Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 09, 22:39)
kai turejau itariama persileidima man duphastona israse gert kad gimda susitraukinetu ir issivalytu jei ten kas buvo.
nes menesiniu neturejau ilgai po nukraujavimo.

tai as nelb suprantu,vienom ji israso kad palaikyt nestuma kitom kad nutraukt  blink.gif

siaip laikykis ir tikek tik geruoju  4u.gif



Sveikinimai dideliausi visoms auginancioms pilvukus...Murka....nesinervuok,nes tai kenkia tavo maziukui-pamatysi,viskas bus gerai....neklausyk Snapes tongue.gif ir toliau gerk duphastona, nes jis skiriamas tiek siekiant isvalyti gimda negimdinio nestumo atveju,tiek siekiant issaukti menesines tiek ir gresiant persileidimui ar siekiant padeti zirniukui isitvirtinti gimdoje mirksiukas.gif neklauskit manes kaip visa tai susije,man irgi atrodo nesuvokiama biggrin.gif

Mixxii...maloniai prasome lyginti visus tuos pozymius,bet kiek as suprantu visoms nestuke.gif jie skirtingi...beje,man pagal visus tuos skaiciavimus jau 7 savaitele eina,tai gal ir pozymiai skirtingi...nugaryte man tik vakar siek tiek paskaudejo,o pirmasis dalykas,kuris man pranese,jog mano organizme vyksta kazkas neiprasto,tai speneliai-isdavikai biggrin.gif
siandien pasidariau dar viena testa.....niekaip negaliu patiketi nestuke.gif ir vel apsiverkiau lotuliukas.gif
Atsakyti
na as zinoma ne profesore, bet man labai idomu kaip cia ta pati vaista israso ir nutraukimui,ir persileidimui, ir issaugojimui? unsure.gif
o kaip zinot kad tau suveiks butent taip,kaip turi suveikti ir ne kitaip? rolleyes.gif

aisku, as ne gydytoja ir turbut nesuprasiu ax.gif

bet anyway, budama nescia negerciau jokiu vaistuku vien del to,kad i tai niekas neturi isiterpti. jeigu vyksta persileidimas - kaip buvo man -
vadinasi jis turejo ivykti. vaisius blogas buvo. zinau keleta atveju kaip saugojo vaikeli ir gime nesveikas... na atsilikes...
gamta manau pati sutvarkys. jei vaisius geras, jis ten isliks ir pagimdysim visos.
jei blogas - jis turi iseiti,pats organizmas jo kratosi.

bet cia tik mano nuomone. subjektyvi ir neprofesionali.

4u.gif
Atsakyti
Snape, nevisada ivyksta persileidimai, kai vaisius blogas, kai kurios moterys be vaistu negali isnesioti vaiku.

Nors Anglijoje ir Airijoje taikoma tokia politika, kad viskas turi buti naturalu, be vaistu ir t.t. Mano drauge jau patyre tai savo kaliu, kai teko vaziuoti i Lietuva daryt isvalymo po nesivystancio, nes ten daktarai atsisake, atseit, sake laukti kol naturaliai viskas ivyks (o jau 3 sav. kaip nesivyste), taip ir savo organizma galima apnuodyti, kol lauksi. As manau viskas turi buti su saiku smile.gif

Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2008 03 10, 09:27)
Snape, nevisada ivyksta persileidimai, kai vaisius blogas, kai kurios moterys be vaistu negali isnesioti vaiku.

Nors Anglijoje ir Airijoje taikoma tokia politika, kad viskas turi buti naturalu, be vaistu ir t.t. Mano drauge jau patyre tai savo kaliu, kai teko vaziuoti i Lietuva daryt isvalymo po nesivystancio, nes ten daktarai atsisake, atseit, sake laukti kol naturaliai viskas ivyks (o jau 3 sav. kaip nesivyste), taip ir savo organizma galima apnuodyti, kol lauksi. As manau viskas turi buti su saiku smile.gif

as ir nesakau, kad isimciu nebuna. bet isimtiniai atvejai lieka isimtiniais.
ir net anglijoj juos pamato ir gydo. draugei reikejo pakovoti uz save ir veja pakelti.
4u.gif
Atsakyti
Snape prasom neisizeisti....as ir nesu profesore,bet kazkur kazka skaiciau tai ir sakau mirksiukas.gif persileidimas gali gresti ne del to,kad vaisius blogas,o todel,kad organizmas negamina hormono,palaikancio nestuma arba per mazai jo gamina. tada i pagalba ateina duphastonas,kitoms pregnilis-kiekvienai pagal poreikius...pasikartosiu....tikrai nzn kaip tas duphastonas tinka visiems tiems atvejams....asmeniskai man gydytoja buvo ji paskyrusi menesinems issaukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 03 10, 19:25)
Snape prasom neisizeisti....as ir nesu profesore,bet kazkur kazka skaiciau tai ir sakau mirksiukas.gif  persileidimas gali gresti ne del to,kad vaisius blogas,o todel,kad organizmas negamina hormono,palaikancio nestuma arba per mazai jo gamina. tada i pagalba ateina duphastonas,kitoms pregnilis-kiekvienai pagal poreikius...pasikartosiu....tikrai nzn kaip tas duphastonas tinka visiems tiems atvejams....asmeniskai man gydytoja buvo ji paskyrusi menesinems issaukti  ax.gif

as ir neisizeidziu,nematau del ko.
ir jusu apsakomu atveju neatmetu.

tik noriu pasakyt kad sitie atvejai yra isimtis!
o normaliai vykstanciu nestumu yra kur kas daugiau, apie juos ir kalbejau.
isimtinius atvejui reikia ziureti kaip isimtinius. ju as neminejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 10, 21:30)
as ir neisizeidziu,nematau del ko.
ir jusu apsakomu atveju neatmetu.

tik noriu pasakyt kad sitie atvejai yra isimtis!
o normaliai vykstanciu nestumu yra kur kas daugiau, apie juos ir kalbejau.
isimtinius atvejui reikia ziureti kaip isimtinius. ju as neminejau  mirksiukas.gif


tikekimes,kad musu atvejai bus tie,kai nereikes jokiu vaistuku ir viskas bus thumbup.gif atvejus tai tuos minejau,kad skiriamas duphastonas ir menesinem issaukt,gimdai isvalyt ir dar leliui issaugot mirksiukas.gif
kada taves echoskopas laukia? labai laukiu geru ziniu.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 03 10, 19:42)
tikekimes,kad musu atvejai bus tie,kai nereikes jokiu vaistuku ir viskas bus  thumbup.gif  atvejus tai tuos minejau,kad skiriamas duphastonas ir menesinem issaukt,gimdai isvalyt ir dar leliui issaugot  mirksiukas.gif 
kada taves echoskopas laukia? labai laukiu geru ziniu....  4u.gif

visoms palinkesim gero ir lengvo laukimo ir kuo maziau komplikaciju 4u.gif

siandien man paskambino is klinikos vietines ir liepe ateit penktadieni puse dvylikos ryte smile.gif
susipazint su busima mano midwife.
gal jau apziures mane wub.gif

nereikes eit privaciai 22d, ir nereiks palikt ten 150£ doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 10, 22:04)
visoms palinkesim gero ir lengvo laukimo ir kuo maziau komplikaciju  4u.gif

siandien man paskambino is klinikos vietines ir liepe ateit penktadieni puse dvylikos ryte smile.gif
susipazint su busima mano midwife.
gal jau apziures mane  wub.gif

nereikes eit privaciai 22d, ir nereiks palikt ten 150£  doh.gif


tai lauksim naujienu... 4u.gif as dar nieko nezinau apie daktarytes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 10, 19:04)
gal jau apziures mane  wub.gif

nereikes eit privaciai 22d, ir nereiks palikt ten 150£  doh.gif


galiu paguosti,kad apziura cia laaabai minimali. ax.gif skanas du kartus-o siaip tik slapimas ,kraujo spaudimas,veliau kraujo tyrimai. ir psio... na gal dar kur sveria. manes visa nestuma nieks nesvere. rolleyes.gif ir skano,jei viskas normalu,jokiu nusiskundimu,anksciau laiko tikrai nedarys.
man teko pirma karta butent ta 150 ismesti. bet cia jau su skanu. mirksiukas.gif
o dabar dar ir suzinosiu kaip cia veikia sistema pernesiojimo atveju... verysad.gif
Atsakyti
as noriu scano....noriu pamatyti savo maziuka ir isitikinti,kad jam viskas gerai... blush2.gif bet ka tik brangusis paskambino,tai kiek domejosi, tai nelabai mes gausim ta scana...net kraujo tyrima pazystamo merginai dare tik 8 savaite.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erosi @ 2008 03 10, 21:24)
galiu paguosti,kad apziura cia laaabai minimali.  ax.gif  skanas du kartus-o siaip tik slapimas ,kraujo spaudimas,veliau kraujo tyrimai. ir psio... na gal dar kur sveria. manes visa nestuma nieks nesvere.  rolleyes.gif  ir skano,jei viskas normalu,jokiu nusiskundimu,anksciau laiko tikrai nedarys.
man teko pirma karta butent ta 150 ismesti. bet cia jau su skanu.  mirksiukas.gif
o dabar dar ir suzinosiu kaip cia veikia sistema pernesiojimo atveju...  verysad.gif

ot shudas doh.gif schmoll.gif

ech...nors nelb jie ten ka pamatys pas mane , itariu kad kokios 5 savaites tik.

bet man sona daznai paduria, gal padejuot biggrin.gif
gal paziures blush2.gif doh.gif
Atsakyti