Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

QUOTE(Zivilio @ 2013 02 04, 15:37)
Sveikos, prieš savaitę ir man nustatė žemai prisitvirtinusią placentą. Dabar esu 20 sav. nėščia nestuke.gif . Gydytoja patarė saugotis, nesitampyt, ilsėtis dažniau, apie nedarbą ir lovą nieko nesakė. Man sunku lipti laiptais, vaikščioti. Atrodo, kad pilvelis "nukris" - labai tempia žemyn. Stengiuos daug gulėti, kaip visos čia pataria, tik nelabai suprantu, ką reiškia griežtas lovos režimas.  blush2.gif Gyvenu 5 aukšte, pas gydytojus lankytis reik ir pan. Tai ar vaikščiot kažkiek galima? Ir ar reikia pilnai gulėt, ar galima pusiau sėdom ir, pvz. megzti?  ax.gif


Dvidesimta savaite ir man nustate zema placentos prisitvirtinima. Bet gine sake, kad tai "nieko tokio, svarbiausia, placenta nepirmauja". Todel jokio rezimo neskyre. O as dar ir minimaliai pasportuoju, ir vairuoju, nors ir pailsiu ,aisku, nemazai.
Atsakyti
O kaip tu jauties? Aš vos pajudu ir pavargstu. Gal čia aš jau psichologiškai perdedu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilio: 06 vasario 2013 - 22:09
Pas mane irgi žemai ta placenta.. Nieko ypatingo man išvis nesakė, pati kiek pasiskaičiau ir tiek. Stengiuos nesitampyt, nekilnot. Nerekomenduoja sportuot, mylėtis.
Dėl pavargimo tai gal koks kraujas nusilpęs. Pavargstu ir aš, bet pas mane hemoglobinas nukritęs.
Atsakyti
Matai, o mano kraujas geras ir hemoglobinas aukštas ax.gif Tiesiog pajudu ir rodos pilvelį pamesiu: tempia žemyn, skausmai atsiranda. Iš karto esu priversta prigult. 19 dieną eisiu pas gydytoją, tai žiūrėsiu, ką ji patars. Bendradarbės tai prigrasė nejuokaut ir žiūrėt mažiuko nestuke.gif Tai aš jau net į darbą nebeinu.
Atsakyti
QUOTE(Zivilio @ 2013 02 06, 23:07)
O kaip tu jauties? Aš vos pajudu ir pavargstu. Gal čia  aš jau psichologiškai perdedu? blush2.gif


Siaip as jauciuosi gerai. Na aisku, nepalyginsi, tikrai greiciau pavargstu negu budama ne nescia. Tada prigulu ar prisedu pailset. Siaip kartais nesciuju dirza uzsidedu.

Bet jeigu Tau skauda ar tempia, tai tikrai tada daugiau pagulinek...
Papildyta:
QUOTE(Ragany @ 2013 02 06, 23:20)
Pas mane irgi žemai ta placenta.. Nieko ypatingo man išvis nesakė, pati kiek pasiskaičiau ir tiek. Stengiuos nesitampyt, nekilnot. Nerekomenduoja sportuot, mylėtis.
Dėl pavargimo tai gal koks kraujas nusilpęs. Pavargstu ir aš, bet pas mane hemoglobinas nukritęs.


Vat kaip idomiai. O man gine leido tiek myletis, tiek "nesciuju mankstas" lankyt.
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2013 02 07, 09:52)
Vat kaip idomiai. O man gine leido tiek myletis, tiek "nesciuju mankstas" lankyt.


gal dar priklauso nuo to, kaip zemai prisitvirtinusi. mano, tarkim, dengia gimdos ziotis ir del to nepatartina sportuoti, myletis, sunkiai kilnoti. is esmes man gydytoja to turbut net nebutu pasakiusi, bet as pati pradejau visko klausineti ir tada jau ji atsake i klausimus. isvis, kai tik pasake, kad zemai, nelabai supratau, ka tai reiskia ir tik pasidomejusi daugiau vel pas ja apsilankiau ir uzdaviau visus iskilusius klausimus.
Atsakyti
QUOTE(novelty @ 2013 02 20, 02:40)
gal dar priklauso nuo to, kaip zemai prisitvirtinusi. mano, tarkim, dengia gimdos ziotis ir del to nepatartina sportuoti, myletis, sunkiai kilnoti. is esmes man gydytoja to turbut net nebutu pasakiusi, bet as pati pradejau visko klausineti ir tada jau ji atsake i klausimus. isvis, kai tik pasake, kad zemai, nelabai supratau, ka tai reiskia ir tik pasidomejusi daugiau vel pas ja apsilankiau ir uzdaviau visus iskilusius klausimus.



Žinok, man visiškai taip pat buvo. Kol nepradėjau pati klausti gydytojos, tol ji man nieko irgi nesakė, tik pasiūlė daugiau ilsėtis. Tai vakar pas gydytoją kaip tik vėl buvau, pasakiau, kad man sunku lipti laiptais, greit pavargstu, tai net paankstint dekretines pasiūlė.
Tai va, reik būtinai su gydytojom kalbėt, tartis, tada ir pačiom ir mažiukui geriau bus.
Atsakyti
QUOTE(Zivilio @ 2013 02 20, 11:05)
Žinok, man visiškai taip pat buvo. Kol nepradėjau pati klausti gydytojos, tol ji man nieko irgi nesakė, tik pasiūlė daugiau ilsėtis. Tai vakar pas gydytoją kaip tik vėl buvau, pasakiau, kad man sunku lipti laiptais, greit pavargstu, tai  net paankstint dekretines pasiūlė.
Tai va, reik būtinai su gydytojom kalbėt, tartis, tada ir pačiom ir mažiukui geriau bus.


Ir dar labai svarbu, kad iskart pamacius bent maziausia laseli kraujo vaziuoti i ligonine ir nedelsti. As siaip kraujavimo neturejau, bet jis gali prasideti (gali ir neprasideti) kai vaikutis prades sparciau augt treciam trimestre. nors 8 is 10 pakyla placenta, tai tikekimes, kad mes ir pakliusim i ta 8 is 10 smile.gif
Atsakyti
dabar 17 nestumo savaitę nustatė, kad placenta priekinėje sienelėje nestuke.gif Iki tol buvo placentos pirmaeiga , teko du kartus ligoninėje pagulėti smile.gif ačiū Dievui viskas dabar susitvarkė thumbup.gif
Atsakyti
Tema rami, gal jau viskas iškalbėta? biggrin.gif ax.gif
Mano placenta priekinėje sienoje. Būčiau nekreipusi jokio dėmesio (koks skirtumas, kur ji ten prisitvirtino g.gif ), tik kai pradėjau domėtis, kodėl niekaip nepajuntu judesiukų, viena supermamytė viską paaiškino 4u.gif
Pilvas, rodos, toks sunkus, taip tempia jį apačion... Nors išties tai atrodo, kad viskas ten kaip įmanoma žemiau ir yra, vos ne prie pat gaktikaulio ax.gif Šonus paskaudena, judesiukai (19 sav.) lyg ne į išorę, o į vidų būtų... Kokią įtaką toks placentos prisitvirtinimas turi vaisiui ir pačiam nėštumui? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2014 08 21, 15:12)
Tema rami, gal jau viskas iškalbėta?  biggrin.gif  ax.gif
Mano placenta priekinėje sienoje. Būčiau nekreipusi jokio dėmesio (koks skirtumas, kur ji ten prisitvirtino  g.gif ), tik kai pradėjau domėtis, kodėl niekaip nepajuntu judesiukų, viena supermamytė viską paaiškino  4u.gif 
Pilvas, rodos, toks sunkus, taip tempia jį apačion... Nors išties tai atrodo, kad viskas ten kaip įmanoma žemiau ir yra, vos ne prie pat gaktikaulio  ax.gif Šonus paskaudena, judesiukai (19 sav.) lyg ne į išorę, o į vidų būtų... Kokią įtaką toks placentos prisitvirtinimas turi vaisiui ir pačiam nėštumui?  blush2.gif  4u.gif

pas mane tas pats, antras nestumas ir antra karta placenta priekinej sienelej doh.gif Dabar eina 17 savaite, kad kazkoks pilve veiksmas vyko vidumi lyg jauciau anksciau, bet tik siandien pajutau su delnu realius maziukus judesiukus. Su pilvo oda kazkaip sunku pajust dar,o vat pridejus ranka kaip su pirstuku kas baksnotu jausmas wub.gif
Pamenu su pirmu nestumu kai jau buvo atejes laikas skaiciuoti i dien apo 10 judesiu, kitos pamenu raso, oi pas mane 50 judesiu i minute...O as vos 10 i diena suskaiciuodavau, pastovus nervas doh.gif
Vaisiui nemanau,kad tokia placentos lokalizacija kaip nors itakotu o vat del pacio nestumo manau,kad labiau saugot save reiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo latte.coffee: 21 rugpjūčio 2014 - 21:45
QUOTE(latte.coffee @ 2014 08 21, 22:44)
pas mane tas pats, antras nestumas ir antra karta placenta priekinej sienelej doh.gif  Dabar eina 17 savaite, kad kazkoks pilve veiksmas vyko vidumi lyg jauciau anksciau, bet tik siandien pajutau su delnu realius maziukus judesiukus. Su pilvo oda kazkaip sunku pajust dar,o vat pridejus ranka kaip su pirstuku kas baksnotu jausmas wub.gif
Pamenu su pirmu nestumu kai jau buvo atejes laikas skaiciuoti i dien apo 10 judesiu, kitos pamenu raso, oi pas mane 50 judesiu i minute...O as vos 10 i diena suskaiciuodavau, pastovus nervas doh.gif
Vaisiui nemanau,kad tokia placentos lokalizacija kaip nors itakotu o vat del pacio nestumo manau,kad labiau saugot save reiktu.

Tai vat ir mane nervina tai, kad labai jau sunku tuos judesius suprast... Gerai, kai gerai, o jei kas nelabai, tai juk save pati labiau nuramini, kai judesius aiškius ir daug jų jauti. O taip kaip čia tai tikrai kartais neramu labai... Kol nežinojau, kame reikalas, sakiau vis, kad nejaučiu "normalių" vaisiaus judesių, tai galvą patraukydavo ir sakydavo, kad turiu jaust... Dabar suprantu, kad yra taip ir ne kitaip. Beje, šiąnakt vyras sakė, kad pajautė judesiuką į savo ranką. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti