Įkraunama...
Įkraunama...

Gertrūda

QUOTE(l'eau @ 2010 01 02, 00:05)
ne visiems taip trūksta veiklos, kad švaistytų laiką sekdami žinutes, juolab prirašinėdami kažką ne į temą ir dar liūdną veiduką  rolleyes.gif

Prieš pasisakydama temoje visada peržvelgiu bent jau jos pradžią ir paskutinius porą puslapių, kad nykiai nekartočiau kitų žmonių jau išsakytų minčių, tad nepastebėti tos pačios frazės, besikartojančios kas kelios žinutės, beveik neįmanoma. O veiklos stoka anaiptol nesiskundžiu - išrinkti savo vaikui vardą laiko užima, todėl ir stengiuosi jį panaudoti optimaliausiai - pvz. užuot užsiciklinusi ant smerkimo žmonių, kurių grožio suvokimas kiek kitoks nei maniškis, pagalvoti apie daugiau vardų, išgirsti svaresnių argumentų, kuo vardas geras ar nelabai, nei "man gražu", "o man negražu".

Beje niekada nemaniau, kad žodis "unsure" reiškia liūdesį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 03 sausio 2010 - 11:31
O man labai grazus wub.gif Ir Gertė trumpinys grazus..man patinka tokie grubūs vardai:D
Atsakyti
Filme "Mergina iš Džersio" (JAV) mergytės vardas buvo Gertrūda. Tėvo tėvas ir sako, Dieve, kuo nusikalto tas vaikas? biggrin.gif
Atsakyti
Labai gražus.
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(monceaster @ 2007 11 02, 14:06)
Ka manote apie si varda Gertrūda ???

Mano nuomone:
Jis yra ilgas, todel kiti gali ji sutrumpinti ir vadinti Gertra.
Tarkim jei pavadinsime siuo vardu savo dukras ir krikstysime tai antro vardo jau negalesime deti. Nes Gertrūda yra sventas vardas.
Manau, kad sis vardas geras yra tuom, kad jis retas. Bet man jis nelabai patinka  schmoll.gif . O kai Jums??? ax.gif

thumbup.gif
Atsakyti
man gražus 4u.gif
Atsakyti
Puikus vardas smile.gif
Atsakyti
man nelabai, nes grubus, asocijuojasi su zodziu junginiu "gert ruda", ir paciam vaikui is pradziu sunku bus istarti savo varda. mano sunaus darzelio grupeje buvo gertruda, tai jis ja gekuda vadino, nes kitaip neistare smile.gif
Atsakyti
Pats graziausias vardas!nes mano dukra Gertruda 4u.gif neteko nusivilt!ne taip daznai isgirsi.darzelyje viena tokiu vardu,palyginimui vien tik musu grupeje buvo 4gabrieles ir trys gabijos,va cia tai nenormalu lotuliukas.gif lotuliukas.gif masiska psichoze!ir antrai dukrai ilgai rinkom varda,kad nebutu populiarus!
Atsakyti
grazus vardas wub.gif
Atsakyti
Labai geras vardas! thumbup.gif Ir tikrai ne "masiskas", nedaznai tenka toki isgirsti 4u.gif
Atsakyti
mano mama tokiu vardu ir visai jis ne grubus, ypac kai zmogus svelnus, bet ja visi Giedrute vadina 4u.gif
Atsakyti