Įkraunama...
Įkraunama...

Gertrūda

man šis vardas nelabai gražus schmoll.gif kažkaip skamba "bobiškai"
Atsakyti
Man sis vardas labai grazus. Juo norejom pavadinti savo dukryte, bet apsisprendem del svelnesnio.
Atsakyti
toks grieztas vardas labai
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 25, 21:08)
aš priešingai nei jūs neskaičiuoju kur kas ką kiek kartų sako  cool.gif  doh.gif


Atmintis šlubuoja? g.gif
Yra funkcija, kuri leidžia peržiūrėti ar jau pasisakei vienoje ar kitoje temoje...jeigu neatsimenu ar rašiau kur nors, pasinaudoju šia paslauga tongue.gif
Atsakyti
Geriau Gerda 4u.gif
Gertrūdas viename krašte trumpina Trūdėmis, tad ne visi šį vardą gali trumpinti į Gerdą..O kad trumpintų į Gertrą..Kažkas ne taip, pirmą kartą girdžiu blink.gif Aišku, trumpinti vardus negerai, ir jei mergytė prisistatinės kaip Gertrūda tai ir turėtų "prilipti" Gertrūda..Bet man šis vardas kažko tai ne švelnus, tas "trūda" kaip tūba ar rūda, dūda.. g.gif Na, čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2009 02 26, 08:59)

aš ta funkcija nesinaudoju, nes man neįdomu kiek kartų kas ką sakė. tegul naudojas tie, kam įdomu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 27 vasario 2009 - 19:54
Labai gražus vardas thumbup.gif
Atsakyti
Negražus, bet va Gerda tai visai nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 27, 19:48)
QUOTE(gritte @ 2009 02 26, 08:59)

aš ta funkcija nesinaudoju, nes man neįdomu kiek kartų kas ką sakė. tegul naudojas tie, kam įdomu tongue.gif


Be reikalo tongue.gif atrodote kaip 'užskirtusi plokštelė' rašanti po 3 vienodus postus kai kuriose temose. cool.gif
Atsakyti
Mano vardas toks doh.gif doh.gif doh.gif Nemėgstu šio vardo verysad.gif Ir jį būtinai keisiuosi.... verysad.gif
Atsakyti
Toks savotiškas vardas, bet nelabai gražus. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarė.Z @ 2009 05 23, 18:46)
Toks savotiškas vardas, bet nelabai gražus. blush2.gif 

Labai grazus vardas, mum skaip gime dukryte as lb norejau Gertrūdė duoti, bet MB sunkiai sekasi r raide tarti uzslop[inta ta raide jo. Tai tris savaites buvo Gertrūdė maciau kad MB labai sunku, gimdama atsinese varda Austėja tuo laiku buvo labai retas negirdetas vardas. Pasitaike geros moteros dirbancios metrikacijoje tai gimimo liudijime pakeite Gertrūdė i Austeja.
Vardas superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti