Įkraunama...
Įkraunama...

ar nepavargstat kasdien tvarkytis?

Na ką aš galiu pasakyt g.gif ..... ,ar tvarka šiam pasauly svarbiausia?
Va kai augo sūnelis - tokių rūpesčių neturėjau,o vat mūsų mergaičiukė doh.gif ....Visi namai akštyn kojom sad.gif .Kol eini išpaskos dar nieko,o tik nusisuk...
Taigi išaugs vaikai ir susitvarkisim kaip norim. lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai nupirkau žaislų dėžę ir į ją įmetu kasdien naujų žaislų (nu kitus suslepiu) Tai ji juos pamiršus per kelias dienas būna ir žaidžia su susidomėjimu. Kai vakare ji užmiega kitus vietoj tų sudedu. Nu apgaudinėju ją. Bet taip ji pažaidžia viena, o aš per tą laiką pasitvarkau, valgyt pasidarau. Nes ji kai pietų miega, tai tyla visiška turi būti. Tai tada aš prie kompiuterio pabūnu ar knygą paskaitau mirksiukas.gif Ir tikrai kiek įmanoma sukėliau viską, dasipirkau lentynų (dėl grožio gal nelabai), bet man nervų mažiau kainuoja kai nieko nepasiekia. Nėr ką kuisti, nėr ką tvarkyti. Neduodu ten jokių indų savo, kruopų ar pan. Žodžiu pasidariau, kad man geriau būtų. Ir dar esu pripirkus didelių lavinimo žaislų (FP stalas, supimosi arkliukas, FP ferma, traukinukas) nu kur ne smulkūs žaislai o veiklos daug. Kad mažiau žaislų mėtytusi mirksiukas.gif
Atsakyti
na taip, zinau, kad maziau reikia kreipt demesio... tik paprasciausia namo prieziura neapsiriboja, namu isvalymu.... yra ir laiptai ir visas antras aukstas ir sklepas... ir pecius kurt, ir aplinka priziuret... ir kiema sluot ir t.t. doh.gif kartais tai varo i nevilti... suprantu, kad visa tai praeina... bet dabar labai sunku... deziu zaislams turim netgi dvi... bet vis vien is ju jokios naudos, nes jinai isvis su zaislais nezaidzia tik issvaido per pora minuciu ir toliau i spinteles... doh.gif turi dideles lego kalades, tai jos koki karta gal buvo idomios o po to irgi tik paima visa dezia uz apacios ir po visa kambari tas detales... visiskai su niekuo neuzsiima jei pati su ja nezaidziu... stengiuos i visa ta netvarka nekreipt demesio, bet mane nervina... ir susitaikyt niekaip neina... mano mama tokia pedantiskai tvarkinga buvo, tai tikriausia ir as ta is jos paveldejau... nors to nejausdavau, kol viskas buvo tvarkoj... na tikiuos, kaip nors iveik visa savo vidini sumisima ir kazkaip su tuo susitaikyt, nes vis vien kitaip nebus...
Atsakyti
va va, cia tai problemele, bigsmile.gif
bet as jau baigiu su tuo susitaikyt. is pradziu, kai auginau viena dukryte, tai ir laiko daugiau turejau susitvarkyti, ir zaislu maziau buvo, tai kazkaip susitvarkydavau.
O dabar, kai jau sunelis pradejo lakstyt, tai jau zaislu visur pilna, vaiku kambary, tai vos perlipt galima, kartais tuos zaislus sutvarkom tik einant miegoti. o kai vaikai miega pietu miego, tai stengiuosi nors is kitu kambariu surinkti zaislus ir sunesti i vaiku kambari, kad bent jau po kojomis nesimaisytu.
is pradziu, galvojau stogas nuvaziuos, nuo to nuolatinio zaislu rinkimo, bet dabar nusiraminau, ir stengiuosi per daug nekreipti demesio, geriau, kai vaikai miega, pasedziu ramiai, atsigeriu kavos tongue.gif mirksiukas.gif
svarbu, kad dulkes issivalau, valgyt padarau, o tie zaislai kaip nors 4u.gif biggrin.gif , reikia gi ir sau truputi laiko skirti, ane?
Atsakyti
Oi oi kai paskaitai kas tavęs laukia... doh.gif
Dabar patampo žaislus, bet daugiausiai kenčiam nuo trupinių, barsto trupina viską ką valgo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(romanciuke @ 2007 11 05, 21:50)
bet vis vien is ju jokios naudos, nes jinai isvis su zaislais nezaidzia tik issvaido per pora minuciu ir toliau i spinteles...  doh.gif  turi dideles lego kalades, tai jos koki karta gal buvo idomios o po to irgi tik paima visa dezia uz apacios ir po visa kambari tas detales... visiskai su niekuo neuzsiima jei pati su ja nezaidziu... stengiuos i visa ta netvarka nekreipt demesio, bet mane nervina... ir susitaikyt niekaip neina... mano mama tokia pedantiskai tvarkinga buvo, tai tikriausia ir as ta is jos paveldejau... nors to nejausdavau, kol viskas buvo tvarkoj... na tikiuos, kaip nors iveik visa savo vidini sumisima ir kazkaip su tuo susitaikyt, nes vis vien kitaip nebus...

Va nuo cia, situacija 1:1, bet stengiuosi apsisarvuoti kantrybe ir laukti geresniu laiku smile.gif Linkiu ir tau kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Seniau,kai dar neturėjom mažosios,tvarkydavausi net pedantiškai,nors ir į darbą eidavau,visada pas mane buvotvarka,geriau jau nepamiegosiu,bet dulkės bus nuvalytos,o dabar,su metais išmokau nebekreipt dėmesio,apsitvarkau iš ryto,būtinai išsiurbliuoju,nes iš po vakaro būna pritrupinta,ir viskas,na aišku nesuskaičiuosi kiek kartų per dieną tenka rankioti žaislus,ir po visą butą išmėtytus kamuoliukus,bet ką darysi,juk jei vaikas sėdės kaip pupų pėdas tai irgi bus negerai,sveikas vaikas turi judėt,o dėl žaidimo,tai mano irgi nežaidžia viena turiu kartu su ja užsiimt,paskutiniu metu susidomėjo lipdymu iš modelino,tai vis šiektiek užsiima,bet vėlgi kartu,aš pridarau kamuoliukų,o ji juos lipdo į krūvą ir jai būna labai linksma,ir aš truputį pailsiu nuo žaislų rankiojimo lotuliukas.gif
Atsakyti
na nieko... svarbiausia kas nevus gadina, ka kai uzmiega atrodo noris ir pailset, o kai tik atsiguliu pradeda sazine griauzt kam nesimokinu... blink.gif nabet kaip nors... kazkaip kai paskaiciau kad visom taip, ir kad ne mano vienos namai toks bordakas, tai ir ramiau pasidare... nes neduok dieve kokie sveciai apsilanko netiketi, tai gedos buna, nes per iena diena apvercia tiek, kad atrodo s\menesi namai valyi nebuvo... doh.gif
Atsakyti
Mane ir varo į depresiją tas pastovus vertimas doh.gif mūsų virtuvė sujungta su svetaine, tai kitur uždarau duris, o pats dar neatsidaro(kažin ar ilgai), tai verčia tik ten, iš apatinių spintelių viskas perdėta į viršutines, sekcija su lipnia juosta užklijuota, bet ir tai velniukštis jau išmokęs kaip ją atplėšti biggrin.gif svarbiausia tai šiukšlių kibiras, doh.gif mėgsta pasiknisti , tai vyras sulankstė kablį ir virbalo, tai kelias dienas analizuoja, kaip jį nuimti, o visi jo žaislai didelėj dėžėj, tai labai thumbup.gif jam rausti (kartais net įkrenta į ją lotuliukas.gif ) ir mums jo žaislus rinkti
Kai augo dukra tokios problemos nebuvo, g.gif nors ir vietos tiek nebuvo
Atsakyti
Man kasdiena tenka plauti grindis ryte ir vakare, nes auginam rotveileri, tai kur tik eina ten vieni jo plaukai, o mazasis visur sedi, visur ropoja ir panasiai. O kai mazasis dar pradeda stalcius perkraustyneti tai doh.gif
Ka padarysi, esam mamytes, namu seimininkes...tvarkymasis man bent jau yra kaip sportas.
Jei netvarkysies nemanau, kad pailesi, jei nori tikrai gero polisio, paprasyk artimuju pagalbos, tegu bent jau gera pusdieni pabuna su vaikuciu, o tu tuo metu pagulek lovoj, pamiegok...pamatysi kaip pades, ir tada labai pasiilgsi savo mazylio ir galbut lengviau bus isisukti vel i savo buiti...
Atsakyti
Na ka cia be pridursi, tvarkausi kiek imanoma, kartais supykstu tai padarau generaline tvarka tongue.gif O ir dukryte pratinu prie tvarkos, kad susirinktu zaisliukus ir ji mielai man padeda biggrin.gif
Atsakyti
mane tai jau varo į neviltį tas tvarkymasis, o be jo būtų šakutės namams doh.gif einu iš paskos ir renku viską, žinoma žaisliukus tvarkomės abi, bet.... juk ne tik žaisliukais vaikai daro netvarką, ką be kalbėt apie trupinius, prilaistymą ir t.t. doh.gif tvarkau kasdien, bet kartais taip norisi pailsėti tongue.gif
Atsakyti