Įkraunama...
Įkraunama...

Išvažiuojamieji banketai

Sweikos mergaites, vieninteli dalyka kuri aliu pasakyti, mano mama , prie masito dirba daugiau negu dvidesimt metu , tai pasake viena, svarbiausia kad maista gamintu vietoi , kad maisto netampytu. kad jis nebutu pagamintas veziojamas, nes jau yra negerai , tai va tiek zineliu is manes, as per savo estuves tikrai nenoriu vezto maisto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestea @ 2008 01 03, 21:38)
Sweikos mergaites, vieninteli dalyka kuri aliu pasakyti, mano mama , prie masito dirba daugiau negu dvidesimt metu , tai pasake viena, svarbiausia kad maista gamintu vietoi , kad maisto netampytu. kad jis nebutu pagamintas veziojamas, nes jau yra negerai , tai va tiek zineliu is manes, as per savo estuves tikrai nenoriu vezto maisto 4u.gif

na maistas maistui nelygu.. ir pobuvis pobuviui.. juk dabar vis labiau populiareja isvaziuojamieji fursetai ir su karstais ir saltais (ale svediskas stalas)...
tai manau butu problematiska gamint 'vietoj' kai ta vieta "pievele".
Galu gale zmones, kurie maista 'vezioja' irgi 'su maistu dirba', o turint minty, kad visi baisiausiai dreba del savo reputaciju.. (vienas apsinuodijimo atvejis, tuoj spauda ir t.t).. nematau tame nieko tragisko..

aisku, mano poziuris ne 'profo', o 'vartotojo':)
Papildyta:
QUOTE(Leri @ 2007 12 06, 01:26)
Miela MG 4u.gif
O kodel butinai turi rinktis tik Zalgirio soda, arba Elguva?  g.gif

Zalgirio sodas arba Elguva todel, kad su jais dirba sodybos seimininkai. sodyba jau uzsakyta. tiesiog. problemos tame nematau. (nors tiesa - klaust seimininkes, ar galima ka is salies - nebandziau... is kitos puses - idealiausia rinktis tuos, kurie dirba toje vietoje ne pirma karta, ir tu turi ne viska organizuot ir reguluot, o jau patys viska 'susitvarko'..
net nezinau..

del taurakalnio -
Kavinej esu ju buvus, tai ten aplinka ne kokia. "dienos pietus', kurie budavo, zinoma, skanus, bet siaip ten visai nepatiko

mano tevai sventems darbe uzsakinejo 'furseta' kur pagrinde ivairus vieno kasnio uzkandziai
taip pat mano darboviete yra ne karta uzsakinejusi didesniems vakareliams.. tai maistas ivairiausias: saltiems visokios farsiruotos zuvys, liezuviai, vistienos, o karstiems (tokiuose induose) ir vistienos troskiniai, ir lasisos, ir kepsniukai ir t.t. su ivairiausiais garnyrais - ryziai, karstos darzoves ir pan.
siaip man asmeniskai visada labai patikdavo. is kolegu irgi esu girdejus tik gerus atsiliepimus.
tevai dar kazkokiam omnitelio renginy buvo trakuose, kur ten irgi ivairiausi uzkandeliai blah blah blah, tai ten pasirodo irgi taurakalnio.

bet pvz kai buvo omnitel renginiai siemens arenoje, ir ten tokias dezutes su uzkandzias dalino, tai man buvo neskanu..
Atsakyti
labai gera tema, mergaites thumbup.gif bandysiu ir as pasidometi Maisto fabriko paslaugomis. musu sodybe "elniakampio slenis", tai jie ten siulo dvi kavines, is kuriu gali uzsisakyti maista, bet labai skirtingai patys sodybos seiminkai apie jas atsiliepe, savininkas siule Kerniaus bara, o moteriske, kuri visa sodyba aprode sake geriau is pegout kavines. dar gali ir savo seimininkes vestis, bet blogai, kad indu nera, tai reikia dar ir indu ieskoti, o atskirai ju niekas nenuomoja, visa maista ir aptarnavima reikia samdyti, tai vat dar bandysiu Maisto fariku pasidometi, nes ne tik is jusu cia atsiliepimu, bet ir is kitur teko girdeti, kad zmones nenusivilia, viskas ok
Atsakyti
Mes irgi nuomojame sodyba be maitinimo. Maista reik is kitur uzsisakineti. Tai imsim "Berneliu uzeigos" maitinima ir aptarnavima.
Gal kam teko Berneliu maitinima uzsisakineti? Ar nenusivylete? Kokius patiekalus rekomenduotumet?
Atsakyti
Labuka! 4u.gif
Apie "Berneliu uzeigos" maista - jis siaip tai neskanus, na bet jau cia siaip tai skonio reikalas. blush2.gif Beje, girdejau, kad ten nelabai padavejai kulturingi. g.gif Taciau, siuos atsiliepimus girdejau is pazistamos, tai savo zodziu negaliu garantuoti siu atsiliepimu.. Na, bet bent jau sis tas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leri @ 2008 01 27, 00:05)
Labuka!  4u.gif
Apie "Berneliu uzeigos" maista - jis siaip tai neskanus, na bet jau cia siaip tai skonio reikalas.  blush2.gif Beje, girdejau, kad ten nelabai padavejai kulturingi.  g.gif Taciau, siuos atsiliepimus girdejau is pazistamos, tai savo zodziu negaliu garantuoti siu atsiliepimu.. Na, bet bent jau sis tas.. mirksiukas.gif


O maistas neskanus butent atveztinis, kur i baliu atveza? Ar siaip ir uzeigose neskanus jai pasirode?
Reik apsisprest kol nepervelu doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites.
Man irgi sita tema yra aktuali.
Stai ka dar pavyko rasti
http://www.pobuviai-vilniuje.lt
Paziurekit, tinklapyje yra nebloga skaiciuoke smile.gif
As irgi galvoju apie maisto fabrika g.gif Laukiu ju komercinio pasiulymo.
Jeigu ju nurodytos internete kainos yra sios dienos(nepasenusios), tai sakyciau visai dar nebrangiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2008 01 12, 09:55)
labai gera tema, mergaites thumbup.gif bandysiu ir as pasidometi Maisto fabriko paslaugomis. musu sodybe "elniakampio slenis", tai jie ten siulo dvi kavines, is kuriu gali uzsisakyti maista, bet labai skirtingai patys sodybos seiminkai apie jas atsiliepe, savininkas siule Kerniaus bara, o moteriske, kuri visa sodyba aprode sake geriau is pegout kavines. dar gali ir savo seimininkes vestis, bet blogai, kad indu nera, tai reikia dar ir indu ieskoti, o atskirai ju niekas nenuomoja, visa maista ir aptarnavima reikia samdyti, tai vat dar bandysiu Maisto fariku pasidometi, nes ne tik is jusu cia atsiliepimu, bet ir is kitur teko girdeti, kad zmones nenusivilia, viskas ok

Domejausi maisto fabriko paslaugomis,ju kainorastis keisis ............nuo balandzio menesio bus naujas rolleyes.gif .
kas nepatogu,tai vadybininke uzsakanti maista pobuviams,dirba tik nuo 8 iki 17 val doh.gif savaitgaliais niekas uzsakymu nepriimineja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 03 12, 15:52)
Domejausi maisto fabriko paslaugomis,ju kainorastis keisis ............nuo balandzio menesio bus naujas rolleyes.gif .
kas nepatogu,tai vadybininke uzsakanti maista pobuviams,dirba tik nuo 8 iki 17 val doh.gif savaitgaliais niekas uzsakymu nepriimineja unsure.gif


O man jie neatraso jau 5dienas sad.gif
Merginos, kaunietes, ka girdejote apie restorana "Babilonas"? 4u.gif
Is ten galbut uzsisakysime maista, bet norisi atsiliepimu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto rasa @ 2008 05 23, 15:23)
O man jie neatraso jau 5dienas sad.gif
Merginos, kaunietes, ka girdejote apie restorana "Babilonas"? 4u.gif
Is ten galbut uzsisakysime maista, bet norisi atsiliepimu... ax.gif


Istiesu bandyk jiems paskambinti. mirksiukas.gif Man jie irgi nieko nerase, as pasiskambinau tuo bendrai nurodytu telefonu. Su manim labai sauniai bendravo.
Tik vat nezinau, ar Kaune jie ka nors daro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leri @ 2008 05 23, 15:53)
Istiesu bandyk jiems paskambinti.  mirksiukas.gif Man jie irgi nieko nerase, as pasiskambinau tuo bendrai nurodytu telefonu. Su manim labai sauniai bendravo.
Tik vat nezinau, ar Kaune jie ka nors daro g.gif


Dekui, Leri, uz patarima. Tiesiog bendravom jau tel, tai adejo greit atsiusti pasiulyma, o jau laikas ir bega...
As ne kauniete, tiesiog ieskom isvaziuojamam pobuviui, tai ne tik Vilnium apsiribojam:)
Todel butu labai smagu sulaukti komentaru apie rest. "Babilonas" 4u.gif
Atsakyti
Mes vestuves šventėme Joniškio rajone, kaimo turizmo sodyboje, tikrai liuks vieta thumbup.gif , bet jie neruošia maisto, mums rekomendavo Maisto fabriką ir Joniškio restoraną, kažkodėl pasirinkom pastarajį ir labai nusivylėme, nors vadybininkė labai jau gražiai viską nupasakojo, po vestuvių pusė svečių atsidūrė ligoninėje ar savo tualete blush2.gif Apie Maisto fabriką girdėjome tik gerų atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti