Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

jou jou lotuliukas.gif
ruosiuosi po biski, vakare parasysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2008 03 12, 23:00)
Tai va. O man prieš mėnesines paprastai labai skauda krūtinę, o dabar, kaip tyčia, ne schmoll.gif , nors po kelių dienų turėčiau susirgti. Nesuprantu tik viena, nuo ko tas įkyrus ir nesiliaujantis pilvo gargaliavimas bei pakilusi temperatūra g.gif Gėriau ir vaistus nuo temperatūros, tačiau ji kaip užciklinta - 37.4 (jau visą savaitę). Kaip minėjau, jokių peršalimo simptomų nejaučiu, išskyrus pokyčius žarnyne, šaltuką, tiesa, ir dar toks pilvo apačios tempimas, strėnų maudimas tarsi tuštintis norėtum blush2.gif


Mergaitės,
jokių vaistukų nuo temperatūros surrender.gif Čia šitaip jūsų organizmas "svetimkūniui" priešinasi. Greitai apsipras ir praeis mirksiukas.gif Aš irgi pirmaisiais mėnesiais vis nesuprasdavau, kodėl ta temperatūra tokia įdomi - 37,2... blink.gif Tik gin4 po to pasak4, kad tai vienas b8dingiausių nėštumo pradžios požymių doh.gif
Atsakyti
sveikinu nestukes, ir laukiancias pamatyti dvi juosteles busimas mamytes 4u.gif
mane pykino rytais labai, nors menesines velavo tik keturias dienas, galvojau, kad ne taip kazkas nes nebudavo niekad kad uzveluojant mmm bloga rytais budavo, o paskui pradejo skaudet krutine ir speneliai pabalo, iskart supratau kad nesu viena(nes pirmosios kai laukiausi ir su krutine tas pats daresi) nestuke.gif o testas tik patvirtino. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu visas svieziai iskeptas nestuke.gif wub.gif
As pati jau kelios dienos bandau isisamonint, kad viskas keiciasi, kad nauja gyvybe po sirdele. Mazulis nebuvo planuotas, taciau be proto laukiamas wub.gif Ir noriu pasidalint su jumis pirmaisiais nestumo potyriais (dabar man tik 4 savaite). Taigi pirmiausia naktinis lakstymas i tualeta po 4-5 sykius tapo normaliu, taciau gerokai erzinanciu, reikalu. Krutines skausmas ne pats maloniausias, taciau mano aki labai dziugina tongue.gif Net nakti pabundu is alkio, skranduka skauda. o testa pasidariau po to kai susitampius sunkias dezes, labai negera pasidare. Be to menesines velavo kokias 3-4 dienas. Tai net viduri dienos testas buvo ryskut ryskutelis. O rytinio testukas pirma juostele buvo net ryskesne nei konroline. taigi abejoniu kaip neliko wub.gif
Beej, siryt pirma karta pajutau sleikstuma net nepavalgius.Oj nesmagus dalykas kai taso blink.gif Keista, bet pradedu prarasti liemeni. Nors drabuziu dydis tas pats, taciau liemuo ne tas... 4u.gif Ir is liemenuko greit islipsiu lauk tongue.gif
Taigi busimos mamytes, ramybes jusu pilvukams wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Christa: 14 kovo 2008 - 17:30
Sveikinu naujas nestukes 4u.gif

QUOTE(Christa @ 2008 03 14, 18:25)
Sveikinu visas svieziai iskeptas  nestuke.gif  wub.gif
As pati jau kelios dienos bandau isisamonint, kad viskas keiciasi, kad nauja gyvybe po sirdele. Mazulis nebuvo planuotas, taciau be proto laukiamas  wub.gif Ir noriu pasidalint su jumis pirmaisiais nestumo potyriais (dabar man tik 4 savaite). Taigi pirmiausia naktinis lakstymas i tualeta po 4-5 sykius tapo normaliu, taciau gerokai erzinanciu, reikalu. Krutines skausmas ne pats maloniausias, taciau mano aki labai dziugina  tongue.gif Net nakti pabundu is alkio, skranduka skauda. o testa pasidariau po to kai susitampius sunkias dezes, labai negera pasidare. Be to menesines velavo kokias 3-4 dienas. Tai net viduri dienos testas buvo ryskut ryskutelis. O rytinio testukas pirma juostele buvo net ryskesne nei konroline. taigi abejoniu kaip neliko  wub.gif
Beej, siryt pirma karta pajutau sleikstuma net nepavalgius.Oj nesmagus dalykas kai taso  blink.gif Keista, bet pradedu prarasti liemeni. Nors drabuziu dydis tas pats, taciau liemuo ne tas... 4u.gif Ir is liemenuko greit islipsiu lauk  tongue.gif
Taigi busimos mamytes, ramybes jusu pilvukams  wub.gif


o as galvojau cia viena liemeni pameciau bigsmile.gif tiesa....jis yra pas mane,bet jau nebe toks...pries dvi savaites matavausi (buvau sugalvojus i modelius eit lotuliukas.gif ) ir dabar -10 cm skirtumas blink.gif Ir is liemenuku jau islipau blush2.gif
Atsakyti
sveikos,
as tik siandien suzinojau, kad esu nestuke.gif
Uzeina stiprus strenu skausmai. Gal patarsit kaip palengvinti sau bukle. Labai jau nemalonus tas nugaros skausmas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 03 16, 12:29)
sveikos,
as tik siandien suzinojau, kad esu nestuke.gif
Uzeina stiprus strenu skausmai. Gal patarsit kaip palengvinti sau bukle. Labai jau nemalonus tas nugaros skausmas verysad.gif

praeit turetu... maniskis man masazavo vakarais. o dar gali pabandyt nesiot tokia juosta ant pilvo ir nugaros. geriau su pasiltinimu
Atsakyti
Reiks pabandyti ta juosta, nes taip ir norisi strenas apsiristi kokia skara. Net ir dabar sedziu i pagalve atsiremusi
Atsakyti
Reik prisiminti smile.gif nes jau esame pabaigoje... bet suzinojau apie nestuma tik pasidariusi nestumo testa, o pasidariau ji tik del to kad nesisaugojau pries tai ir menesines velavo 4-5 dienas (kaip gera ju nesulaukti tiek ilgai smile.gif ). Pradzioj jokiu pozymiu ir nebuvo, tik temperatura 37,1-37,2 vakarais, rytais 36,8-36,9 bei siek tiek jautresne krutine... bei pykindavo nuo astriu kvapu bei zalios mesos kvapo.. o daugiau kaip ir nieko
Atsakyti
Na jau ir pasikartosiu kaip ir visos- pamaudžiantis pilvukas, spuogeliai neįprasti ant veido, greičiau besiriebaluojantys plaukai, truputi apvalesnės formos pilvukas ir padidėjusi krūtinė. Va visi mano požymiai ir be to intuityviai nusipirkau du rūbus kurie tiktų ir pilvukui, bei sportuodama nepersistengdavau. 4u.gif Sėkmės nešiojant džiaugsmelius.
Atsakyti
Sveikos mergaites. O kai as laukiausi, tai NT nerode nestumo net iki 5 sav. Tik gydytoja per apziura pasake, kad as greiciausiai laukiuosi. O kreipiausi pas ja del to, kad labai maude pilvo apacia ir mano dienos velavo. Tai buvau issigandusi, kad cia jau kazkokia liga mane uzpuole, nes testas tai neigiamas buvo. Paskui padare echoskopija ir patvirtino, kad as laukiuosi jau 5 sav. Na o kita diena ir testukas prabudo, pradejo vaiduokliuka rodyti rolleyes.gif
Atsakyti
Pasirodo pilvo maudimas gali buti irgi vienas is nemieliausiu pozymiu schmoll.gif
Dabar pamenu neveltui bendradarbes pries pora savaiciu is manes juokesi, nes valgiau kaip uz du. Baisus alkio jausmas buvo ir jokio pasisotinimo. O dabar aisku del ko biggrin.gif
Atsakyti