Įkraunama...
Įkraunama...

ar nepavargstat kasdien tvarkytis?

Aš tai po visur išmėtytų mažylio žaislų betvarke tiesiog nelaikau tongue.gif O visa kita po truputį pasidarau, kažkaip mano mažylis visai mėgsta 'tvarkytis', vaikšto iš paskos, visur lenda, 'padeda'... abiem smagu thumbup.gif Idealios tvarkos tokiu būdu nesusikursi, bet aš jos ir nemėgstu.
Atsakyti
QUOTE(vitalija9992 @ 2009 12 14, 23:59)
as pavargstu per diena nuo tu kambariu tvarkymo ir maisto gaminimo atrodo juk buna ir svarbesniu dalyku negu ne vietoj numestas zaislas,bet as negaliu man neiseina nekreipti demesio zinau del savo budo esu pati kalta ir mane tai erzina,o vaikai liks vaikais ju darbas ismetyti zaisliukus mamyciu darbas surinkti biggrin.gif

as irgi nemėgstu betvarkės, tiesiog nepailsiu kai ji yra. Geriau mažiau poilsio, bet kokybiškesnio. O DĖL išmėtytų kojinių, maniau, kad mano vienos toks vyras..
Atsakyti
Nemegstu, kai visur apversta,, tad tenka tvarkytis, nors kartais jau igrista tos sluostes ir pasluostes blink.gif palieku kartais ta malonuma vyrui ax.gif
Atsakyti
As tai irgi baisiausiai tvarkiausi, stengiausi kiekviena diena isplaut grindis, padaryt valgyt ir pan., vakarais iki velumos rankiodavau viska, lyginau,ploviau indus, bet supratau, kad nera prasmes, nes vaikui maziau demesio lieka, paciai miego trukumas, nuolatinis nuovargis nedziugina nei vyro nei vaiko manau blink.gif ,pradejo net sveikata slubuot, tai dabar nebekreipiu demesio, kiek speju saikingai tiek, ner ko plesytis. Geriau jau su vaiku lauke bunam kelias valandas, kai uzmiega nieko nebedarau is buities darbu, arba einu irgi miegot ar ka veikiu savo malonumui. O ir siaip girdejau, kad besaike svara ir sterilumas namie vaikus veda link alergijos g.gif , nu zodziu as tuo dabar ir vadovaujuosi. Kaip sakoma, indai ir zaislai ne vilkas i miska nepabegs wink.gif
Atsakyti
As labai nemegstu betvarkes schmoll.gif , tai ir tvarkau ir MB tvarko, o mazoji eina ir kuicia lotuliukas.gif , kol as sutvarkau apacioje kambari, ji speja virsuje ne tik savo kambari aukstyn kojom suverti, bet ir dar okupuoti musu miegama doh.gif . Taip kiekviena miela dienele as tvarkau, o tarzaniuke lotuliukas.gif kuicia.
Atsakyti
kiekviena diena plaunu grindis tvarkausi paskui dukryte o tuoj ir mazasis ropos biggrin.gif nezinau kaip spesiu nes ir tiap daug darbeliu smile.gif tai taip ir tvarkau paskui dukryte kas 5min nes tik sutvarkau ji jau kitur vercia ir taip kiekviena dienele labai nemyliu betvarkes
Atsakyti
As vaiko zaislu niekad nelaikiau betvarke, ir juos susitvarkydavom arba vakare arba isvis netvarkydavom, juk einam miegot, o ryte atsikelus vel tas pats, kam nakciai ta tvarka biggrin.gif

Indai, grindys ir visa kita, niekur nepabegsi, bet jei man nera nuotaikos as ir netvarkau paskubom schmoll.gif dazniausiai griztu po darbo pavargus, paziuriu TV, paguliu, o tada jei upas yra ir apsitvarkau ax.gif jei ne ir nesitvarkau...indai kriaukleje dvi dienas dar nesugriove niekam gyvenimo g.gif

Siaip tvarka megstu, tvarkytis irgi, bet man tam reikia nuotaikos blush2.gif net vyras jau priprato prie mano tokio poziurio, lyginant su anyta (kuri grindis maziausiai 3k per diena issiplauna...neperdedu nei kiek)
Atsakyti
as kaip jusu anyta :Ddel tvarkos pamisus biggrin.gif
Atsakyti
kas gi nenorėtų tvarkos,bet tvarkytis kasdien tikrai atsibosta biggrin.gif pas mane keturios padaužos,tai namai kas minutę prašomi tvarkytis biggrin.gif
Atsakyti
Tvarkausi kaip matau,kad reikia,zaislai ir visokie kitokie vaiko daiktai nemaiso jau nes pripratau,zinau kad vel uz minuteles trauks biggrin.gif Mamiskus darbus tenka kasdien atlikti,valgi0 gamyba visiems,visokie pasluostimai uir t.t.jau neisvengiami darbai,bet jau nebeimu i galva jei kazko laiku nepadarau ar isviso nepadarau,vaiko prieziura ir bendravimas su vaiku dabar man yra esminis dalykas o darbai nekonkretus palauks tongue.gif Taip ismokau po trecio vaikiuko thumbup.gif visur speju mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti