiam mes ar ne, tam tikri dalykai veikia, turi galiu ir sukelia pasekmes, koks skirtumas ar mes tai suprantam ar ne.Indijoje gyveno o gal dar ir tebegyvena zmogus, kuris nei karto nera uzsidejes rubo (apsirenges).Jis gime nuogas, augo nuogas ir gyveno nuogas viename ir tapaciame kaime.Su niekuo nekalbedavo, maitindavosi retai ir labai retai maistu, kuri pasiulydavo jam kaimelio gyventojai.O jo darbas buvo - daryti lietu...galim tiketi, galime netiketi, yra zmoniu , kurie patyre jo galias savu kailiu.Sakysit o ka tai turi bendro su prakeiksmu? O ta, kad veiksmas vienas ir tas pats.
SKIRIASI INTENCIJOS!!!
Atsakyti
Nu su tuo jei tikim, kad veikia, kaip ir aisku, bet o jei netikim, kad ' a la buk prakeiktas' veikia, kas tada? labiau kalbu apie paprasta eilini zmogu, kuris taip pasako, kaip sakant su pykciu is sirdies, o kalbant apie magus (tikrus), tai turbut jie gali prakeikimo atveju kazka padaryti.
Nejuokinga, bet pats atsakymo stilius patiko, kad kelis kartus skaiciau ir vis smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2008 06 20, 23:51)
Nu su tuo jei tikim, kad veikia, kaip ir aisku, bet o jei netikim, kad ' a la buk prakeiktas' veikia, kas tada? labiau kalbu apie paprasta eilini zmogu, kuris taip pasako, kaip sakant su pykciu is sirdies, o kalbant apie magus (tikrus), tai turbut jie gali prakeikimo atveju kazka padaryti.
Nejuokinga, bet pats atsakymo stilius patiko, kad kelis kartus skaiciau ir vis  smile.gif  ax.gif


Sunku pasakyti kaip su tikejimu ir netikejimu yra - greiciausiai niekaip.As negaliu kalbeti apie tikejima ar netikejima - mano patirtis visiskai iskrinta is tu standartu.Nezinojau ir net neitariau, kad toks dalykas egzistuoja.Deja, kai gyvenimas eme vetyti ir metyti, kai emiau ieskoti iseities is padeties, susiduriau su tokiu dalyku kaip prakeiksmas va ir viskas.Nei tikiu nei netikiu - traktuoju kaip fakta
Atsakyti
Dekui, berods supratau.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2008 06 21, 00:11)
Dekui, berods supratau.


A ko nesimiega? Pilnatis i langa spigina? lotuliukas.gif

Viskas su laiku... ir supratimas taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 06 21, 00:15)
A ko nesimiega? Pilnatis i langa spigina?  lotuliukas.gif

Viskas su laiku... ir supratimas taip pat  4u.gif


nugi as papratus naktinet smile.gif kazkaip keista nespigina man ta pilnatis kazko sianakt, ejau dar pasiziuret specialiai smile.gif
Atsakyti
Kalbant apie prakeikimą, papasakosiu savo mamos istoriją. Gyveno ji, nelabai sėkmingą (švelniai tariant) gyvenimą ir niekada neieškojo tam pateisinti priežasčių. Prieš kelis metus po kaimą, kur gyveno mama, pradėjo vaikščioti čigonė. Nedaug kas tą čigonę priimdavo, bet mama buvo viena iš tų kuri atvėrė namų duris. Vieną dieną čigonė pasisiūlė paburti ir seanso metu pasakė, kad mama yra prakeikta, tačiau pažadėjo prakeiksmą nuimti (atlygio neprašė). Nežinau, ar čigonė išpildė savo pažadą (nes daugiau nepasirodė), ar susiklostė tokios aplinkybės, tačiau mamos gyvenimas pagerėjo (nors ji nieko nekeitė nei savo mąstyme, nei veiksmuose). O, kad mama galėjo būti prakeikta pilnai tikiu, nes žinau šį tą iš jos praeities.
Atsakyti