Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

QUOTE(Zosimanta @ 2008 02 14, 19:22)
Reklamiste, maciau laisvalaikyje kalbino dvieju kampaniju marketingo vadoves, tai kuri is ju? smile.gif


Pagal pasisakymus - kuri panašesnė į mane? bigsmile.gif
p.s. Avataras irgi užuomina, pagal nuotraukas gali atskirti.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reklamiste: 15 vasario 2008 - 08:30
Sveikos, aš vis skaitau temą , betpasisakyti dažnai dar nedristu (geriau sakant neturiu ką biggrin.gif )

QUOTE(Reklamiste @ 2008 02 14, 17:57)
Jeigu skaitysit šios savaitės Laisvalaikį, tai rasit ir mano pasisakymų reklamos tema ax.gif Išeinu į dienos šviesą biggrin.gif
Papildyta:
p.s. ir Valentino dienos proga atsinaujinau savo avatarą biggrin.gif bus naujam sezonui

Vakar vartau laisvlaikį, ogi žiūriu ar tik nebus čia Reklamistė??? (Žinojau tavo įmonę mirksiukas.gif ) Galvoju kaip čia reiks subtiliai paklausti? O tu pati prisistati. Labai malonu ir vizualiai susipažinti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borūūūžėlė @ 2008 02 13, 21:28)
Manau, akd šios teisės negavai bet kokiu atveju, nes esi MAMA, ŽMONA, MOTERIS ax.gif

Laikykis, pamatysi, kad greitai viskas susitvarkys, ir bliaunantis vaikas šviesų pavasario rytą pats atsikels ir norės į darželį žygiuot, ir darbas sustiguos, ir namų ruošos darbai susitvarkys taip kaip reikia...

Dėkui 4u.gif
žinau, kad viskas bus gerai, svarbu nenuleist rankų ir stumtis pirmyn bigsmile.gif

Mergaitės, kažkur buvau radusi temą, kur aptariamos reklamos įmonės, su kuriom verta bendradarbiauti, o į kurias su užsakymais geriau nelįsti, bet jau baigiu išknist visą temelę apie darbą ir nesuprantu, neberandu niekur g.gif doh.gif Bet gal kuri susidūrėte ir galėtumėt patarti, kur Kaune galėčiau užsakyti sumaketuot ir gal paruošti reklaminę plėvelę ant automobilių? g.gif įmonė buvo kreipusis į picoline, bet kažkaip sunkiai ten einasi bendrauti, ilgai maketų reikia laukti ir kol kas nei vienas variantas nepatinka, tai galvojam reikia pabandyti ir kitur g.gif
Atsakyti
Sveikutes, va, va ir man toks pat galvos skausmas, su kuo dirbti Kaune. na kad ir Vilniuje, bet kur rasti info, kas kur stiprus (vieni ant ideju, maketu, kiti ant gamybos, spaudos). Varge, varge! va logotipus reikia sukurti naujus visiskai. I ka kreiptis??? Help, senbuves! Arba bent jau ta sarasiuka geru/blogu agenturu kas nors uzrodykit unsure.gif Jau dekinga tai be galo be krasto buciau 4u.gif bigsmile.gif
Tiesa, kas dar gerai gamina ivairias plastikines magnetines korteles, na pvz. bankines, raktines ir t.t.? Gal kas zino nebrangius gamintojus? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indifference: 20 vasario 2008 - 10:29
QUOTE(Indifference @ 2008 02 20, 11:28)
Sveikutes, va, va ir man toks pat galvos skausmas, su kuo dirbti Kaune. na kad ir Vilniuje, bet kur rasti info, kas kur stiprus (vieni ant ideju, maketu, kiti ant gamybos, spaudos). Varge, varge! va logotipus reikia sukurti naujus visiskai. I ka kreiptis??? Help, senbuves! Arba bent jau ta sarasiuka geru/blogu agenturu kas nors uzrodykit  unsure.gif Jau dekinga tai be galo be krasto buciau  4u.gif  bigsmile.gif
Tiesa, kas dar gerai gamina ivairias plastikines magnetines korteles, na pvz. bankines, raktines ir t.t.? Gal kas zino nebrangius gamintojus? blush2.gif

Dėl plastikinių magnetinių kortelių pabandyk kreiptis į Idleną. Yra ir jų tinklapis www.idlena.lt Mes ten nieko neužsakinėjom, bet bendradarbės vyras ilgą laiką ten dirbo, tai sakė, kas liečia klientus, tai užsakymus vykdo patikimai, na o dėl kainų tai nieko nežinau, patys kalbėkit.
Atsakyti
Aciu uz patarima, kaip tik subendravome su jais smile.gif
Dbar vis dar vykdau paieskas firmu, galinciu sukurti logo. Kas dar gali pasigirti zinancios stipriu firmu sioje srityje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indifference @ 2008 02 20, 17:51)
Aciu uz patarima, kaip tik subendravome su jais smile.gif
Dbar vis dar vykdau paieskas firmu, galinciu sukurti logo. Kas dar gali pasigirti zinancios stipriu firmu sioje srityje? ax.gif

Jei domina galiu rytoj pasižiūrėt, kokia įmonė mums neperseniausiai sukūrė visą firminį stilių, nuo a iki z. Tik jei neklystu, jie buvo vilniečiai, ne iš Kauno.
Atsakyti
Iš kauniečių esam dirbę su TMSolutions - dizainas puikus, idėjų netrūksta, kokybės irgi. Tik su bendravimu buvo problemų, strigo komunikacija.... Kaina nėra maža, bet lyginant su panašaus lygio vilniečiais, tai pigiau.
Man atrodo, geriau daugiau investuoti pradžioje ir susikurti stiprų ženklą, o paskui geriau taupyti ant variacijų, negu atvirkščiai. Mes čia turim nuo senų visokių logų pusiau išdirbtų, tai dirbti žiauriai sunku - tai nesižiūri, tai spaudoj nesigauna gerai, tai nepritaikoma kitose priemonės, vienas vargas doh.gif
www.tmsolutions.lt
Atsakyti
Aciu uz patarimus. laukiu dar vienos forumietes atsakymo del firminio stiliaus, kas dare rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Na ir dar pasireiksiu lotuliukas.gif
Marketingistes, siulau smagia pramoga siandienai. Apklausa, ka manote apie tokius restorano ir baro pavadinimus:
1. D'Verso
2. Favorito
Kuris labiau skamba, patinka, patraukia, intriguoja ir uztikrina sekme naujam aukstos klases "fine dining" restoranui su tarptautine ir Vidurziemio juros regiono patiekalu virtuve?

Kokias asociacijas jums kelia pavadinimas "Ginger bar"? kaip vertintumete ji jei tai butu baras, skirtas neformaliems susitikimams laisvoje aplinkoje, kur surmuliuotu laivalaiki praleisti ateje zmones, galbut butu patiekiami tam tikri uzkandziai ar kokteiliai su imbieru Ar patrauktu ateiti, paziureti, pabandyti?

Kalbame apie Kauna! Tai faktorius i kuri visgi reiktu atsizvelgti

Lauksiu Jusu komentaru!
Atsakyti
Bet aš nesuprantu, kodėl visi lietuviai puolė barus angliškai/tarptautiškai vadinti? ar nebėra gražių lietuviškų žodžių?
Jeigu dauguma klientų - lietuviai, produktas nėra orientuotas eksportui, tai geriau vietinis žodis. Man baisu klausyt, kaip lietuviai iškraipo pavadinimus, sako: einum į Forum Palace - paraidžiui, taip kaip rašosi doh.gif

Jeigu yra mąstoma apie Favorito, kodėl negali būti Favoritas?

Visi pavadinimai su D'... man asocijuojasi su vardais, kaip D'Antonio. Kai buvau Bolonijoje, vienas geriausių miesto restoranų vadinosi De Nino (aišku, savininkas buvo vardu Nino). Lietuviai tą pavadinimų konstrukciją irgi savotiškai įvaldė: Pas Marytę, Pas Katiną, Pas Petrą ir pan.

Man labai patiko Ginger Bar - įsivaizduoju tokius lengvus foteliukus ir spalvotus kokteilius, ir lengvą šokių muziką ax.gif Eičiau į tokį. Ar eisi kauniečiai - nežinau lotuliukas.gif
Atsakyti
www.idente.lt kuria viska, yra kazkokiu konkursu laimeje ir kaip maza imone gal nebrangininkai? Vienas pazistamas pas juos daresi, tai patenkintas
Atsakyti