Įkraunama...
Įkraunama...

Valkataujantys gyvūnai

QUOTE(Erszebeth @ 2005 03 04, 15:23)
Jep, su Whiskas maišu ir Knispeliu į kačių prieglaudą...  clap.gif

thumbup.gif biggrin.gif thumbup.gif
Ieškoti išsiųstų kačių! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Nieko neįžeidžiant net ir čia forume priskaitau - atiduodu katę, šunį, ir paprastai vienerių metų. Žinoma, tai jau suaugęs, spėjo pasidžiaugti pūkų kamuoliuku, toliau nereikia. Pasakoja pasakas apie alergijas ir pan. 99 proc. netikiu tokiom pasakom - alergija gyvūnui pasireiškia tuoj pat, o ne po metų. Nepudrinkit čia smegenų. Šlykščiuosi tokiais 


Tu esi visiskai teisi kai paraso elergiski ir panasei as tai pat suntu is pikcio nes apie tai reikia galvoti pries isigyjant gyvuno o tokie paskui isveza kur ir paleidzia ar tai butu kate ar tai suva tat kol zmones nemokes buti atsakingais uz isigijama savo gyvuna tai valkataujanciu tik dauges o ne mazes cry.gif

Kas liecia masinu kapotus tai nebukit tokie ispuike apsika ir paukciau, jai pastatai kur yra medziu rudeni randi visa masina grazei nuseta purvinais lapais ir visa kita tai gal del to viska isnaikinkim kad tik butu masinu kapotai svarus?

Ir be to nesmerkit pirma gyvuno jie nekalti smerkit senes kurios tai sakyciau nenormalei elgesi, paserti gyvuna suprantu bet tiesti skudurus ir seip lauzyt groteles tai jau nesveikumo pozimei gal jai jau reiktu patikrinti proteli?

Pas mus kieme pilna kaciu man jos netrukdo gyventi ir pastovei pilna kaciuku butent po musu laiptais g.gif

Buvau ant ju usiutusi labai tik todel kad manau batais pernesiau savo mazajm numiletinui katinukui blusyte tai teko naikinti tik gerai kad iskart pamasiau tai neiskilo labai dideliu problemu bet kas laiko gyvunus patarciau stebeti ar neparnesat savo augintinui dovanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katiulka @ 2005 03 04, 16:30)
Kas liecia masinu kapotus tai nebukit tokie ispuike apsika ir paukciau, jai pastatai kur yra medziu rudeni randi visa masina grazei nuseta purvinais lapais ir visa kita tai gal del to viska isnaikinkim kad tik butu masinu kapotai svarus?

Ir be to nesmerkit pirma gyvuno jie nekalti smerkit senes kurios tai sakyciau nenormalei elgesi, paserti gyvuna suprantu bet tiesti skudurus ir seip lauzyt groteles tai jau nesveikumo pozimei gal jai jau reiktu patikrinti proteli?

  Buvau ant ju usiutusi labai tik todel kad manau batais pernesiau savo mazajm numiletinui katinukui blusyte tai teko naikinti tik gerai kad iskart pamasiau tai neiskilo labai dideliu problemu bet kas laiko gyvunus patarciau stebeti ar neparnesat savo augintinui dovanu  4u.gif

Dėl ištepliotų mašinų kapotų, tai manau, kad niekas čia labai jau ir nepyksta, tik kai su nagais braižo dažus - tai jau ne kas... O man tai iš viso teko išklausyti istoriją, kaip katinas įlindo prie dar šilto mašinos variklio pasišildyti, o kai šeimininkas užkūrė mašiną, tai tą katę, nespėjusią iš ten išlįsti, kažkoks ten ventiliatorius ar kas ten sudraskė į gabalus! Kaip jums patinka tokie dalykai? blink.gif
Dėl babcės protelio - tai jau ir taip viskas aišku! Normalus žmogus savo namų nedergia!
O dėl parnešamų blusų, tai ką tu ten pastebėsi, kai tų kačių dešimtys trinasi aplink? Ir, manau, ne tik blusų gali parsinešti... Pradedu suprasti, iš kur pas mūsų šunį tų blusų amžinai yra. Patepi su priemonėm - kurį laiką nėra, po kokio mėnesio - vėl tas pats! wacko.gif
Atsakyti
Vat į mano mašinos kapotą irgi lenda šildytis...Jei tik šildytųsi, tai dar ir pritvatina ten sad.gif Tai kol neprasivėdina ventiliatorius, tol uostau tą tvaiką.
Beje, nuodyjau kates... Užkniso kai amžinai prie durų pritvatinta. Sakiau kaimynui, pasiimk...per metus nesugebėjo nei pavalyti, nei pasiimti. Tai vienas geras draugas padėjo su žuvim pamaišytų kažkokių nuodų, kurių net rankom liesti negalima. Katinas dingo. Ieškojo kaimynas užsimušdamas, o man pofyg schmoll.gif Nemačiau, nežinau ir dzin....gal kas nunuodijo, gal pervažiavo ax.gif Tik tiek, kad kai nudvėsė kaimynų kačiukas, į mane skersakiavo kaimynai biggrin.gif Sakiau laikyk prie savo durų, tai nestips, o bus prie mano durų - stips.
Nors pati myliu kates tai beprotiškai smile.gif
Atsakyti
Zinai ne kates reikia nuodyt o beprocius kaimynus negaliu klausyt kai sakoma myliu kates tai kam jas nuodijai? kad biski kaimynam truksta sveiko proto fool.gif tai del to gyvunas nekaltas.

Nepik bet jai tik sugebi nuodyti kates nes manai kad zmogus tai aukciau visko kas gyva ir juda tai su tavim susidirt tikrai nenoreciau schmoll.gif

Nesuprantu koks skirtumas uzmusti zmogu ar gyvuli tycia ir suplanuotai? blink.gif
Abejais atvejais esi zudikas tik uz gyvuna i kalejima nesesi schmoll.gif

Izeist nieko nenorejau tiesiog mano tokia nuomone blush2.gif
Atsakyti
Keista vat tokia meile pas milabra, is kitos puses ka daryt su tokiais kaimynais ? Gal policija padetu? Zinau, kad tikrai as nenuodyciau gyvuno schmoll.gif
Atsakyti
Baikit jūs juokus... Jau man geriau tą valkataujantį katiną panuodyti, nei laukti kol mano vaikas kokią zarazą parsineš blink.gif Būtumėt jūs mačiusios tą katiną, kitaip kalbėtumėte - vienos žaizdos, uodega nuplėšta, ausis irgi, akys išvarvėjusios... Nu persiprašau už jūsų humaniškumą, bet čia jau mano gailestis buvo lygus katino kančių pabaigai. Negaliu aišku paėmusi akmens jį užmušti, bet atsibodo kai toks infekcijos šaltinis aplink duris trainiojasi blink.gif
Būkim gailestingos, bet gal ir teisingos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara @ 2005 03 04, 18:06)
Keista vat tokia meile pas milabra, is kitos puses ka daryt su tokiais kaimynais ?  Gal policija padetu? Zinau, kad tikrai as nenuodyciau gyvuno  schmoll.gif


Policija - dėl katino? blink.gif bandėt kada kviesti? važiavo? Pas mane nevažiavo dėl durų pavogtų, tai jūs galvojate važiuos dėl valkataujančio katino? fool.gif

Ir ko čia užsipuolėte? Pačios svarstote kaip panuodyti, bobutei galą padaryti ir pan. O jei aš imuosi veiksmų ir gelbėju savo aplinką nuo nepageidaujamų reiškinių, tai čia jau puolate moralizuoti. Sėdėkit ir virkaukit dėl apmyžtų durų.

Ir žinai, KATIULKA, jei tu įskaitei per visą forumą kad aš TIK KATES SUGEBU NUODYTI, galiu pasakyti, kad dar ir visokias KATULKAS ir KATIULKAS galiu. Ir tikrai nenorėk su manim susitikti - beje, negresia, nesibaimink, net nerodžiau nei noro, tai siekio su tavim susitikinėti.
Ir tikrai norėjau įžeisti mad.gif ir nėr čia ko pasakoti nesąmones, kad įžeidinėjant žmogų galima sakyti NENORĖJAU ĮŽEISTI. Norėjai ir dar kaip...
Nukrypau juodai nuo temos, bet jau įsiutinot...
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 03 04, 20:07)
Baikit jūs juokus... Jau man geriau tą valkataujantį katiną panuodyti, nei laukti kol mano vaikas kokią zarazą parsineš  blink.gif Būtumėt jūs mačiusios tą katiną, kitaip kalbėtumėte - vienos žaizdos, uodega nuplėšta, ausis irgi, akys išvarvėjusios... Nu persiprašau už jūsų humaniškumą, bet čia jau mano gailestis buvo lygus katino kančių pabaigai. Negaliu aišku paėmusi akmens jį užmušti, bet atsibodo kai toks infekcijos šaltinis aplink duris trainiojasi  blink.gif 
Būkim gailestingos, bet gal ir teisingos  g.gif

Ramiakas, nieks cia nepuola taves. As tik sakau, kad nenuodyciau i viskas. Jei jau katinas tokioj stadijoj, niu joo situacija kiek kitaip atrodo tada. Nzn o tai kas ten pas jus per namas, kad katinai tokie trainiojasi aplink buto duris? blink.gif O tai kaimynai nors tikiuosi ne tokima paciam stovy? sorry cia jau off. gal kokia veterinarijos tarnyba padetu, rakinamos durys laiptines, nu nzn bet iseitis kazkokia turi but g.gif ai nzn nusiplaunu nuo diskusijos, jau i tokia beviltiska situacija neteko pataikyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varvara: 04 kovo 2005 - 20:47
Sorry, Varvara, ne tau tiesiogiai taikiau... O kaimynai, deja, panašūs į tą amžinatilsį katiną... Policija net neina pas juos, kad batų neišsitepti.
Sunki pas mus situacija su tais kaimynais ir laiptine, tingiu čia aiškinti. Greitai persikraustau, tai gal bus įmanoma ir pačiai laikyt katinuką, o tai čia - papjaus, užkrės ir pan. sad.gif
Aš nešeriu ir neprižiūriu valkataujančių gyvūnų, bet niekada gyvenime savo gyvūno neišmečiau ir neišmesiu į gatvę schmoll.gif
Atsakyti
Varvara manau esi visiskai teisi kad reikia ieskoti iseities doh.gif

Mane tiesiog diorgina kaimynai kad ruko laiptinei pilna laiptine dektuku nuoruku ir aplamai dvokia ir niekas jos nepriziuri ir visiem dzin tai ka man kaimynus nuodit o jie dar pijokelei tokie kad jiem niekas neidomu? policija ir taip kiekviena diena pas juos vaziuoja tai ka man gal dar pradet kvietinet juk is to jokios naudos g.gif

O kas liecia kates manau galima ir civilizuotais budais atsikratyt aisku pradzei auklet kaimynus blink.gif

Kur gyvena mano mama tiesiog kaimuki tai kaimynas su kaimynu susipiksta tai viens kito kates ar sunis nunuodija ar tai zmoniska? gerai kad dar vaiku nesugalvoja nunuodit blink.gif kaip manot vaikai negauna streso kad ju mylimas gyvunas numiro?

O seip tai manau kiekvieno situacija individuoli tat bukim zmogiski ir taip spreskime savo problemas 4u.gif
Atsakyti
susert nuodais tai cia ne problema, bet vat kai jos stipt prades sulindusios i rusius ir smirdes, va tada ka.........
Atsakyti