Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE(Adalija @ 2008 03 06, 14:38)
Aciu, po biski. Baisiai pavargstu greitai , labai i miega traukia doh.gif ir pykina, aciu Dievui ne iki vemimo, bet su valgiu problematiska g.gif  Man pas gine kovo 13. Jau pas saviske eisiu thumbup.gif  Nors dabar turiu savo zirniuko nuotraukele- aisku nieko ten dar nesimato, bet gemaline puslele (8mm ant 8 mm) matosi. Aciu Dievui gimdoje 4u.gif
O tu irgi tikeke tik geruoju, prisijunk prie musu lapkrtinuku http://www.supermama...;#entry15528448

labai dziaugiuosi uz tave 4u.gif
mane irgi pykina, bet ne vemiu, ir ziauriai silpna...
blink.gif kartais atrodo nualpsiu doh.gif

bet tai turetu buti geras zenklas wub.gif 4u.gif
vaikiukas yra
Atsakyti
Prieš kelias dieneles norėjau pasidalinti su jumis savo įtarimais ir paklausti "ar čia tie pirmieji nėštumo požymiai?". Vakar pasidariau dar vieną testuką ir kaipmat išryškėjo antra juostelė ax.gif niekaip negaliu tuo patikėti ir greičiausiai nepatikėsiu tol,kol to man nepatvirtins gydytoja rolleyes.gif
o požymiai...laaabai padidėjusi,jautri krūtinė,speneliai visą laiką stangrūs...karšta ir dažnai trūksta oro...vakar pirmą kartą pajutau pykinimą blush2.gif tiesa...padidėjo apetitas, nors siaip esu gana nevalgi ir pilvo apačią maudžia...kol testai rodė tik vaiduokliukus, maniau,kad išsigalvoju visus tuos požymius doh.gif turbūt čia ne man vienai taip??? ax.gif beje,pirmas testa kurį pasidariau mmm vėluojant porai dienelių buvo neigiamas,kiti du dar po kelių dienų-neryškūs vaiduokliukai rolleyes.gif ir tik vakarykstis buvo labai ryškus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniego karalienė: 09 kovo 2008 - 13:30
QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 03 09, 12:25)
Prieš kelias dieneles norėjau pasidalinti su jumis savo įtarimais ir paklausti "ar čia tie pirmieji nėštumo požymiai?". Vakar pasidariau dar vieną testuką ir kaipmat išryškėjo antra juostelė  ax.gif  niekaip negaliu tuo patikėti ir greičiausiai nepatikėsiu tol,kol to man nepatvirtins gydytoja  rolleyes.gif 
o požymiai...laaabai padidėjusi,jautri krūtinė,speneliai visą laiką stangrūs...karšta ir dažnai trūksta oro...vakar pirmą kartą pajutau pykinimą  blush2.gif  tiesa...padidėjo apetitas, nors siaip esu gana nevalgi ir pilvo apačią maudžia...kol testai rodė tik vaiduokliukus, maniau,kad išsigalvoju visus tuos požymius  doh.gif  turbūt čia ne man vienai taip???  ax.gif  beje,pirmas testa kurį pasidariau mmm vėluojant porai dienelių buvo neigiamas,kiti du dar po kelių dienų-neryškūs vaiduokliukai  rolleyes.gif ir tik vakarykstis buvo labai ryškus...

lauksiu kartu su tavim geru ziniu 4u.gif
as pati laukiu nesulaukiu vizito pas gydytoja wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 09, 15:36)
lauksiu kartu su tavim geru ziniu  4u.gif
as pati laukiu nesulaukiu vizito pas gydytoja  wub.gif  thumbup.gif



Aciu tau... 4u.gif vadinasi vizito lauksim kartu biggrin.gif blogiausia,kad esu ne Lietuvoje, o Airijoje...dar blogiau,kad esu cia tik nepilnai antra menesi (palankus klimatas lotuliukas.gif ) ir nieko cia nezinau...bet mano brangusis jau gavo uzduoti pirmadieniui-viska issiaiskinti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniego karalienė: 09 kovo 2008 - 14:49
QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 03 09, 13:48)
Aciu tau...  4u.gif  vadinasi vizito lauksim kartu  biggrin.gif blogiausia,kad esu ne Lietuvoje, o Airijoje...dar blogiau,kad esu cia tik nepilnai antra menesi (palankus klimatas  lotuliukas.gif ) ir nieko cia nezinau...bet mano brangusis jau gavo uzduoti pirmadieniui-viska issiaiskinti  thumbup.gif

as irgi ne LT smile.gif

Londone blush2.gif
manau pas jus panasi sistema.
reikia nueiti prisiregitruoti pas vietini seimos gydytoja, jis tave paklausines, uzpildys anketa ir nusius i ligonine. is ligonines gausi pakvietima susipazint su midwife kuri tave visa tavo nestuma stebes ir priziures.
manyciau, visur panasiai uzsieniuose 4u.gif
tad skubek prisigeristruot pas local GP (bent jau pas mus taip juos vadina) - seimos klinika,seimos daktaras.

o vizitas mano pirmas su ultragarsu bus privatus. nes pas mus pirma karta apziuri midwife tik 12 savaiciu.o as noriu anksciau isitikint kad viskas ok wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 09, 15:56)
as irgi ne LT smile.gif

Londone  blush2.gif
manau pas jus panasi sistema.
reikia nueiti prisiregitruoti pas vietini seimos gydytoja, jis tave paklausines, uzpildys anketa ir nusius i ligonine. is ligonines gausi pakvietima susipazint su midwife kuri tave visa tavo nestuma stebes ir priziures.
manyciau, visur panasiai uzsieniuose  4u.gif
tad skubek prisigeristruot pas local GP (bent jau pas mus taip juos vadina) - seimos klinika,seimos daktaras.

o vizitas mano pirmas su ultragarsu bus privatus. nes pas mus pirma karta apziuri midwife tik 12 savaiciu.o as noriu anksciau isitikint kad viskas ok  wub.gif


tikiuosi viskas bus paprasta...as ir kazkaip galvoju eit privaciai paitikrinti ultragarsu,nes noriu isitikinti,kad viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 03 09, 13:25)
Prieš kelias dieneles norėjau pasidalinti su jumis savo įtarimais ir paklausti "ar čia tie pirmieji nėštumo požymiai?". Vakar pasidariau dar vieną testuką ir kaipmat išryškėjo antra juostelė  ax.gif  niekaip negaliu tuo patikėti ir greičiausiai nepatikėsiu tol,kol to man nepatvirtins gydytoja  rolleyes.gif 
o požymiai
1....laaabai padidėjusi,jautri krūtinė,speneliai visą laiką stangrūs...
2.karšta ir dažnai trūksta oro...
3.tiesa...padidėjo apetitas, nors siaip esu gana nevalgi
4.ir pilvo apačią maudžia...
5.vakar pirmą kartą pajutau pykinimą 

kol testai rodė tik vaiduokliukus, maniau,kad išsigalvoju visus tuos požymius  doh.gif  turbūt čia ne man vienai taip???  beje,pirmas testa kurį pasidariau mmm vėluojant porai dienelių buvo neigiamas,kiti du dar po kelių dienų-neryškūs vaiduokliukai  rolleyes.gif ir tik vakarykstis buvo labai ryškus...

is pradziu noreciau laaaabai pasveikinti 4u.gif
savo testukyje riebu pliusiuka pamaciau pries 2 dieneles-penktadieni wub.gif galiu pasidalint savo pozymiais, sugretindama juos su Sniego karalienes pozymiais(tikiuos nepriestaraus blush2.gif )...taigi:
1.krutine nei padidejo, nei sumazejo, nes skauda, nei kazkaip kitaip ypatingai jaucias.tiesa, po 2 dienu tampymo(nugi negalejau patiket kad neskauda doh.gif )-pradejo kazkas jaustis blush2.gif
2.sallllttttaaaa...salllttttaaaa.salltaaa.....salttaaa.... tongue.gif
3.as irgi esu nevalgi.net labai...o dabar kisu kisu i skrandi, o jis niekad nesijaucia pasisotines.reikes nustot doh.gif nes rekomenduojama tik truputuka padidint porcijas, o as valgau jau uz minimum 3 doh.gif
4.maudimas pilvelyje, primenantis mm. blush2.gif dziaugiuos kad pasidariau testuka, o jei ne-tikrai buciau (ne)laukus mm. tongue.gif
5.nepykina visai
6.paskauda nugaryte doh.gif nakti vartaus ir niekaip negaliu padeties kad neskaudetu surast doh.gif
7.cia turbut ne pozymis, bet man pilvukas niekaip nenustoja burbuliuot blush2.gif
8.na ir tikras pozymis-vakar nesulaukiau turesianciu buti savo mm rolleyes.gif


taigi-apart paskaudancio pilvuko ir nugarytes(del daug ko gali skaudet), ir vAAAAlgymo-nesijauciu nestuke.gif nestuke.gif beja-testuka pasidariau mm neatejimo isvakarese
Atsakyti
Na va ir as sulaukiau gandru, bet dar su klausimu verysad.gif
testas rodo dvi ryskias juostas, hcg daug tukstanciu hormonu. Pilvo apacia tempia, temparatura pakylo, krutine skauda. Nulekiau pas gydytoja, nestuma mato, bet sako, kad viduje tuscia verysad.gif tai dabar reik kazkaip iki kovo 19 neisproteti ir islaukti. Bet galvoju, kad jei nesivystytu, jau nebeskaudetu pilvuko ir krutu, ir taip silpna nebutu. gal dar per anksti embrionui pasirodyti. Sveikinu visas nestukes ir tikiuos, kad pozityvus temos fliuidai pades man ir jau per kita echo pamatysiu plakancia sirdute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2008 03 09, 16:46)
Na va ir as sulaukiau gandru, bet dar su klausimu  verysad.gif
testas rodo dvi ryskias juostas, hcg daug tukstanciu hormonu. Pilvo apacia  tempia, temparatura pakylo, krutine skauda. Nulekiau pas gydytoja, nestuma mato, bet sako, kad viduje tuscia  verysad.gif  tai dabar reik kazkaip iki kovo 19 neisproteti ir islaukti. Bet galvoju, kad jei nesivystytu, jau nebeskaudetu pilvuko ir krutu, ir taip silpna nebutu. gal dar per anksti embrionui pasirodyti. Sveikinu visas nestukes ir tikiuos, kad pozityvus temos fliuidai pades man ir jau per kita echo pamatysiu plakancia sirdute  wub.gif

nesinervuok,palauk, ir viskas bus gerai.
matyt per anksti nulekei pas gydytoja.
per mazai dar laiko tavo pilvukui drinks_cheers.gif
jokiu budu tik nesugalvok gert duphaston ir netikek kad nesivystantis.
eik geriau pasiskaityk i hcg tyrimu tema bei echoskopo, bei tema "6 sav ir nemato embriono" ar kazkaip taip.
iskart palengves.
per anksti tiesiog nulekei maziukas per mazas.
Papildyta:
taigi, Murka, stai prasom cia skaityt http://www.supermama...howtopic=124258

be to jei HCG geras tai ko jaudinies?
kad man nei blogos minties nebutu nono.gif

nueisi veliau ir viskas bus tvarkoj.
as eisiu pagal mano apskaiciavimus budama 6 savaiciu, ir nelb tikiu kad jiem man ka ten pamatys.
zadu 2 hcg krajo tyrimus pasidaryt, ir tuo busiu visiskai patenkinta.
nepriklausomai nuo to, pastebes mano maziuka ar ne.
hcg neapsirinka bigsmile.gif 4u.gif ir jei dideja bent kiek - viskas liuks thumbup.gif
Atsakyti
O kodel diufastono negerti? man ji kaip tik israse, nes dariausi hormonus, tai estrogenu per daug, progesteronu per mazai, tai sake nestumo issaugojimui butinai reikes gerti po dvi tabl.

O del ankstumo, tai nei jie, nei as zino, menesiniu nuo spalio nebuvo, pasake bandykit pastoti, tai as neisivaizduoju ar ten 4,5,6,7 sav smile.gif visa laik darem ta vaikiuka, tai net neturiu nuo ko atskaiciuoti ta laika. O hcg varysiu dar karta daryti treciadieni, jei dides, tai reiskia viska ciki smile.gif stengiuos tiket, kad viskas gerai, ir gydytoja pati sake nesijaudinti, cia echo mane prigasdino, ***** kazkokie monstrai, ka negalejo po poros sav. pasakyti, kada jau tikrai butu aisku, o tai sedek ir nesinervuok, tipo mes gelezines *****.
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2008 03 09, 18:33)
O kodel diufastono negerti? man ji kaip tik israse, nes dariausi hormonus, tai estrogenu per daug, progesteronu per mazai, tai sake nestumo issaugojimui butinai reikes gerti po dvi tabl. 

O del ankstumo, tai nei jie, nei as zino, menesiniu nuo spalio nebuvo, pasake bandykit pastoti, tai as neisivaizduoju ar ten 4,5,6,7 sav smile.gif visa laik darem ta vaikiuka, tai net neturiu nuo ko atskaiciuoti ta laika. O hcg varysiu dar karta daryti treciadieni, jei dides, tai reiskia viska ciki smile.gif stengiuos tiket, kad viskas gerai, ir gydytoja pati sake nesijaudinti, cia echo mane prigasdino, ***** kazkokie monstrai, ka negalejo po poros sav. pasakyti, kada jau tikrai butu aisku, o tai sedek ir nesinervuok, tipo mes gelezines *****.

kai turejau itariama persileidima man duphastona israse gert kad gimda susitraukinetu ir issivalytu jei ten kas buvo.
nes menesiniu neturejau ilgai po nukraujavimo.

tai as nelb suprantu,vienom ji israso kad palaikyt nestuma kitom kad nutraukt blink.gif

siaip laikykis ir tikek tik geruoju 4u.gif
Atsakyti
Kad cia rimtai idomus vaistas smile.gif

Na va bent jau informaciniame lapelyje parasyta, kad vartojamas kai:

sutrinka ciklas
ner menesiniu
gresiantis abortas
iprastinis abortas
iki 20 sav. nestumo
geltonkunio nepakankamumas

Bent jau man gydytoja sake, kad nesciajai jis skiriamas nestumo palaikymui, kad nebutu persileidimo, jis ten tuos hormonus normalizuoja.
Atsakyti