Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(LinguLingu @ 2008 06 21, 00:09)
Sunku pasakyti kaip su tikejimu ir netikejimu yra - greiciausiai niekaip.As negaliu kalbeti apie tikejima ar netikejima - mano patirtis visiskai iskrinta is tu standartu.Nezinojau ir net neitariau, kad toks dalykas egzistuoja.Deja, kai gyvenimas eme vetyti ir metyti, kai emiau ieskoti iseities is padeties, susiduriau su tokiu dalyku kaip prakeiksmas va ir viskas.Nei tikiu nei netikiu - traktuoju kaip fakta

viskas yra tavo mastyme. jei manai kad cia prakeiksmas - reiskias prakeiksmmas, jei kad pati prisidirbai ir uzsitarnavai neigiama karma penktame nuo trecios tavo kartos gyvenime - reiskias taip ir yra. Megstu zmones aukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kyškis Pyškis 79 @ 2008 06 23, 14:05)
viskas yra tavo mastyme. jei manai kad cia prakeiksmas - reiskias prakeiksmmas, jei kad pati prisidirbai ir uzsitarnavai neigiama karma penktame nuo trecios tavo kartos gyvenime - reiskias taip ir yra. Megstu zmones aukas wub.gif


Pavelavai , cirkas isvaziavo... oi apsiciurinau is juoko.... mastyk tik mastito nesusigriebk... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pasidomėk TEIV , ir išmoksi ne tik nuimti,bet ir neprisileisti užkeikimų ir ne tik jų.
Atsakyti
QUOTE(RaGana Esu @ 2008 06 23, 22:22)
pasidomėk TEIV , ir išmoksi ne tik nuimti,bet ir neprisileisti užkeikimų ir ne tik jų.


A tai kuriam cia pasiulymas?
Atsakyti
QUOTE(RaGana Esu @ 2008 06 23, 21:22)
pasidomėk TEIV , ir išmoksi ne tik nuimti,bet ir neprisileisti užkeikimų ir ne tik jų.

Tai papasakok visiems-aktualu daug kam
Atsakyti
QUOTE(RaGana Esu @ 2008 06 23, 21:22)
pasidomėk TEIV , ir išmoksi ne tik nuimti,bet ir neprisileisti užkeikimų ir ne tik jų.


Reklamuoji Deiro kursus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 24, 18:24)
Reklamuoji Deiro kursus?  g.gif

Aš tai čia jokios reklamos nematau.
Tik kažkokį kodą iš raidžių.

Nu bet Jūs čia geriau įžvelgiat viską unsure.gif
Atsakyti
Yra Veriščiagino knyga apie tai.
http://super.balsas....8...A1čiaginas
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 24, 18:32)

Formavimasis ar Išsivadavimas?
Atsakyti
QUOTE(RaGana Esu @ 2008 06 23, 23:22)
pasidomėk TEIV , ir išmoksi ne tik nuimti,bet ir neprisileisti užkeikimų ir ne tik jų.

Reikia gyventi taip, kad niekas neprakeiktų.
Atsakyti
QUOTE
Kaip "nuimti" užkeikimą?, Užkeikmai; kaip ju atsikratyti?


Reikia tik labai labai norėti, pasistengti ir tikėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 06 24, 17:34)
Formavimasis ar Išsivadavimas?


Tau dar ankstoka tokias knygas skaityti biggrin.gif
Atsakyti