Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE(Stirnaite @ 2008 02 25, 12:51)
Aciu uz informacija, mamytes ir busimos mamytes  smile.gif  na,tai pas mane gal siaip pilvukas burbuliuoja  lotuliukas.gif  o dar toks klausimelis  smile.gif  gal zinote ar galima pastoti nuo vyru isskiriamo pienelio ir kai jis nepabaigia i mane?  smile.gif


as taip pat susiduriau su siuo klausimu, kas zinot atsakyma?
Atsakyti
Labutes...siandien pirma diena, kaip testas rodo 2 bruksnelius, taigi pradedu maltis po nestukiu temeles ax.gif

Jauciuosi jau visa savaite kaip "tuoj tuoj mmm". Jautri krutine, tempia pilvo apacia, dilgcioja soniukai, siek tiek silpna buna... lyg ir tiek pradziai tu jausmu blush2.gif

P.S. Del to pastojimo...galimybe yra, jei vyro "pienelis" kaip vadinate yra rudimentinis (t.y. turi spermiuku priemaisu)
Atsakyti
QUOTE(kristina.iene @ 2008 02 27, 16:17)
Labutes...siandien pirma diena, kaip testas rodo 2 bruksnelius, taigi pradedu maltis po nestukiu temeles  ax.gif

Jauciuosi jau visa savaite kaip "tuoj tuoj mmm". Jautri krutine, tempia pilvo apacia, dilgcioja soniukai, siek tiek silpna buna... lyg ir tiek pradziai tu jausmu  blush2.gif

P.S. Del to pastojimo...galimybe yra, jei vyro "pienelis" kaip vadinate yra rudimentinis (t.y. turi spermiuku priemaisu)


Sveikinu!!! 4u.gif tapus nestuke.gif
Atsakyti
Sveikinu thumbup.gif dziaugiuosi uz tave thumbup.gif
dekoju uz atsakyma smile.gif jau keleta savaiteliu kaip jauciuosi labai miegusta, kartais silpna buna ar bloga pasidaro, bet krutines neskauda g.gif bet cia gal del itampos ir problemu taip gali buti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Stirnaite @ 2008 02 27, 18:59)
Sveikinu  thumbup.gif  dziaugiuosi uz tave  thumbup.gif 
dekoju uz atsakyma smile.gif jau keleta savaiteliu kaip jauciuosi labai miegusta, kartais silpna buna ar bloga pasidaro, bet krutines neskauda  g.gif  bet cia gal del itampos ir problemu taip gali buti? unsure.gif

Man nestumo pradzioj irgi krutine tai skaudedavo, tai ne... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stirnaite @ 2008 02 27, 17:59)
Sveikinu  thumbup.gif  dziaugiuosi uz tave  thumbup.gif 
dekoju uz atsakyma smile.gif jau keleta savaiteliu kaip jauciuosi labai miegusta, kartais silpna buna ar bloga pasidaro, bet krutines neskauda  g.gif  bet cia gal del itampos ir problemu taip gali buti? unsure.gif

PAs mane tas pat kalusimas, kuris jau ivaro mane i panika- su pirmu nestuke.gif labai skaudejo krutine, o su siuo ne doh.gif Tai man irgi sikilo toks klausimas , ar taip gali buti g.gif Pasidariau vakar poliklinikoje slapimo ir kraujo tirimus, ryt skambinsiu akuserei pasiklausti ax.gif Pas gine tik kovo 13, jauciuosi, kaip ant adatu schmoll.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

gal kiek ankstokai atsibeldziau i sia tema, bet anksti ar ne padesit nuspresti jus.

dabar laukiu pirmu menesiniu po Kontraceptiniu tableciu nutraukimo.
menesines atrodo veluoja...

pasidariau testa - teigiamas. negaliu patiket blink.gif

nejau TAIP staigiai? g.gif

eisiu daryt dar viena...ir rytoj dar viena lotuliukas.gif

pilvuka maudzia kaip pries menesines, ir valgyt lb norisi... silpnoka buna...

o va krutines visai neskauda. nu ne trupucio. nors anksciau pries menesines jautri budavo.

nezinau nei ka galvot unsure.gif bet per pietus linija antra laaabai ryski buvo.
vos uzsisiojau ir kamstuka uzdariau - iskart israudonavo,per sekundes.. rolleyes.gif

gyvenu londone, kol sulauksiu eiles pas gydytoja doh.gif
Atsakyti
antras testas - irgi teigiamas biggrin.gif

ir linija laabai ryski...
ryt reiks eit prisiregistruot apziurai
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 02 29, 00:52)
antras testas - irgi teigiamas biggrin.gif

ir linija laabai ryski...
ryt reiks eit prisiregistruot apziurai


Sveikinu 4u.gif Zinok po kontraceptiniu gana lengva pastoti, ir yra tikimybe dvinuku doh.gif wub.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

nus as dar 3 testa siryt pasidariau lotuliukas.gif doh.gif
vel teigiamas bigsmile.gif

o kaip tik galvojau kad po KT tik po kokiu 3 menesiu atsigaus organizmas rolleyes.gif

nu dvynuku giminej nera nei pas mane, nei pas MB.
tikiuosi nebus kokie 4 iskart lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
Beje, Adalija, ir tave sveikinu 4u.gif

5 savaiciukes wub.gif

idomu, kiek pas mane rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikinu nestuke.gif thumbup.gif jei bus dvynykai tai vienu suviu du zuikucius pagausi thumbup.gif

Na, o as neiskenciau ir siandien ryte pasidariau NT smile.gif ryski I raudona juostele, tad isvada tokia, kad nuo vyriskoji "pienelio" pastoti praktiskai neimanoma verysad.gif nors ir nujauciau, kad bus I, bet giliai sirdeleje norejau tiketi, kad bus II rolleyes.gif

Gal ir gerai, nes butu buves netyciukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adalija @ 2008 02 28, 14:15)
PAs mane tas pat kalusimas, kuris jau ivaro mane i panika- su pirmu  nestuke.gif labai skaudejo krutine, o su siuo ne doh.gif  Tai man irgi sikilo toks klausimas , ar taip gali buti g.gif Pasidariau vakar poliklinikoje slapimo ir kraujo tirimus, ryt skambinsiu akuserei pasiklausti ax.gif Pas gine tik kovo 13, jauciuosi, kaip ant adatu schmoll.gif

Tikrai antro nestumo metu gali neskaudeti krutines. Man antro nestumo metu visai nieko nesijaute, o va - turiu antra dukryte smile.gif
Papildyta:
On koks laiko tarpasd tarp nestumu?
Atsakyti