Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: "Jovarėlis"

QUOTE(Anka @ 2007 04 24, 22:14)
Mes gyvenam Borutos gatvėj...



QUOTE(laumi @ 2007 05 03, 20:33)
biggrin.gif  Mes irgi is Borutos gatves thumbup.gif


Mes irgi iš ten pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
na, maniškei šiemet jau išleistuvės. Mūsų tos pačios auklėtojos buvo nuo trejų metukų, bet dabar girdėjau, kad dirbs tik su didesniais. Žinoma geriau ten nuvažiuot ir su direktore viską išsiaiškint. Kai dabar skaitau apie kyšius, net baisu darosi, nejaugi per 3,5 metus taip viskas pasikeitė blink.gif . Nors prieš užrašydama irgi buvau prisiskaičius, kad reikia nešt, bet vyras į protą atvedė, sakė pirma apvažiujam tuos darželius, pasišnekam, o paskui bus matyt, duot ar ne. Tai tik į vieną nepriėmė(tiksliai pavadinimo nepamenu, ''Drevinukas'', ar kažkaip panašiai), o į ''Jovarėlį" ir "Gandriuką" užrašė be jokių "namiokų". Pairinkom "Jovarėlį" ir tuo labai džiaugiamės.
Atsakyti
Mano panele irgi lanko si darzeli smile.gif As uzrasiau kai jai buvo 4 men, o pradejo lankyti dvieju. Tai jokiu problemu nebuvo su direktore,iskart itrauke i sarasa, ne minties nebuvo apie kysio davima. Tik kai pradejom lankyti, rinko po 100 lt aukletojos zaislams pirkti (cia visiems metams). siaip tai labai patenkinta, aukletojos geros, vaikas noriai eina i darzeli:)
Atsakyti
QUOTE(inesss @ 2007 05 08, 19:12)
Mano panele irgi lanko si darzeli  smile.gif As uzrasiau  kai jai buvo 4 men, o pradejo lankyti dvieju. Tai jokiu problemu nebuvo su direktore,iskart  itrauke i sarasa, ne minties nebuvo apie kysio davima. Tik kai pradejom lankyti, rinko po 100 lt aukletojos zaislams pirkti (cia visiems metams). siaip tai labai patenkinta, aukletojos geros, vaikas noriai eina i darzeli:)



Būtų įdomų sužinoti gerųjų auklėtojų vardus biggrin.gif
Nors jos nežiūrės turbūt šiemet pradėsiančių lankyti darželinukų, nes jau turi savo grupes, bet vistiek įdomu rolleyes.gif Lai geros auklėtojos būna paviešintos thumbup.gif
Dėl ne tokių gerų - irgi įdomu g.gif
Atsakyti
Dėl gerųjų, tai RASA ir BIRUTĖ, bet nežinau ar su mažiukais dirbs. Beje, visai maloni ir darželio muzikos vadovė.
Atsakyti
o ko reikia einant pirma kartą į darželį? pasidalinkit mamytės mirksiukas.gif
mes nuo rusėjo turėtume pradėti lankyti jovarėlį.
Atsakyti
Aš nešiau dukrai tapkytes, persirengti sijonėlį, pižamytę,vienkartinių nosinaičių ir žinoma mylimą žaisliuką. Pirmą kart palikau tik porai valandų ir atėjus pasiimt gavau nuo Gabės bart, kad žaidimus sutrugdžiau. Sekančią dieną jau pasiliko visai dienai. Manau, kad auklėtojos pasakys ką reikia atsinešti.
Ech, o mes jau atsisveikinsim greit su darželiu, net liūdna daros verysad.gif
Sėkmės pradedantiems lankyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pitija @ 2007 05 04, 21:34)
Mes irgi iš ten pat  drinks_cheers.gif



smile.gif tai suprantu, kad Jovareli sturmuoja Bortos gatve lotuliukas.gif
mes irgi is cia.
nuo rugsejo mano mergyte turetu pradeti lankyti si darzeli, bet kazkaip supratau is direktores, kad nebus dar vienos grupes 3-metinuku, o mano panele 3.5metuku prijungs prie jaunesniu. Ar kas nors susidurete su panasia situacija? nelabai man viliojanciai skamba g.gif
Papildyta:
tiesa del uzrasymo tai tokia mano patirtis:
kadangi Borutos gatvei nebuvo priskirtas joks darzelis, as kreipiausi i svietimo ministerija ir kagi - labai greitai "Jovareli" mums pasiule. Tada as nuvaziavau pas direktore su dokumentas, ji jau informuota is ministerijos yra kokios gatves siam darzeliui priklauso.
Darzelis nori nenori turi uzrasyti bet kuri besikreipianti vaika is jam priskirtu gatviu. Kysiai cia ne prie ko. Taigi, ar jus uzsirasysite pries 5 metus, ar likus keliems menesiams - jie privalo priimti. Taip man isaiskino ponai is svietimo ministerijos smile.gif

Tik cia iskyla kita problemele, kaip jau minejau - kad grupes gali buti pilnokos.... arba nerinkti papildomu grupiu...
ir tada vaikuti kazkur talpina g.gif ar tarp jaunesniu, ar tarp vyresniu......
Atsakyti
QUOTE(renmis @ 2007 05 11, 15:05)
tiesa del uzrasymo tai tokia mano patirtis:
kadangi Borutos gatvei nebuvo priskirtas joks darzelis, as kreipiausi i svietimo ministerija ir kagi - labai greitai "Jovareli" mums pasiule. Tada as nuvaziavau pas direktore su dokumentas, ji jau informuota is ministerijos yra kokios gatves siam darzeliui priklauso.
Darzelis nori nenori turi uzrasyti bet kuri besikreipianti vaika is jam priskirtu gatviu. Kysiai cia ne prie ko. Taigi, ar jus uzsirasysite pries 5 metus, ar likus keliems menesiams - jie privalo priimti. Taip man isaiskino ponai is svietimo ministerijos smile.gif

Tik cia iskyla kita problemele, kaip jau minejau - kad grupes gali buti pilnokos.... arba nerinkti papildomu grupiu...
ir tada vaikuti kazkur talpina  g.gif  ar tarp jaunesniu, ar tarp vyresniu......

renmis, o kur tiksliai reikia kreiptis, kad priskirtų darželį?
Atsakyti
QUOTE(Rama* @ 2007 05 19, 11:45)
renmis, o kur tiksliai reikia kreiptis, kad priskirtų darželį?


i Svietimo ministerija
Atsakyti
QUOTE(pilvuze @ 2007 04 26, 15:28)
Virgulia, o kiek Jūsų mažyliui? pas Jus sūnus? kuo vardu?  rolleyes.gif gal mūsų vaikai bus vienoje grupėje...  rolleyes.gif  ax.gif

mano mažąjam bus 3,Laurynas.Užsirašėm mes senikai-gal prieš pusantrų metų.Sakė,kad tokių mažių bus naujos grupės,bet didelės-apie 20vaikų verysad.gif Bet tikiuosi,kad visi vienu metu nelanko... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renmis @ 2007 05 11, 14:05)
tiesa del uzrasymo tai tokia mano patirtis:
kadangi Borutos gatvei nebuvo priskirtas joks darzelis, as kreipiausi i svietimo ministerija ir kagi - labai greitai "Jovareli" mums pasiule. Tada as nuvaziavau pas direktore su dokumentas, ji jau informuota is ministerijos yra kokios gatves siam darzeliui priklauso.
Darzelis nori nenori turi uzrasyti bet kuri besikreipianti vaika is jam priskirtu gatviu. Kysiai cia ne prie ko. Taigi, ar jus uzsirasysite pries 5 metus, ar likus keliems menesiams - jie privalo priimti. Taip man isaiskino ponai is svietimo ministerijos smile.gif

Tik cia iskyla kita problemele, kaip jau minejau - kad grupes gali buti pilnokos.... arba nerinkti papildomu grupiu...
ir tada vaikuti kazkur talpina  g.gif  ar tarp jaunesniu, ar tarp vyresniu......


Mes taip pat iš Borutos g., skambinau aš Jovarėlio vedėjai - sakė, dukrytė (ji 2005 m. gimimo) jau vargu ar paklius į grupę, nes jos perpildytos (norėjau vesti nuo 2008 m. rugsėjo). Bet vis viena užrašys. O sūnelis (2007 m. gimimo), sakė, jau paklius. Tai va, padėtis tokia.
Kam aktualu, vedėja priima užrašymus pirmadieniais nuo 8 iki 10 val. ir trečiadieniais nuo 16 iki 18 val. Sakė, turėti vaiko gimimo liudijimo kopiją ir gyv.vietos registravimo dokumentą.
Atsakyti