Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

QUOTE(mergelė-širdelė @ 2011 06 20, 09:54)
frige 1, jei patepliojo ir nustojo tai viskas susitvarke, cia ne viena rase, kad tepliojo,
daugiau gulek, nieko sunkaus nedaryk, 16 sav turi turet susitikima su midwife, gal ka ji patars, po apziuros g.gif
jei dirbi isleis i sick leave butinai

vat butent,kad man vis dar teplioja,i darba neinu jau beveik menuo,siandien vel darys skana,o 16sav apziurai mane nori pas GP siust,bet as nueisiu siandien ir pasiimsiu vizita pas midwife,pasakysiu,kad blogai...pradejau gert nospa dabar su magniu kartu,mano draugei ta pati beda,tai jai nustojo tepliot...beveik visa laika guliu lovoj,i lauka tai isvis beveik neinu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2011 06 20, 10:22)
vat butent,kad man vis dar teplioja,i darba neinu jau beveik menuo,siandien vel darys skana,o 16sav apziurai mane nori pas GP siust,bet as nueisiu siandien ir pasiimsiu vizita pas midwife,pasakysiu,kad blogai...pradejau gert nospa dabar su magniu kartu,mano draugei ta pati beda,tai jai nustojo tepliot...beveik visa laika guliu lovoj,i lauka tai isvis beveik neinu schmoll.gif


Labukas frige1
as irgi laukiuosi dvyniu, bet mano identiski. Turiu placenta apatineje dalyje ir jauciu pastovu maudima ir pilvo bei nugaros skausma. Kol kas neteplioja, bet daktare sake, kad gali kraujuoti. Supratu, kad labai neramu tau, bet tu save saugok, pastoviai tikrinkis pas gydytojus ir viskas bus ok. Visgi dar didele tikimybe , kad placenta pakils su laiku.
Atsakyti
4u.gif MANE PER SKANA ŽIŪRĖJO BIRŽELIO 21 MAŽYLIUI PILVE JAU PILNOS 18 BUVO tai placenta mūsų 2 cm po kakleliu žemiau...na sakė gal pakils gal ir ne liepos 7 vėl einu apžiūrai po skanu 4u.gif tikimės bus pakilę ax.gif
Atsakyti
O jus man paaiskinkite kaip buna kai placenta labai zemai (31 sav), dengia kazkiek ziociu ar visas ir uzlipus ant cezario rando? g.gif gydytoja lyg nenugasdino dar, bet man jau neramu..jeigu nieks nepasikeis, tai gaunasi reikia CP, bet kur reiktu pjauti ten placenta??? g.gif g.gif
Atsakyti
Laba diena,
Noreciau paklausti mamyciu kuriom tepliojo su zemai prisitvirtinusia placenta, ar ilgai ir daznai tepliodavo?
Kokius vaistus gerete?
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2012 06 05, 17:33)
Laba diena,
Noreciau paklausti mamyciu kuriom tepliojo su zemai prisitvirtinusia placenta, ar ilgai ir daznai tepliodavo?
Kokius vaistus gerete?


Gydymo nuo šitos bėdos nėra. Mano placenta žemai, 10 sav man labai daug kraujo pasipylę buvo, paguldė į ligoninę, ir priliepė griežtai saugotis, ramiai gyvent, jokio fizinio darbo, daug poilsio. jeigu tau dažnbai teplioja eik pas gydytojus, apžiūrės ir pasakys ką daryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2012 06 05, 17:22)
Gydymo nuo šitos bėdos nėra. Mano placenta žemai, 10 sav man labai daug kraujo pasipylę buvo, paguldė į ligoninę, ir priliepė griežtai saugotis, ramiai gyvent, jokio fizinio darbo, daug poilsio. jeigu tau dažnbai teplioja eik pas gydytojus, apžiūrės ir pasakys ką daryt  4u.gif



Aisku kad einu pas daktare, ziuri vaika kas savaite. Prirasytas gulimas rwzimas ir dufastonas.
Gulejau ir as ligoninej 11 savaiciu su kraujavimu.

O po ligonines kai baiget kraujuot kokios iskiros?
Labai idomu kokia kitu mamyciu patirtis.
Atsakyti
Norejau papasakoti savo istorija. Kazkur nuo 13 sav. as pradejau kraujuoti, dabar aciu dievuliui turiu 10 men. berniuka, bet nestuma prisimenu kaip kosmara didziausia. Kraujavau apie 10 kartu, du kartai buvo patys baisiausi. Per antra kraujavima pagimdziau savo kudikeli, buvo ekstra operacija.
Visa nestuma isgulejau, 3 kartus ligonineje. Gydytojai sake, nevairuok, stenkis kuo maziau vaikscioti, jokiu stresu ir pan. Bet kiek teko man paciai pastebeti visi kraujavimai vykdavo po nervingu kazkokiu situaciju. Iki pacios pabaigos t.y. iki 38 sav. pavyko isnesioti kudikeli,o placenta taip ir nepakilo. Ji buvo prisitvirtinusi ant paciu ziociu(uzpakalineje centrineje dalyje).
Taigi labai uzjauciu pas ka panasi situacija ir patarimas jokiu nervu, vazinejimu,o baisiausia vibracijos. Saugokites ir tikrai isnesiotis leliuka. O esant stipriai kraujavimui skubiai gulkit i lova, kvieskit greitaja ir kuo skubiau i universitetines klinikas vaziuokit.
Atsakyti
KA REIKSKIA PLACENTA PRIEKINEJ SIENOJ, NEPIRMAUJA? 2cm, struktura O
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeyL@: 16 liepos 2012 - 10:27
QUOTE(1PuPa @ 2012 06 05, 20:58)
Aisku kad einu pas daktare, ziuri vaika kas savaite. Prirasytas gulimas rwzimas ir dufastonas.
Gulejau ir as ligoninej 11 savaiciu su kraujavimu.

O po ligonines kai baiget kraujuot kokios iskiros?
Labai idomu kokia kitu mamyciu patirtis.


Man visiškai teplioti rudai nustojo 15 savaitės pabaigoj tik, dabar rodosi skaidrių skystų išskyrų šiek tiek, porą kartų buvo geltonų.
Atsakyti
Kam įdomu, pasidalinsiu, ką radau internete apie placentą priekyje:
Dažniausiai placenta būna užpakalinėje sienelėje (tai geriausia gimdymui padėtis, jei, aišku, ne žemai), bet priekinėje irgi gali būti be jokių komplikacijų. Tiek, kad vaikas mėgsta būti atsisukęs veidu į placentą, tai reiškia, kad jis gali gimti veiduku į viršų, o ne į apačią, ir toks gimdymas laikomas sudėtingesniu (ir gali būti skausmingesnis, skausmas labiau nugaroj nei pilve). Jei reikia cezario, galimas didesnis kraujavimas. Na, o dėl pojūčių mamoms, tai jos vėliau pradeda jausti vaisiaus judesius, ir jie ne tokie stiprūs, nes placenta sušvelnina. Ir pilvas dažniau būna ne gražios D formos, o labiau B (nes vaikas remiasi į pilvą ne nugaryte, o galva ir kojom). Bet čia ne taisyklė, nes vaikas gali būti ir nusisukęs nuo placentos. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, prieš savaitę ir man nustatė žemai prisitvirtinusią placentą. Dabar esu 20 sav. nėščia nestuke.gif . Gydytoja patarė saugotis, nesitampyt, ilsėtis dažniau, apie nedarbą ir lovą nieko nesakė. Man sunku lipti laiptais, vaikščioti. Atrodo, kad pilvelis "nukris" - labai tempia žemyn. Stengiuos daug gulėti, kaip visos čia pataria, tik nelabai suprantu, ką reiškia griežtas lovos režimas. blush2.gif Gyvenu 5 aukšte, pas gydytojus lankytis reik ir pan. Tai ar vaikščiot kažkiek galima? Ir ar reikia pilnai gulėt, ar galima pusiau sėdom ir, pvz. megzti? ax.gif
Atsakyti