Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE
7.cia turbut ne pozymis, bet man pilvukas niekaip nenustoja burbuliuot 


Ar tai gali būti nėštumo požymis g.gif unsure.gif ? Man jau visą savaitę pilvas be perstojo burbuliuja ir net labai garsiai, rodos, ten būtų pilna skysčių, nors vidurių nepučia schmoll.gif
Be to, jau nuo ketvirtadienio laikosi ir nekrenta 37.4 temperatūra, nors jaučiuosi gerai, išskyrus nemalonų šaltkrėtį ir tą gargaliavimą pilve doh.gif lotuliukas.gif
Menstruacijos turi prasidėti 14-15 d. Nejaugi galiu būti nėščia? Krūtinės visiškai neskauda, nepykina ir apetitas savo vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2008 03 12, 22:44)
Ar tai gali būti nėštumo požymis g.gif  unsure.gif ? Man jau visą savaitę pilvas be perstojo burbuliuja ir net labai garsiai, rodos, ten būtų pilna skysčių, nors vidurių nepučia schmoll.gif
Be to, jau nuo ketvirtadienio laikosi ir nekrenta 37.4 temperatūra, nors jaučiuosi gerai, išskyrus nemalonų šaltkrėtį ir tą gargaliavimą pilve doh.gif  lotuliukas.gif
Menstruacijos turi prasidėti 14-15 d. Nejaugi galiu būti nėščia? Krūtinės visiškai neskauda, nepykina ir apetitas savo vietoj  smile.gif


nezinau ar tai nestumo pozymis,bet man pilvas nuolat gurguliuoja ir dar ji pucia...be to daznai ir atsirugstu...iki nestumo to tikrai nebudavo ax.gif bet pozymiai cia visoms labai individualus-man pirmasis buvo jautri padidejusi krutine ir jautrus speneliai, nors anksciau pries mmm nieko panasaus nebudavo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(murka2008 @ 2008 03 12, 21:10)
echo kovo 19, jau nedaug beliko smile.gif
Ir as jokiu pozymiu nejauciu smile.gif mama sake irgi nieko nejausdavo, net toksikozes nebuvo. tai tik laukt ir belieka.


aga,savaitele tik pakentet beliko mirksiukas.gif oi as tai nuejus pradesiu verkslent,kad man koki sona skauda...noriu echo blush2.gif
Atsakyti
Tai va. O man prieš mėnesines paprastai labai skauda krūtinę, o dabar, kaip tyčia, ne schmoll.gif , nors po kelių dienų turėčiau susirgti. Nesuprantu tik viena, nuo ko tas įkyrus ir nesiliaujantis pilvo gargaliavimas bei pakilusi temperatūra g.gif Gėriau ir vaistus nuo temperatūros, tačiau ji kaip užciklinta - 37.4 (jau visą savaitę). Kaip minėjau, jokių peršalimo simptomų nejaučiu, išskyrus pokyčius žarnyne, šaltuką, tiesa, ir dar toks pilvo apačios tempimas, strėnų maudimas tarsi tuštintis norėtum blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 12, 21:19)
pozymiai tai buna, tai nebuna.
man vienu metu buvo nustoje viska skaudet, net krutine.
o paskui vel...  4u.gif

vizitas bus penktadieni si, bet kaip sakiau per ji tik duos siuntima busimam skanui.
mano skanas bus privatus pirmas - 22 diena.


as be tu pozymiu visai nesijauciu nescia ir is cia ta panika blush2.gif o tai gal apziures tave, bent pamatuos spaudima,kraujo tyrima padarys? negi tik siuntimui israsyt??? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Afigena @ 2008 03 12, 23:00)
Tai va. O man prieš mėnesines paprastai labai skauda krūtinę, o dabar, kaip tyčia, ne schmoll.gif , nors po kelių dienų turėčiau susirgti. Nesuprantu tik viena, nuo ko tas įkyrus ir nesiliaujantis pilvo gargaliavimas bei pakilusi temperatūra g.gif Gėriau ir vaistus nuo temperatūros, tačiau ji kaip užciklinta - 37.4 (jau visą savaitę). Kaip minėjau, jokių peršalimo simptomų nejaučiu, išskyrus pokyčius žarnyne, šaltuką, tiesa, ir dar toks pilvo apačios tempimas, strėnų maudimas tarsi tuštintis norėtum blush2.gif


o testuko pasidaryti nenori? nors man testas neparode nestumo kai mmm velavo 4 d., kai velavo 10 atsirado vaiduokliukai,o ryskiai parode tik praejus dar 5 d... ax.gif
Atsakyti
Dar laukiu... Manau, dar ankstoka darytis testą, juolab, kad mėnesinės tik po poros trejeto dienų pagal viską turėtų prasidėti. Jei per šią sav. nesusirgsiu, tada jau pirmadienį šuoliuosiu į vaistinę testuko.
O gal žinot, ar įmanoma pastoti 7 mėnesinių dieną, jei mano ciklas yra 26-28 dienos?
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2008 03 12, 23:30)
Dar laukiu... Manau, dar ankstoka darytis testą, juolab, kad mėnesinės tik po poros trejeto dienų pagal viską turėtų prasidėti. Jei per šią sav. nesusirgsiu, tada jau pirmadienį šuoliuosiu į vaistinę testuko.
O gal žinot, ar įmanoma pastoti 7 mėnesinių dieną, jei mano ciklas yra 26-28 dienos?


esu skaiciusi,kad esant trumpam ciklui tai imanoma... mirksiukas.gif lauksim naujienu 4u.gif
Atsakyti
Na va, as jau nebeiskenciau ir nulekiau pas daktara biggrin.gif Viskas jau ok, sirdute plaka, zirniukas auga nestuke.gif mums 7 sav. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka2008: 13 kovo 2008 - 11:13
Man tai temperatura buvo pakilusi iki 37.4 ir laikesi pora sav. juokingiausia tai, kad nesulaukiau menesiniu 4 dienas ir pasidariau nestumo testa. Jis parode neryzkia antra juostele, tai ir prasidejo dar ta pati ryta. Pilva verzia, krutine skauda ir visi kiti pozymiai smile.gif O miego neriu dai begalo smile.gif
Atsakyti
Sveikinu visas nėštukes... smile.gif
Užjaučiu netekusias mažylių verysad.gif


O šiaip- man nebuvo absoliučiai jokių požymių... net iki 8 savaitės nėštumo testai nerodė nieko... Kol galiausiai parodė neryškią II antrąją juostelę- tiksliau vaiduokliuko vaiduokliuką- tai Net Mb pasakė- kad čia dar ir neblogos fantazijos reik kad įžiūrėt... Tai vat mažiukei jau metukai. 4u.gif krūtinė jautri pasidarė gal 5 mėnesį. nepykino nieko... trumpiau laksčiau kaip ant sparnų visą nėštumą. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2008 03 13, 10:01)
Na va, as jau nebeiskenciau ir nulekiau pas daktara  biggrin.gif  Viskas jau ok, sirdute plaka, zirniukas auga  nestuke.gif  mums 7 sav.  thumbup.gif

nu, o ka sakiau? lotuliukas.gif
stradalscike tu lotuliukas.gif
sveikinu 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2008 03 13, 12:01)
Na va, as jau nebeiskenciau ir nulekiau pas daktara  biggrin.gif  Viskas jau ok, sirdute plaka, zirniukas auga  nestuke.gif  mums 7 sav.  thumbup.gif


labai dziaugiuosi uz tave ir tavo zirniuka-taip ir toliau 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Klepesova @ 2008 03 13, 19:31)
Sveikinu visas nėštukes... smile.gif
Užjaučiu netekusias mažylių  verysad.gif
O šiaip- man nebuvo absoliučiai jokių požymių... net iki 8 savaitės nėštumo testai nerodė nieko... Kol galiausiai parodė neryškią II antrąją juostelę- tiksliau vaiduokliuko vaiduokliuką- tai Net Mb pasakė- kad čia dar ir neblogos fantazijos reik kad įžiūrėt... Tai vat mažiukei jau metukai.  4u.gif krūtinė jautri pasidarė gal 5 mėnesį. nepykino nieko... trumpiau laksčiau kaip ant sparnų visą nėštumą. blush2.gif


labai aciu uz tokius postus,nes dabar visur ieskau patvirtinimo,kad viskas gerai 4u.gif

Snape...ryt laukiam ispudziu po vizito pas gydytoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2008 03 12, 22:00)
Gėriau ir vaistus nuo temperatūros, tačiau ji kaip užciklinta - 37.4 (jau visą savaitę).

Draugiškas patarimas: Jei įtari, kad laukiesi, geriau vaistų negerti. Nors jie tokiam jaunam nėštumui ir neturėtų didelės įtakos, tačiau nestuke.gif su bet kokiais vaistais reiktų atsargiau 4u.gif
Atsakyti