Įkraunama...
Įkraunama...

Placentos lokalizacija

nors man čia jau antras gimdymas, bet aš tik dabar sužinojau apie tas placentos subtilybes blink.gif geriau jau būčiau net neskaičiusi, nes dabar, prieš pat galą ( man jau 37 sav.) visai persigandau, nes mano placenta irgi priekinėje pusėje unsure.gif
Atsakyti
aš pasiskaičiau internete apie Cezario pjūvio operacijas ir dabar labai bijau, nes jas daro dar ir tuomet, kai placenta būna priekinėje gimdos sienoje blink.gif o mano būtent toj vietoj ir prisitvirtinusi verysad.gif
Atsakyti
Mano placenta si karta taip pat priekineje gimdos puseje, bet nei viena gydytoja tikrai nesake, kad del to galetu buti daromas cezaris, nors as ko gera buciau nieko pries.
Atsakyti
kas cia su tom placentom darosi? mano leliuka irgi ji spaudzia, sako jau greitai vaikutis, nebetures kur augti, nes jau dabar dengia ziomenis... verysad.gif kai dare echoskopa buvo 19 sav ir 3 dienos, tik sako gine nesijaudink, nes placentos padetis nepastovi.... israse magnio 7d pagerti ir 28-30 savaites reiks kartoti echoskopa, o ka daryt jei jau bus per velu? gal kas zinot ar nepakenskiu labai jei pas kita gine pasirodysiu ir echo pasidarysiu? g.gif nes jauciu,kad tokiu susirupinimu savo vaikiukui nepadedu.... unsure.gif patark kas zinot
Atsakyti
o man jau 37 sav. ir gydytoja nesutinka daugiau daryti echo unsure.gif sako, kad užteks tos vienos, darytos 18 sav. doh.gif tai aš dabar ir nežinau ar man ta placenta kur nors kitur pasisuko, ar liko taip pat... neaišku ar teks gimdyt normaliai, ar su cezariu... verysad.gif blink.gif
Atsakyti
na va tai tau, man 28 savaitę darė echo, ir ataskaitoj radau parašyta kad placenta priekinėje sienoje ir dugne g.gif , gydytojas apie tai nieko nesakė, tik dabar perskaičiusi sunerimau. na šią savaitę eisiu pas gydytoją ir paklausiu.
įdomu kur tas dugnas, niekur neradau aprašymo, tik kad placenta aukštai ar žemai, ar dengia kaklelį, o va apie dugną neužsimenama, gal tai ir yra ta apačia? g.gif
Atsakyti
kodel jus taip tu echo baiminates? g.gif man ji daro kiekviena karta pas gine!
ir dar cia paskaicius susidariau nuomone kad kazkaip dauguma bijo cezario ..as tai asmeniskai tik apie ji ir tesvavoju..nors greiciausiai man jis bus privalomas, jei placenta nepakils unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidavel @ 2007 12 14, 18:57)
aš pasiskaičiau internete apie Cezario pjūvio operacijas ir dabar labai bijau, nes jas daro dar ir tuomet, kai placenta būna priekinėje gimdos sienoje  blink.gif  o mano būtent toj vietoj ir prisitvirtinusi  verysad.gif


Nugi netikėk visomis perskaitytomis nesąmonėmis, jei kyla abejonių ieškok profesionalių nuomonių smile.gif Pavojinga, jei placenta prisitivirtinusi žemai, o ar nugaros, ar priekio pusėje jokio skirtumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidavel @ 2007 12 14, 18:57)
aš pasiskaičiau internete apie Cezario pjūvio operacijas ir dabar labai bijau, nes jas daro dar ir tuomet, kai placenta būna priekinėje gimdos sienoje  blink.gif  o mano būtent toj vietoj ir prisitvirtinusi  verysad.gif

mano placenta taip pat priekineje puseje, is pradziu nerimavau, kad nebutu zemai, neuzliptu ant rando nuo buvusio pirmojo cezario. bet daro echo tikrai dazniau, o ne viena karta per nestuma doh.gif ir placenta nors priekyje (tai yra desiniam sone pilvo) bet auksciau rando ir sekanciai operacijai netrukdys.
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2007 12 28, 15:04)
kodel jus taip tu echo baiminates? g.gif  man ji daro kiekviena karta pas gine!
ir dar cia paskaicius susidariau nuomone kad kazkaip dauguma bijo cezario ..as tai asmeniskai tik apie ji ir tesvavoju..nors greiciausiai man jis bus privalomas, jei placenta nepakils unsure.gif



aš echo tikrai nesibaiminu...aš labai norėjau, kad man dar nors vieną padarytų...kaip tik baiminuos todėl, kad man daugiau nesutiko jų daryt... unsure.gif o dėl placentos priekinėje pusėje, tai gydytoja nuramino, jog čia nieko blogo... rolleyes.gif o cezarį aš rinkčiaus tik tuomet, jei tai būtų būtinybė... mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad placenta priekinėje sienoje tai nieko nereiškia 4u.gif Pas mane buvo priekinėje sienoje ir klausiau ginekologės ar blogai, nes irgi skaičiau, kad negerai. Ji man pasakė, kad jokio skirtumo nėra, tiesiog būna, kad ji ne visa išeina per gimdymą ir gydytojai turi atidžiau ją apžiūrėti ax.gif O dėl cezario, tai tikrai nėra ko bijoti. Antras gimdymas man pasibaigė cezariu, bet ne dėl to, kad placenta buvo priekinėje sienoje.... 4u.gif ,bučiau pagimdžiusi pati, bet į pabaigą virkštelė iškrito
Atsakyti
negi niekam nebuvo pridetines placentos .niekur nerandu informacijos gyditoja sake nieko tokio,bet man labai neramu
Atsakyti