Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

QUOTE(Borūūūžėlė @ 2008 10 27, 11:51)
Gal viešųjų ryšių srityje dirbi?? Ieškau naujos agentūros, tai gal galėtum savo kontaktus atsiųsti?

Ne tikrai ne smile.gif
Atsakyti
Sveikos marketingistes smile.gif
Prasausi priimama i Jusu bureli ax.gif
Dabar apie savo situacija. Esu baigusi marketinga, bet taip jau isejo, jog dirbu ne pagal specialybe, o persovalo valdymo ir kokybės valdymo srityje. Taciau noreciau pradeti dirti su marketingu. Siuo metu ieskausi tokio darbo. Noreciau paklausti Jusu patarimo - kaip tinkamiau save pateikti CV ir motyvaciniame, kad i mane butu atkreiptas demesys, nors ir neturiu patirties? Nuolat domiusi marketingo, reklamos naujovemis, skaitineju blogus, staipsnius ir t.t. Buciau labai dekinga uz patarimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2008 10 23, 12:06)
Oi sveikinu labai. Tikrai pas Jus jau kalėdos  4u.gif
Ir beja kai turit kokių pranešimų spaudai tai atsiųsk ir man  4u.gif Paviešinsiu  mirksiukas.gif

o koks adresiukas?

QUOTE(Borūūūžėlė @ 2008 10 27, 11:51)
Faina.
Gal žinai ką nors apie Metų gaminį (planuojam paraišką paduoti..Ką planuojam šiandien vešim, be dar yra laiko, tai norėjau paklausti, gal pasiūlymų kaip parašyti ar paduoti, kad pastebėtų???) Gali į AŽ.
Gal viešųjų ryšių srityje dirbi?? Ieškau naujos agentūros, tai gal galėtum savo kontaktus atsiųsti?

Kur ieškai? Vilnius, Kaunas?
Ar tai svarbu? Dydis, kleintai, sritys?
jei reikia, galiu duoti konsultaciją dėl agentūrų galimybių ir pan. Nors didžioji dalis priklauso nuo projektų vadovų. Kaip ir visur.
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Janike @ 2008 10 27, 18:28)
jei reikia, galiu duoti konsultaciją dėl agentūrų galimybių ir pan. Nors didžioji dalis priklauso nuo projektų vadovų. Kaip ir visur.

na, jei gali, pakonsultuok čia blush2.gif
aš ir ketinu ieškotis kitos įmonės, nes matau, kad mažoje daug visokių niuansų, kadangi buvau motinystės atostogose ir dirbau namie, viskas pasikeitė.....mano klientus susirinko, o kadangi projektų trūksta, nebeatiduoda doh.gif man paprasčiau rasti naują darbą, nei srėbti visokius tokius va....negražius darbelius...ir kovoti - atiduokit ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2008 10 27, 15:28)
o koks adresiukas?
Kur ieškai? Vilnius, Kaunas?
Ar tai svarbu? Dydis, kleintai, sritys?
jei reikia, galiu duoti konsultaciją dėl agentūrų galimybių ir pan. Nors didžioji dalis priklauso nuo projektų vadovų. Kaip ir visur.

Vilnius, ir man reikia gero projekto vadovo
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2008 10 27, 17:28)
o koks adresiukas?


Nenoriu viešinti, bet tai daugiayu susije su kosmetika, medicina, sveikata ir pan. Jei norėsi kažką šia tema paskelbti parašyk į AŽ aš tau parašysiu savo emeilą. 4u.gif
Atsakyti
ir as ir as noreciau but pastebeta !!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstyklės @ 2008 10 29, 23:31)
ir as ir as noreciau but pastebeta !!! smile.gif

na na, kuom sudominsi?

žiūriu, nutilo visos g.gif
Atsakyti
aga, matau, kad gan pasyvus plepalai, bet idomus ir tokioms zalioms marketingistems kaip as naudingi smile.gif turiu siokia tokia dilema. baigiau marketinga, taciau taip jau isejo, kad dirbu personalo valdymo srityje. Taciau noreciau grizti prie savo istaku ir but marketingste, juk ne veltui kiek laiko mokiausi dillominius rasiau ir t.t.t. Siuntineju CV, ir jauciu totalu ignoravima. Nenuostabu, juk marketingo darbo patirties turiu minimaliai. Tai va norejau isgirsti is jusu mielosios maretingistes, gal kokiu patarimu galit duoti, kuom galeciau patraukti darbaviu demesi . is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstyklės @ 2008 10 29, 23:10)
aga, matau, kad gan pasyvus plepalai, bet idomus ir tokioms zalioms marketingistems kaip as naudingi smile.gif turiu siokia tokia dilema. baigiau marketinga, taciau taip jau isejo, kad dirbu personalo valdymo srityje. Taciau noreciau grizti prie savo istaku ir but marketingste,  juk ne veltui kiek laiko mokiausi dillominius rasiau ir t.t.t. Siuntineju CV, ir jauciu totalu ignoravima. Nenuostabu, juk marketingo darbo patirties turiu minimaliai. Tai va norejau isgirsti is jusu mielosios maretingistes, gal kokiu patarimu galit duoti, kuom galeciau patraukti darbaviu demesi . is anksto dekoju smile.gif

na kaip ir visose kitose srityse jei nori išsiskirti, stenkis patraukti dėmesį originalumu, pabrėžti tas savybes ir tuos pasiekimus, kurie tave parodytų kaip gera marketingistę. Bet kokia darbinė patirtis yra gera, jei tik mokėsi ta tinkamai parodyti ir pristatyti mirksiukas.gif bet ką aš čia tau kalbu, tu gi dirbi personalo valdymo srityje, tai tikriausiai teko ir žmonių priiminėti ir dėmesį atkreipti, kokie CV ir motyvaciniai yra geri, o kokie nelabai blush2.gif
Atsakyti
Atsiuntė filmuką apie marketingą. Nors nemėgstu šitų nesamonių, kurios siunčiamos el.paštu, tačiau šį kart susidomėjau. Ir kažin kodėl g.gif Bet nemoko aš čia įdėti sad.gif Jei kas galėtų Microsoft PowerPoint Slide Show čia įkelti, galėčiau persiųsti.
Gal kuri skaitėte, kokį įdomu straipsnį apie marketingą? Būtų smagu, kad pasidalintumėte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Relax.in.real. @ 2008 10 30, 10:08)
na kaip ir visose kitose srityse jei nori išsiskirti, stenkis patraukti dėmesį originalumu, pabrėžti tas savybes ir tuos pasiekimus, kurie tave parodytų kaip gera marketingistę. Bet kokia darbinė patirtis yra gera, jei tik mokėsi ta tinkamai parodyti ir pristatyti  mirksiukas.gif  bet ką aš čia tau kalbu, tu gi dirbi personalo valdymo srityje, tai tikriausiai teko ir žmonių priiminėti ir dėmesį atkreipti, kokie CV ir motyvaciniai yra geri, o kokie nelabai  blush2.gif

tas tai taip...tačiau į marketingą patekti be patirties šioje srityje net nežinau, ar įmanoma, per rekomendacijas nebent
manau, pradėti reiktų nuo projektų vadovo asistento ar asistento bei administratoriaus kažkokiame susijusiame skyriuje
mano sesuo pvz. kol dar mokėsi dirbo įvairiuose darbuose tiek administratore, tiek projektų asistente, kur buvo galimybė - ėmėsi rinkodaros ar marketingo darbų ir visą tą patirtį kaupė bei minėjo tiek cv, tiek motyvaciniame laiške
ir va, po kelerių metų - ji jau marketingo vadovė mirksiukas.gif bet aišku, ne iš karto viskas taip išėjo, teko pakeisti kelis darbus, kelias sritis.....kol pateko ten, ko ir siekė, ko norėjo ir ką studijavo
Atsakyti