Įkraunama...
Įkraunama...

Kaštonai (valgomasis kaštainis)

Parvežė mums lauktuvių kaštonų, tačiau nepasakė, kaip, kiek ir kur juos kepti biggrin.gif
Žinau, kad gatvėse tai ant žarijų kepa, o namuose... Gal kuri patartumėt? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 21:25
Yra tokios keptuves, kastainiams kepti: su skylutem. Tiksliau lengva pasidaryt ir patiems tokia: pigioje keptuveje prigrezti daug skyluciu ir viskas. Keptu skonis neblogas, bet...
Man skaniausia vis tiktai orkaiteje. Kastonus reikia BUTINAI ipjaut, nes kitaip ikaite sprogines (ypac nemalonu jeigu tai nutinka burnoje isbandytas reikalas) . Taigi, ipjaunami, ant ju uzberiu truputi druskos (istraukia dregme) ir pasauni i karsta orkaite kokioms 20 minuciu. Kepimo laikas priklauso ir nuo to, kokio sviezumo yra tie kastonai. Kuo daugiau sudziuve, tuo maziau turi kepti orkaitej, nes kitaip sukieteja. Taigi, reiketu paragauti.Iskepe, man labai patinka su raudonu vynu, truputi uzbarstant ant kastonu druskos (tos, su kuria kartu kepe).
Atsakyti
Ačiū smile.gif pirmą kartą bandėm kepti dar nepaskaitę biggrin.gif Tai sproginėjo kaip reikiant biggrin.gif Vakar pavyko super 4u.gif
Atsakyti
Siaip galima ir virti pasudytam vandeni mirksiukas.gif Tik geriausia tada nupjauti vienoj pusej luobele, labai patogiai i burna isispaudzia - kaip saulegrazos biggrin.gif Kiek laiko virti nebepamenu, bet nesunku patikrint.

Beje, o lietuvoj buna ju pirkt?
Atsakyti
Mes tai kazkada austrijoj valgem keptus kastonus tai man jie schmoll.gif nezinau,man kaip mesos skonis..fe
Atsakyti
Haifa, su mesa, man ju skonis visiskai nepanasus.Nors labai priklauso ir nuo rusies, ir nuo paruosimo budo. Yra ir kastainiu desertu, deja neteko niekad ragaut. Tarp kitko, juos galima valgyti ir zalius, kaip riesutus.
Atsakyti
Iki parduotiveje maciau konservuotu valgomu kastonu, tai kazin, ar juos reikia dar kept, ar galima is karto valgyti?
Atsakyti
Labai megstu kastainius. Mes juos paprastoj keptuvej darom. Ir super.
Kaip ju uzsimaniau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mango @ 2007 11 07, 22:54)
Iki parduotiveje maciau konservuotu valgomu kastonu, tai kazin, ar juos reikia dar kept, ar galima is karto valgyti?


Isbandziau tuos konservuotus pagal recepta, kuris ten ir buvo parasytas. labai skaniai gavosi, nors jie visai nepanasus i tuos kastonus, kurie su lukstais buna.
Atsakyti
O kur jų Lietuvoj galima nusipirkti g.gif Ieškojau keliose parduotuvėse - neradau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2008 05 20, 14:22)
O kur jų Lietuvoj galima nusipirkti  g.gif Ieškojau keliose parduotuvėse - neradau  unsure.gif



Aš irgi ieškau, bet niekur nerandu.. g.gif
Atsakyti
Lyg per sapną prisimenu, kad RIMI mačiau kažkada. Ir dar pagalvojau - o ką su jais veikt g.gif Bet dabar ieškau ieškau - nerandu.... Gal prisisapnavo tikrai doh.gif
Atsakyti