Įkraunama...
Įkraunama...

Valkataujantys gyvūnai

QUOTE(babarskas @ 2005 03 04, 22:39)
susert nuodais tai cia ne problema, bet vat kai jos stipt prades sulindusios i rusius ir smirdes, va tada ka.........

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...eee g.gif tada teks rusiuose apsikuopt
Atsakyti
jo, problema aktuali.
pykstu as ant tu kaciu uz subraizytus kapotus, pykstu ant babulkos, bet negi tikrai ja kas nubaus???
pasakai jai ka nors, tai paskui randi mesgaliu ant savo masinos kapoto, negi seksiu su pareigunais atsisedus, kol ji taip padarys, kad nubausti galeciau???
sutinku, kad nuodyti gal ir nehumaniska, bet kitos normalios iseities nera!!!!
tarnybos, kaip supratau, dideles pagalbos nesuteiks, pats juk nesugaudysi, o jei uzsiimsi, gal dar teks susimoketi, kaed prieglauda priimtu.
bet matau ir kitu problemu, pakisi joms kur tu nuodu, paes, o juk tas kates ir vaikai gniauzo...ir kaimynu suniukai rytas vakaras aplinkui laksto, o jei uzes..???
dilema verysad.gif
Atsakyti
babarskas, uztenka, gerai, jau anoj temoj prirasei savo ziaurumu tai gal apsiramink...

Norejau dar kai ka parasyti, taciau matau, kad kai kuriems reiktu ne i faunos skyreli, o koki nors zudyniu skyreli rasyti...

Nera zodziu.......
Atsakyti
Cikadele, jautri tavo sirdele mirksiukas.gif
Bet kartais tokios kategoriskos nuomenes ir zmoniu skelbimas kaciu zudikais atrodo krastutinis ir nepamatuotas. Meile gyvunams yra labai gerai. Bet kieko interesas yra svarbiau? Zmogaus ar benamio gyvulio ???
Su mano kantrybe as nuolat skambinciau i tas tarnybas kad atvaziuotu ir sugaudytu tas kates. Taip as "zudike ir gyvunu naikintoja", nes tos tarnybos tuo gyvulelius utelizuotu. Bet tos kates tai ir ligas nesioja, o jos pakankamai meilios ir vaikas jas ciupineja, glausto. MAno pazistamos sunus uzsikrete nuo tokiu kaciu kokia tai liga, ir teko gydytis. "Nemalonu, bet pagal tave, turbut geriau kad nupezusi bobike laiminga serdama katytes" O as nesutinku schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Jei susirgtu mano vaikas, as savo rankom visas ketes istrutyciau, ir nejausciau jokios grauzaties schmoll.gif


Atsakyti
Žinot, gyvenant nuo antro aukšto ir aukščiau, tai gal tos katės ir netrukdo taip jau labai. Na, nebent, kai "koncertai" po langais - nemalonu... mirksiukas.gif Bet man jos tiesiogiai trukdo!!! Jos kariasi ir lenda vidun į mano balkoną!!! Sėdi sulindusios saulės atokaitoj ir blusinėjasi, guli mano pakabintuose gėlių loveliuose..! Pasakykit atvirai, ar Jūs pačios savo namuose tai leistumėt ir ar tai jums labai patiktų?! mega_shok.gif
Atsakyti
Užjaučiu Susieną, bet vargu ar drastiška nuodijimo akcija padės. Gal apsišarvuok kantrybe ir pradėk pradžioj civilizuotą karą: 1) dar kartą su bobike pakalbėk, pagrasink, parašyk skelbimą laiptinėje kaip nekultūringa, nehigieniška ir t.t.- tada gal atsiras palaikančių ir padedančių kaimynų; 2) skambinėk į tas utilizatorių kontoras (na taip ir nesupratau iš kokio miesto)- ne vieną kartą teks turbūt, kol atvažiuos, bet vis tiek;3) jei bobutė toliau mėtys atliekas- skųskis seniūnijai (ko gero teks nevieną kartą); 4) susirask kiemsargį ir pareikalauk, kad jis kruopščiau valytų po tavo langais ir jam skųskis bobute . Na čia veiksmų planas pradžiai. Svarbu nesustok ir net po apvalymo (tikiuosi pasiseks) vėl kartok . Įgysi bjauriausios bobos reputaciją, bet gal gyvensi geriau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 03 07, 12:59)
Žinot, gyvenant nuo antro aukšto ir aukščiau, tai gal tos katės ir netrukdo taip jau labai. Na, nebent, kai "koncertai" po langais - nemalonu...  mirksiukas.gif Bet man jos tiesiogiai trukdo!!! Jos kariasi ir lenda vidun į mano balkoną!!! Sėdi sulindusios saulės atokaitoj ir blusinėjasi, guli mano pakabintuose gėlių loveliuose..! Pasakykit atvirai, ar Jūs pačios savo namuose tai leistumėt ir ar tai jums labai patiktų?!  mega_shok.gif



o nejaugi taip sunku issikviesti tuos sungaudzius - katgaudzius? atvaziuos ir susirinks visas kates is vazonu biggrin.gif
na sita tarnyba gal ir letokai dirba, bet po penkto skambucio jau gali pradet tiketis, kad uzsuks ir pas tave i svecius...
o negi tau negrazu ziema, kai geliu nera, kad pas tave vazonuose kates zydi biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 03 07, 12:59)
Žinot, gyvenant nuo antro aukšto ir aukščiau, tai gal tos katės ir netrukdo taip jau labai. Na, nebent, kai "koncertai" po langais - nemalonu...  mirksiukas.gif Bet man jos tiesiogiai trukdo!!! Jos kariasi ir lenda vidun į mano balkoną!!! Sėdi sulindusios saulės atokaitoj ir blusinėjasi, guli mano pakabintuose gėlių loveliuose..! Pasakykit atvirai, ar Jūs pačios savo namuose tai leistumėt ir ar tai jums labai patiktų?!  mega_shok.gif

Atsakyti
QUOTE(Lemone @ 2005 03 11, 13:37)
o nejaugi taip sunku issikviesti tuos sungaudzius - katgaudzius? atvaziuos ir susirinks visas kates is vazonu  biggrin.gif
na sita tarnyba gal ir letokai dirba, bet po penkto skambucio jau gali pradet tiketis, kad uzsuks ir pas tave i svecius...
o negi tau negrazu ziema, kai geliu nera, kad pas tave vazonuose kates zydi  biggrin.gif  mirksiukas.gif

Na nezinau sunku juos iskviest ar ne ,nes as skambinau tik tris kartus,bet rezultatas nulinis,pritruko matomai dvieju skambuciu smile.gif ,Galiu pasakyti tik viena ,kalba per telefono rageli labai maloniai ir supranta problema smile.gif)))).
Atsakyti
QUOTE(furcux @ 2005 03 12, 03:13)
Na nezinau sunku juos iskviest ar ne ,nes as skambinau tik tris kartus,bet rezultatas nulinis,pritruko matomai dvieju skambuciu smile.gif ,Galiu pasakyti tik viena ,kalba per telefono rageli labai maloniai ir supranta problema smile.gif)))).

Va ir aš galvoju, ar nebus panašiai? Net nežinau, ar pas mus tokia tarnyba iš viso yra? Veiksmas Jonavoje. Na, jei nėra, tai iš Kauno ir po penkių skambučių neatvažiuos! cry.gif
Atsakyti
Jetus, kokia aktuali ir man tema, o atsakymo kaip ją išspręsti neturiu. Norėjau net TV pagalbą išsukviesti, bet taip drąstiškai elgtis apsigalvojau. Galiu tik patvirtinti, kad jei kačių blusos įsiveis namie, tai tikrai jos žmones kandžioja, o apie gyvūnėlių mylėjimą šiuo atveju nedera diskutuoti, nes manau, čia ne toks atvejis. Aš tikrai nenoriu jokių ligų cry.gif
Atsakyti
O tai ką, kačių blusos gali namuose įsiveisti???? !!! Kodėl klausiu..? Ogi vieną kartą vidury žiemos naktį man ir vyrui kažkas kojas sukandžiojo... Toks vaizdas, kad kokių uodų ar musių būtų sukandžiota, tik labai ilgai nepraėjo... Nusikasėm iki kraujų! Tai galvojom, kad mūsų šuniukas ant lovos pagulėjo ir gal kokių gyvių buvo užnešęs... Paskui ir čia forume dar kažkurioj temoj diskutavom, kad ne man vienai taip buvo... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti