Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Medynėlis

mes lankom Koraluose darzeli "Medinelis", tai Kavoliuko g. pacioj pradzioj. negaliu sakyti kad superinis, bet ir nera blogas,yra meninio ugdymo studija, ten keramika, piesimas, labai idomu vaikams kai is molio galima lipdyti ir po to degina ir namo galima nesti thumbup.gif ten jeigu i sita eisit, JOKIU BUDU nepataikykit i zuikuciu grupe, ten labai debiliska aukletoja, va tik pavardes neatsimenu, zodziu jai tikrai ne vieta darzelyje ir prie vaiku ja prileist negalima, ir atleisti is darbo neiseina, per mane ji tik viena ispejima turi mad.gif o reikia 3, taip kad...
Atsakyti
Mano dukra lanke si darza,dabar jau i mokykla eina.Nepamenu nors tu ka grupes pavadinimo,aukletoja Zita labai man patiko.O ilga laika jos aukletoja buvo Anelė,tai tevai nebuvo ja patenkinti,gal cia apie ją ir kažkuri užsiminė.Na moteris patirties turi daug,nes llllbai seniai tame darže dirba.Bet va tik problema jos,kad ji turi klausos problemą - gerokai neprigirdi.Tai žinai,vaikams tai nėra gerai.Be to,ji atrodo griežta ir truputį sovietinė moteriškė :)Pasiteirauk,gal ji jau nebedirba?
Atsakyti
thumbup.gif Medynėlį lankom nuo 1,9mėn. Ir esu LABAI patenkinta. Na žinoma buvo keletas nesusipratimų, kur jų nebūna, bet šeip tai viskas ten tvarkoj. Dabar mes jau lankom Drugelių gr.(pagal amžių jau pakeitėm 2). Labai nuostabi auklėtoja. Su vaikais užsiima labai nuostabiai, pati netyčia girdėjau kaip jie bendrauja, dainuoja, vieni kitiems eilėrščius deklamuoja. Mano dukrelė alergiška, tai kiekviena auktėtoja ir šeimininkė labai stengiasi ir derina vaikui maistą, arba stengiasi, kad neliktų alkana (alergija labai"einamam" produktui - pienui). Žadam keltis į kitą vietą gyventi, bet ir antrą vaikelį vesiu į šį darželį. Sako ir parengimas mokyklai labai stiprus. Na teko girdeti ir kitokiu atsiliepimu. Gal čia tiesiog mums taip nuskilo, papuolėm pas geras auklėtojas, į geras grupes. thumbup.gif


Atsakyti

QUOTE(Danguole55 @ 2005 02 08, 17:24)
Ir mes i sita eisim  ax.gif Gal gali kokiu geru aukletoju pavardziu parasyti, kad mazdaug orientuotis  blush2.gif

Nežinau kada planuojat eiti, bet pirmaą kartą atvestus mažulius veda į "zuikučių" grupę. Tai ten auklėtoja tokia įdomi, Irena, jei dar vis ta pati. Su ja reikia gerai sutarti. Pati viena augina 3 sūnus. Bet mes buvom lyg ir pažystamos, tai mūsiškei ji rodė įpatingą dėmesį. Aš netgi norėjau, kad ji būtų auklėtoja visą laiką, bet po metų iš tos grupės perveda į darželinę grupę ji kartu yra ir budinti grupė.
O iš tos grupės keliauja dar į kitą. Bet kaip supratau, tai čia tokia sistema, kad vaikučius pripratint.TAigi iš "zuikuciu" keliavo į "žiogelių". O vat toliau patekom į "Drugelių" grupę thumbup.gif . Nu tai iš viso fantastika. Auklėtojos pavardės neatsimenu, bet vardas jos DAiva.





Atsakyti
O ar vede kuri mamyte savo vaikucius nuo 1.5 metuku i si darzeli?
Atsakyti
QUOTE(M@myte @ 2005 03 24, 14:42)
O ar vede kuri mamyte savo vaikucius nuo 1.5 metuku i si darzeli?


As vesiu nuo geguzes mirksiukas.gif Tai dar nebus 2 metuku ax.gif
Atsakyti
Danguole, ar buvai jau apžiūrėjusi šį darželį?
Papasakok, ką matei ir kokį įspūdį padarė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 03 25, 23:09)
Danguole, ar buvai jau apžiūrėjusi šį darželį?
Papasakok, ką matei ir kokį įspūdį padarė.  4u.gif


Maciau tik kai buvau nuejus Emili uzrasyti i ji. Siaip aplinka man patiko, tik aukletoju namaciau, tai nieko negaliu pasakyt ax.gif Kadangi tas darzelis praktiskai pas mus kieme, tai apie joki kita ir negalvojau ir tikrai vesiu i sita. 4u.gif
Atsakyti
As kai buvau nuejusi uzrasyti savo dukryte i darzeli, tai nieko ir nemaciau, apart vedejos kabineto ax.gif ir kaip seimininkes pietus vaikams nesiojo is valgyklos biggrin.gif . Bet pati uzaugau siame darzelyje ir atsiminimai labai geri rolleyes.gif . Tikiuosi ir mano vaikui ten patiks, beto, ir gyvenam netoliese, todel apie kita net negalvojom.
Atsakyti
Sveikos mamytės, mano mažoji (dabar jau 2m. ir be paros 8mėn.) irgi lanko "Medynėlyje" "Zuikučių" grupę. Ir auklėtoja Irena, mano akimis žiūrint visai gera. Net labai gera ir mano vaikas eina pas ją be problemų. Būna viena diena savaitėj, kai kita auklėtoja dirba, vardas Daiva, tai su ja mano vaikas nenorėjo būti, sunkiai bet dabar jau apsiprato - juk negaliu vieną dieną per savaitę neiti į darbą. Maitina irgi neblogai, tiesa, buvo porą kartų vaikus nekokybišku maistu apmaitinę, tai sirgom (abu kartus - penktadienį, tai savaitgaliai sugadinti būdavo). Norėjau paklausti mamytės, kuri apie mūsų auklėtoją sakė, kad keista, kuo keista, nes pati lyg ir nepastebėjau, o dėl vaiko viską padaryčiau, tikrai.
Atsakyti
Mes siandien ejom pirma diena i darzeli ax.gif Ir papuolem pas cia aprasyta Irena unsure.gif na man jinai nepasirode tokia bloga, net gi sakyciau pirmam kartui labai maloni buvo ax.gif Nezinau kaip bus toliau, bet kolkas as patenkinta 4u.gif jei kas turit ka blogo parasyt apie ja tai parasykit ax.gif
Atsakyti
tai jei tau patiko, tai kam klausyti ka kiti blogo sako? blink.gif

Atsakyti