Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

Na as ir nusprendziau netempti laiko ir uzsirasiau rytoj pas dakare, paziuresim ka pasakys verysad.gif jau bijau verysad.gif tai ne tas zodis...
Atsakyti
QUOTE(elafonisi @ 2008 01 11, 03:12)
Na as ir nusprendziau netempti laiko ir uzsirasiau rytoj pas dakare, paziuresim ka pasakys  verysad.gif  jau bijau verysad.gif tai ne tas zodis...

Kol nieko nežinai - nepergyvenk taip... gal ten ir nebus nieko baisaus, tik gydytojai gali pasakyt, tikiuosi ir linkiu tau, kad viskas būtų gerai...
kiek esu girdejus, kad ir nėštumo metu prasideda mėnesinės, tik labai negausios...
atrašyk rytoj būtinai, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Isivaizduojat, buvau pas gine vakar. Belaukiant savo eiles,prasidejo menesines sad.gif 20 dienu velavo ir vakar prasidejo. Ir tokios gausios sad.gif Ir vel nepavyko. As jau nerimaut pradejau, kodel mums nepavyksta....
Atsakyti
linkiu visoms kurioms nesiseka kad baigtusi tos bedos ir viskas susitvarkytu smile.gif

o as tai netveriu savam kailyje!!! siryt pasidariau testa ... ir jis ... TEIGIAMAS!!!

jetau kai dziaugiuos,net apsiverkiau pamacius II. tai va merginos,cia toms kurios niekaip nepastoja, as pusantru metu nepastojau ir va...pagaliau nestuke.gif ! reikes skubinai lekt pas gydytoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2008 01 11, 11:36)
linkiu visoms kurioms nesiseka kad baigtusi tos bedos ir viskas susitvarkytu  smile.gif

o as tai netveriu savam kailyje!!! siryt pasidariau testa ... ir jis ... TEIGIAMAS!!!

jetau kai dziaugiuos,net apsiverkiau pamacius II. tai va merginos,cia toms kurios niekaip nepastoja, as pusantru metu nepastojau ir va...pagaliau  nestuke.gif ! reikes skubinai lekt pas gydytoja ax.gif

oj kaip sveikinu thumbup.gif

o as tai norejau paklausti - sako kad nestuke.gif speneliu pigmentacija keiciasi - kaip suprast, nes as kazkaip pastebejau, kad aplik speneli esantys taskiukai/pupuriukai padidejo bei pasviesejo blink.gif , gal cia man jau vaidenasi doh.gif , bet ar taip buna blink.gif - ar pigmentacija, tai tik patamsejimas spenelio .... g.gif
Atsakyti
QUOTE(opalė @ 2008 01 11, 12:44)
oj kaip sveikinu thumbup.gif

o as tai norejau paklausti - sako kad  nestuke.gif speneliu pigmentacija keiciasi - kaip suprast, nes as kazkaip pastebejau, kad aplik speneli esantys taskiukai/pupuriukai padidejo bei pasviesejo blink.gif , gal cia man jau vaidenasi doh.gif , bet ar taip buna  blink.gif - ar pigmentacija, tai tik patamsejimas spenelio .... g.gif


Galiu drasiai pasakyti, kad kiekvienai labai skirtingai..
Kai kas sako, pykina, varo i tulika, maistas kazkoks netinka, kazkoks labai patinka, speneliai melynuoja, zaliuoja raudonuoja ar dar kas dedasi. Galiu jums pasakyti- man ne vieno is situ pozymiu nebuvo. Vienintelis- nera menesiniu ir emocinis jautrumas. Viskas daugiau nieko. Na, dabar jau pilvukas apvaleja.. Bet is tu pirmuju pvz man nieko nebuvo, tad velgi siulyciau ne spelioti, o pasidaryti testa, kuris man pvz irgi buvo neigiamas ir nestumo neparode, kol neissityriau kraujo doh.gif
Mes irgi labai norejom leliuko. Aisku kaip tik uzsimanem taip tuoj pat ir reikia doh.gif Galiu [asakyti- pasiseke, nes pataikem is pirmo bandymo. As tik profilaktiskai ovuliacijos testus dariausi. Bet man pvz buvo psichologinis gruzas irgi pastot, tad bijojau, kad is to didelio noro ir planavimo nieko nesigaus..
Lengva kalbet- bet neplanuokite. Leikite laisvai vaikuciui pasirinkti Jusu seima, o jus vienas kita labai mylekite ir jo laukite...
Labai linkiu kuo greiciau isgirti dziugiaja naujiena. Tai isties didelis ivykis, o po to ivykio einancios dienos isvis stebuklingos.. Ir kiekviena diena vis labiau...
Sekmes busimosioms mamytems. 4u.gif
Atsakyti
aciu uz sveikinimus smile.gif
katik gryzau is gydytojos.ir ji patvirtino
kad nestuke.gif oi negaliu tvert savam kailyje is dziaugsmo... thumbup.gif

o del to planavimo...pvz as net negalejau nieko pasiplanuoti,nes m niekada gyvenime nebuvo reguliarios,temperaturos irgi nesimatuosi kasdien,paprasciausiai nesisaugojom ir laukem tos dienos stebuklingos.turbut dar didesne laime pasijust nestuke.gif kada tai ivyksta netiketai...
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif

Aš jau apie 6 savaitės nestuke.gif , bet vakar pabudus pajutau, kad krūtinės jautrumas dingo. Šiek tiek paburkusios, bet daugiau nieko. kadangi turėjau vieną nesivystantį, dabar labai bijau, kad tai nepasikartotų doh.gif Gal galit jūs pasidalint patirtim apie krūtinės jautrumą.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveikinu visas, kurios nestuke.gif
mane tai jau visą savaitę pykina be sustojimo. Valgyt noriu, bet po kiekvieno valgio atrodo, kad viską išvemsiu. Keliuosi su šleikštulio jausmu, su tuo pačiu einu ir miegot... T-ra irgi kiek pakilus. Bet šiandien dariausi testą, tai nieko nėr g.gif Jeigu aš nestuke.gif , tai greičiausiai per mažas dar nėštumas blush2.gif (Ne)laukiu mėnesinių už kelių dienų ir jau tada bus matyt ax.gif
Beje, mano mamai du nėštumai prasidėjo lygiai taip pat - iš karto pastojusią ją taip pat pykino. Ji man ranka moja dabar ir jau sveikina. Duokdie... ax.gif
Atsakyti
sveikos mergickos,

o zinot kaip as suzinojau, kad laukiuosi leliuko - ogi susapnavau. tai kai ryte vyrui papasakojau, tai sako turbut ir esi nestuke.gif , jeigu jau net sapnuoji ir po keliu dieneliu pasidarius NT, pamaciau 2 rozines juosteles smile.gif

Tai linkiu visoms laukiancioms susapnuoti nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes visos 4u.gif
Sveikinu visas sulaukusias teigiamu rezultatu thumbup.gif O toms kurios vis laukia, linkiu kuo greiciau sulaukti. As, beje, irgi isirasau i nestuke.gif Su pirmu maziuku buvo tokie pozymiai: jau antra savaite erzino kvapai, gaminti negalejau, nes viskas smirdejo, nejauciau skonio, o kai praejo mazdaug 9 dienos po apvaisinimo (zinau, nes matavau BBT) nakti pabudau nuo skausmingo noro i tualeta ir siaubingo krutines skausmo, bet negalejau patiket... o stai dabar turiu savo Aukseli. Aukselis tures broliuka arba sesute, tik duok dieve, kad viskas gerai butu. thumbup.gif O sikarta, jokiu pozymiu, gal kiek padidejes apetitas, na ir gal dar bus kas veliau, bet dabar jauciames puikiai. Zinoma vyresnelis dar nezino, pasakysim, kai praeis gresmingiausias laikas, bet mes su teveliu labai laimingi wub.gif Beje pirmaji stengemes pasigaminti 1 metus, o dabar is pirmo menesiuko 4u.gif Is visos sirdeles linkiu visoms patirti sia laime, tik stengdamosis pastoti nepamirskite: mylejimasis ne darbas, o malonumas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linuska Z.: 13 sausio 2008 - 15:43
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2008 01 13, 13:37)
Labas mergaitės 4u.gif

Aš jau apie 6 savaitės  nestuke.gif , bet vakar pabudus pajutau, kad krūtinės jautrumas dingo. Šiek tiek paburkusios, bet daugiau nieko. kadangi turėjau vieną nesivystantį, dabar labai bijau, kad tai nepasikartotų  doh.gif Gal galit jūs pasidalint patirtim apie krūtinės jautrumą.
Ačiū  4u.gif

Sveiki sveiki wink.gif Na vien del krutines neturetum manau nerimaut, man taip pat buvo kad pradzioj skaudejo biskuti, o poto praejo,ir esu turejus nesivystanti nestuma, ir stai jau 4 men kaip nestuke.gif Manau neverta nerimaut wink.gif
Atsakyti