Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

Aguoncikai, kaip jums su judesiais? ar kasdien gerai jauciat? Man jau jei lelius ramus,tai ta diena kaip kosmare, baisu doh.gif
kada gi paaugs mazylis ,kad spirtu taip,kad nesugebetu numusti ta priekine placenta jo judesiu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2014 08 29, 08:48)
Aguoncikai, kaip jums su judesiais? ar kasdien gerai jauciat? Man jau jei lelius ramus,tai ta diena kaip kosmare, baisu doh.gif
kada gi paaugs mazylis ,kad spirtu taip,kad nesugebetu numusti ta priekine placenta jo judesiu doh.gif

Va kaip tik šįryt vienoj temoj guodžiausi, kad jei tik ramesnis vaikas, tai man ta diena nerami.... Na, jaučiu tuos paplaukiojimus, tokius "paburbuliavimus" trumpus, lyg žarnyne kas sujudėtų, lyg oro kokia pūslelė žarnomis judesį darytų, bet visiškai ne tokie judesiai, kaip su pirmais nėštumais, kai spyris buvo spyris... Toks jausmas, kad tas vaiko judesys eina į vidų, ne į išorę. Vyras per visą šį laiką gal tik 2 kartus kažką pajuto ax.gif
Kai nejuda, prisigalvoju visko unsure.gif g.gif Kai sujuda, toooooks džiaugsmas 4u.gif Irgi laukiu, kada paaugs tiek, kad spyriai būtų kaip spyriai, o tai dabar negaliu spyriu pavadint, sakau - pakuteno smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2014 08 29, 09:11)
Va kaip tik šįryt vienoj temoj guodžiausi, kad jei tik ramesnis vaikas, tai man ta diena nerami.... Na, jaučiu tuos paplaukiojimus, tokius "paburbuliavimus" trumpus, lyg žarnyne kas sujudėtų, lyg oro kokia pūslelė žarnomis judesį darytų, bet visiškai ne tokie judesiai, kaip su pirmais nėštumais, kai spyris buvo spyris... Toks jausmas, kad tas vaiko judesys eina į vidų, ne į išorę. Vyras per visą šį laiką gal tik 2 kartus kažką pajuto  ax.gif
Kai nejuda, prisigalvoju visko  unsure.gif  g.gif  Kai sujuda, toooooks džiaugsmas  4u.gif  Irgi laukiu, kada paaugs tiek, kad spyriai būtų kaip spyriai, o tai dabar negaliu spyriu pavadint, sakau - pakuteno smile.gif  4u.gif

oi, kaip tave suprantu, man ta pati kankyne. Ziuriu, jus dar pora savaiciu didesni uz mus, o jausmai tokie patys. doh.gif Man ir su pirmu nestumu buvo ta pati situacija su priekine placenta. Taip pat visko prisigalvoju ir bijau, o pajutus nors viena krustelejima tokia palaima uzplusta blush2.gif bet buna dienu kai visa diena ramus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2014 08 29, 13:19)
oi, kaip tave suprantu, man ta pati kankyne. Ziuriu, jus dar pora savaiciu didesni uz mus, o jausmai tokie patys. doh.gif Man ir su pirmu nestumu buvo ta pati situacija su priekine placenta. Taip pat visko prisigalvoju ir bijau, o pajutus nors viena krustelejima tokia palaima uzplusta blush2.gif  bet buna dienu kai visa diena ramus? g.gif

Nu ne, kad visą dieną būtų ramus, tai lyg ir ne, bet va kartais susizgrimbu, kadiki pietų neatsimenu, ar buvo judesiukas, ar TIKRAI jaučiau ką nors doh.gif g.gif Va tada nervas ima. Tikrai, kai sujuda, tai tokia palaima.... Sunkiausia gal ryte, kai jau atsibundu, guliu ramiai ir laukiu laukiu laukiu.... O čia ramybė.... Oi, kiek kainuoja man tie jo "pasiplaukiojimai" ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2014 08 29, 13:28)
Nu ne, kad visą dieną būtų ramus, tai lyg ir ne, bet va kartais susizgrimbu, kadiki pietų neatsimenu, ar buvo judesiukas, ar TIKRAI jaučiau ką nors  doh.gif  g.gif  Va tada nervas ima. Tikrai, kai sujuda, tai tokia palaima.... Sunkiausia gal ryte, kai jau atsibundu, guliu ramiai ir laukiu laukiu laukiu.... O čia ramybė.... Oi, kiek kainuoja man tie jo "pasiplaukiojimai"  ax.gif  4u.gif

skaitau sena SM tema, ten apie judesiukus mamos raso,kad buna, jog ne kasdien jaucia. g.gif gaila, kad nieko apie placenta neminima.
as siandien dar kaip ir nejutau, tik gal svelnu plaukiojima,laukiu vakaro,kad atsigult ramiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2014 08 29, 15:29)
skaitau sena SM tema, ten apie judesiukus mamos raso,kad buna, jog ne kasdien jaucia. g.gif  gaila, kad nieko apie placenta neminima.
as siandien dar kaip ir nejutau, tik gal svelnu plaukiojima,laukiu vakaro,kad atsigult ramiai doh.gif

Na, svarbu jautei paplaukiojimą - juk tikrai ten JIS (ne lytis, bet vaisius) plaukioja, jis juda 4u.gif vadinasi, viskas gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes 4u.gif Nelabai i tema, bet neradau panasios temutes, kur galeciau paklaust ax.gif Siandien buvau pas gin, dare echo (eina 19sav). Vos pradejus apziura paklause ar neskauda pilvo. Sakau buna visaip. Tiek kad vaikstant skaudaties kirksnim. Kartais kol isivaikstau tai baisiai paskauda, po to praeina. Pasake, jog placenta susitraukus.. Siaip viskas gerai. Lelius ir. Nesake, kad kazkas blogo.Gal kam taip buvo? Kodel placenta susitraukus? Del ko taip? Kazkaip susijaudinau ir pamirsau paklaust.. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, kreipiuosi pirma karta i jus blush2.gif Man 23, gyvenu Vokietijoj ir laukiuosi pirmagimio... Pas mus jau 20savaite. Siuo metu lankausi pas nemokama gynekologa , viskas lyg ir butu gerai , bet dar ziuriu as i ju gydytojus su nepasitikejimu. Vakar padarius visus man priklausancius tyrimus eilini karta pasireiske jog pas mane pakiles spaudimas, nors i tai buvau jau nuo pat pradziu atkreipusi demesi ,bet niekas manes neklause, o dar ir prisidejo tas kad per zemai nusileidusi placenta. Pasiteiravus ar tai blogai,tikslaus atsakymo nesulaukiau, tik kad jei nepasikels gres CP ir jog dabar sius i kita ligonine daugiau tyrimu atltikti. schmoll.gif vienu zodziu labai jau cia issipleciau, esme tame ,kad labai noriu namo i LIETUVA. Gydytoja nepatare vaziuot , bet jauciu jei nenuvaziuosiu man bus blogiau...Nesusilaikiau prie gydytojos apsiraudojau , cia nieko neturiu apart vyro ir jo tevu . Dabar pergyvenu del vaikiuko , ar nepakenks jam kelione.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina1519 @ 2015 10 13, 17:56)
Sveikos, kreipiuosi pirma karta i jus blush2.gif Man 23, gyvenu Vokietijoj ir laukiuosi pirmagimio... Pas mus jau 20savaite. Siuo metu lankausi pas nemokama gynekologa , viskas lyg ir butu gerai , bet dar ziuriu as i ju gydytojus su nepasitikejimu. Vakar padarius visus man priklausancius tyrimus eilini karta pasireiske jog pas mane pakiles spaudimas, nors i tai buvau jau nuo pat pradziu atkreipusi demesi ,bet niekas manes neklause, o dar ir prisidejo tas kad per zemai nusileidusi placenta. Pasiteiravus ar tai blogai,tikslaus atsakymo nesulaukiau, tik kad jei nepasikels gres CP ir jog dabar sius i kita ligonine daugiau tyrimu atltikti. schmoll.gif vienu zodziu labai jau cia issipleciau, esme tame ,kad labai noriu namo i LIETUVA. Gydytoja nepatare vaziuot , bet jauciu jei nenuvaziuosiu man bus blogiau...Nesusilaikiau prie gydytojos apsiraudojau , cia nieko neturiu apart vyro ir jo tevu . Dabar pergyvenu del vaikiuko , ar nepakenks jam kelione.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Nieko blogo ta placenta žemai, dar daug laiko jai pakilti. Man taip pat buvo žemai ir pakilo. Dėl spaudimo-nusipirk spaudimo aparatą ir matuokis pati, jeigu daugiau negu 140/100- blogai. Gali sekti spaudimą ir matuotis 3 kartus per dieną, ramiai būdama, užsirašinėk ant lapelio duomenis.
Blogai būtų jeigu būtų šlapime baltymo, pradėtum kraujuoti, pradėtų svaigti galva, mirgėti akyse. O kol nė vieno iš tų dalykų nėra-viskas gerai, nestresuok. Stresas tikrai blogai tavo mažyliui.
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2015 10 14, 13:31)
Nieko blogo ta placenta žemai, dar daug laiko jai pakilti. Man taip pat buvo žemai ir pakilo. Dėl spaudimo-nusipirk spaudimo aparatą ir matuokis pati, jeigu daugiau negu 140/100- blogai. Gali sekti spaudimą ir matuotis 3 kartus per dieną, ramiai būdama, užsirašinėk ant lapelio duomenis.
Blogai būtų jeigu būtų šlapime baltymo, pradėtum kraujuoti, pradėtų svaigti galva, mirgėti akyse. O kol nė vieno iš tų dalykų nėra-viskas gerai, nestresuok. Stresas tikrai blogai tavo mažyliui.

Su slapimu viskas tvarkoje, tik va gydytoja dar kita diena po apziuros paskambino pasake, kad gerciau magni ir pasiule ateiti dar pirmadieni . Tai pagalvojau gal del keliones jinai cia , nes jau labai susigraudinau pas ja bebudama , nes nesake,kad kazkas blogai.... nezinau neuprantu as ju gydytoju, noriu i Lietuva pas savo gydytoja papult ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina1519 @ 2015 10 15, 14:58)
Su slapimu viskas tvarkoje, tik va gydytoja dar kita diena po apziuros paskambino pasake, kad gerciau magni ir pasiule ateiti dar pirmadieni . Tai pagalvojau gal del keliones jinai cia , nes jau labai susigraudinau pas ja bebudama , nes nesake,kad kazkas blogai.... nezinau neuprantu as ju gydytoju, noriu i Lietuva pas savo gydytoja papult  ax.gif  blush2.gif

Turbūt todėl ir paskambino, kad apsiverkei, norėdama tave nuraminti, kad viskas gerai 4u.gif O magnis tikrai nepakenks, jeigu per daug jo vartosi, gali nebent palaisvinti vidurius, bet daugumai nėščiųjų tai būtų tik į pliusą. Magnio perdozavimo nebūna, nes jis pasišalina tiek, kiek jo ebūna pasisavinta.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ar buvo taip, kad pradžioje jums nustatė placentą priekinėje pilvo sienoje, o paskui keitėsi jos padėtis?
Atsakyti