Įkraunama...
Įkraunama...

Išvažiuojamieji banketai

Mums ruose stala kavine "Rustika" thumbup.gif Labai skanu!
Atsakyti
mus aptarnavo Elguva - viskas buvo labai puiku thumbup.gif
(apie torta net nekalbu.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mg*: 21 birželio 2008 - 18:50
o kodel berneliu uzeigos maistas neskanus?
man tai net labai skanus, toks lietuviskas grynai....
mes visas didesnes sventes ir jubiliejus ten uzsakome, ir tikrai viskas sauniai
Atsakyti
ax.gif na mes taip pat uzsisakeme sodyba "pas sestoka" savo vestuvems rugpjuti, jie ten gamina maista, taciau tos kaimo seiminikes, manau negali pagaminti nieko gurmanisko, egzotisko ar imantraus, o savo vestuvems kazkaip neoriu tradiciniu kijevo kotletu ar kazko pan. blush2.gif tai susiderejom su sodybos direktore, kad imame sodyba visam savaitgaliui, o maistas musu ax.gif
uzsisakem maitinima dviem dienom is www.pobuviai-vilniuje.lt
man rekomendavo pazistama, sake jie tikrai puikus ir aptarnauja aplink vilniu daug prastmatniu pobuviu ir siaip visada viskas lab skanu... tai net buvau i ju kavine vln pavalgyt nuvaziavus, tai ka tu, lab skanus ir graziai atrodantis maistas. tai jau po poros sav derinsim valgiarasti ax.gif ju internetine svetaine thumbup.gif ten galima pasiskaiciuot ka reik ir dar nuotraukos patiekalu yra
Atsakyti

uzsisakem maitinima dviem dienom is www.pobuviai-vilniuje.lt
man rekomendavo pazistama, sake jie tikrai puikus ir aptarnauja aplink vilniu daug prastmatniu pobuviu ir siaip visada viskas lab skanu... tai net buvau i ju kavine vln pavalgyt nuvaziavus, tai ka tu, lab skanus ir graziai atrodantis maistas. tai jau po poros sav derinsim valgiarasti ax.gif ju internetine svetaine thumbup.gif ten galima pasiskaiciuot ka reik ir dar nuotraukos patiekalu yra
[/quote]

Agmineta, labai idomu butu isgirsti tavo ispudzius apie pobuviai-vilniuje. Kaip pavyko suderinti meniu? kokios kainos galutiniame rezultate? Ir, be abejo, labai idomu kokie ispudziai bus po sventes
Atsakyti
Sveikutes,

Ar kas naudojotes isvaziuojamojo banketo paslaugomis savo sventei? Pasidalinkite savo aptirtimi. Kokie jusu atsiliepimai?
Atsakyti
Laba, man teko susidurti su Berneliu uzeigos organizuojamais isvaziuojamaisiais banketais. Lb graziai serviruoja stalus ir maistas lb skanus. Tikrai verta
Atsakyti
QUOTE(kristalė @ 2008 08 06, 12:10)
Laba, man teko susidurti su Berneliu uzeigos organizuojamais isvaziuojamaisiais banketais. Lb graziai serviruoja stalus ir maistas lb skanus. Tikrai verta

o kokios maždaug kainos?
4u.gif

Atsakyti
Mes naudojomes "Berneliu uzeigos" isvaziuojamu banketu. Uzsisakem vestuvem. Barmenai papuole sukciai, suko maista pro sona, patieke ne visa uzsakyma, teko nusivilt, nes nenusamdem barmenu priziuretojo. Taciau paskui (jau po sventes) su skundais dasikasus iki valdzios, viskas issisprende, turejo grazinti pinigus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 09 rugpjūčio 2008 - 13:14
Nezinau del isvaziuojamu banketu, bet nuostabius banketus paruosia Verkiu parko Vilniuje kavine... Ten net ledo skulpturas galima uzsisakyti thumbup.gif tikrai verta aplankyt ju internetini puslapi ir foto paziruet wub.gif
Atsakyti
reikia ziureti kokius atstumus bus maistas vezamas, naturalesniu( turiu omeni, be kokiu priedu) patiekalu labai toli vezti nevertetu schmoll.gif
Atsakyti
daro taurakalnis, rodos maisto fabrikas .
musu vestuves buvo faktiskai 'isvaziuojamosios smile.gif sventem sodyboje, o maistas/aptarnavimas - Elguvos
Atsakyti