Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

Laba...
Mums eina 20 sav. Kai buvo 12sav. gulejome ligoninej su spazmuojancia gimda, buvo pasirode kraujingu isskyru. Gudytoja ziuredama echoskopu pasake, jog placenta zemai ir joje yra pliselis - galimas atsidalijimas... blink.gif
Gal kas nors, ka nors apie tai??? schmoll.gif
Atsakyti
esu rašiusi anksčiau apie placentos pirmeigą. man ji buvo nustatyta 16 savaitę, kai atvykau į ligoninę dėl kraujavimo (beje, kraujavimas prasidėjo po depiliacijos).
20 savaitės echoskopija taip pat patvirtino ta pati: placenta nugarinėje dalyje, dengia vidines kaklelio žiotis. režimas buvo toks pat, kaip jau ne viena čia rašė: atsargumas, jokių daiktų kilnojimų, sulėtinti judesiai, jokiu lyt.santykių, jokio sporto / baseino, jokių dviračių ir t.t. ir pan.
saugotis reikia todėl, kad placenta šioje padėtyje yra labai jautri - gali imti kraujuoti, atplyšti (atsidalinti) ir pan. tuomet reikės gultis į ligoninę, yra rizika prarasti vaikutį.
į darbą aš beje ėjau, auto vairavau. tačiau niekad nepraleidau progos ilsėtis. po darbo - į lovytę ir poilsis. beje, kankino ir pilvo skausmai, tempimai.
vėliau, apie 27-28sav. placenta pasislinko - augo gimda ir pasitempe pati placenta. režimas buvo "nuimtas". beje, pati irgi pradėjau daug geriau jaustis - sumažėjo skausmų ir tempimų.
dabar noriu paneigti keletą mitų, kuriuos čia kitos rašineja. savo paneigimą grindžiu kątik perskaityta informacija iš knygos "nėštumo biblija" ir savo gydytojo teiginiais:
antrąjį trimestrą beveik kas 5 nėštukei diagnozuoja placentą apačioje. daugeliu atveju ji paskui pasislenka ir tik 1% nėščiųjų lieka su placenta apačioje. tuomet daromas cezaris.
netiesa, kad jeigu placenta yra nugarinėje dalyje, ji jau niekada nepasislinks. tai visiskai nesusiję - man pvz pasislinko.
tikiuosi savo postu čia kiek pagelbėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhani @ 2007 08 27, 16:15)
esu rašiusi anksčiau apie placentos pirmeigą. man ji buvo nustatyta 16 savaitę, kai atvykau į ligoninę dėl kraujavimo (beje, kraujavimas prasidėjo po depiliacijos).

va va..... ir aš sakau- vaikiuku istresas tie moteriški dalykiukai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Alexia @ 2005 03 15, 16:45)
Lokalizacija - vietos nustatymas ir cia informacija gydytojams, nesuk del to sau galvos.  Svarbu, kad ji nebutu priekyje. Bet ir tada nera ko nerimauti - padarys cezario pjuvi.

blink.gif tai kaip suprasti? ką, dėl to cezary darys?
pas mane priekinėje g.gif bet ginė nieko papildomai nesakė.....
kai 17 buvo - priekinėje,
26 sav. irgi priekinėje .......

eisim kitą sav. pas genetikę - reikės klustert g.gif
Atsakyti
sveikutes,viename forume isskaiciau,kad negerai jei placenta isitvirtinusi priekineje gimdos puseje,gali gimdi priduses kudikis,gresia nukraujavimas..
gal kas galite apie papasakoti placiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2007 12 06, 15:47)
sveikutes,viename forume isskaiciau,kad negerai jei placenta isitvirtinusi priekineje gimdos puseje,gali gimdi priduses kudikis,gresia nukraujavimas..
gal kas galite apie papasakoti placiau? g.gifPirma karta girdziu, bet butu labai aktualu
Atsakyti
Kurioje sienoje placenta - individualu. Čia jau leliukas nusprendžia kaip jam prisitvirtinti... ax.gif Man atrodo kad tokiu atveju skiriamas cezario pjūvis... Bet tą nuspręs tik prieš gimdymą, dar visaip gali būti... g.gif Taigi dar šiek tiek anksti dėl to nerimauti - viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InGridutia: 06 gruodžio 2007 - 16:13
QUOTE(Žm0nytė @ 2007 12 06, 09:02)
blink.gif  tai kaip suprasti? ką, dėl to cezary darys?
pas mane priekinėje  g.gif  bet ginė nieko papildomai nesakė.....
kai 17 buvo - priekinėje,
26 sav. irgi priekinėje .......

Nesigasdink iš anksto, kaip tik nusiteik, kad placenta "pakils", juk laiko dar matau pakankamai. mirksiukas.gif
Ir jei medikai nuspręs, kad Cezaris, tai irgi daug geriau, nei po natūralaus gimdymo (su tokia placentos lokalizacija) nukraujuoti. Bet šitą dalyką jau spręs gydytojai. Svarbiausia - ramybė. 4u.gif
Atsakyti
Zinau tiek kad svarbu ar placenta nera prisitvirtinusi zemai- ji kartais gali uzdengti ir gimdos kaklelio ziomenys- o tai jau pavojinga. Siaip tai svarbiau ar ji prisitvirtinusi zemai ar ne , o tai ar preikineje ar uzpakalineje gimdos dalyje manau neturi dideles reiksmes.
Atsakyti
Man per pirma nestuma placenta buvo nugarinej dali, o per dabartini- priekineje. Skirtumo jokio nera, svarbu kad placenta nebutu zemai.
Atsakyti
daugiau pasiskaitykite cia
Atsakyti
man 20 sav.gine pasake kad placenta zemai, bet sake pakils g.gif , ar kam taip buvo? o jei nepakils ka tai reiskia?
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2007 12 09, 17:39)
man 20 sav.gine pasake kad placenta zemai, bet sake pakils  g.gif , ar kam taip buvo? o jei nepakils ka tai reiskia?


Gali pakilti. Priklausomai nuo organizmo. Jei nepakils tai jau pavojinga, gydytoja tikriausiai tau paasikins kad gali atsirasti kraujavimas, negalima paciai gimdyti, reikia labai saugoti nestuma.Nepanikuok, viska issiaiskink su savo gine, gal ka ne taip supratai- juk med terminu galybe g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rence25: 10 gruodžio 2007 - 21:09