Įkraunama...
Įkraunama...

ar nepavargstat kasdien tvarkytis?

Pasiskirstau darbus visai dienai, (mažosios bardakų darymas neįeina į tai) po truputį tvarkantis nepavargstu smile.gif
Atsakyti
Man patiko Mazylio zurnale straipsnis panasia tema. Ten raso, kad kol mazylis miega, nesigriebti atlikti visko. Per jo viena pertraukele - vienas didesnis darbas. Ne taip pavargsite, ir siaip maziau chaoso galvoj bus, ka cia dabar daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2009 09 30, 21:23)
Man patiko Mazylio zurnale straipsnis panasia tema. Ten raso, kad kol mazylis miega, nesigriebti atlikti visko. Per jo viena pertraukele - vienas didesnis darbas. Ne taip pavargsite, ir siaip maziau chaoso galvoj bus, ka cia dabar daryt  smile.gif

gerai kad mažyliai petraukų duoda kai manoji miegodavo tik ant rankų ir tai max 20 min tai kol byuvo maža bardakas buvo ohoho užtad dabar tvarkomės abi be to per savaitę beveik neprisiverčiam nes abi namie būnam tik vakare o savitgaliais ka suverčiam tą abi ir sutvarkom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2009 10 11, 20:42)
gerai kad mažyliai petraukų duoda kai manoji miegodavo tik ant rankų ir tai max 20 min tai kol byuvo maža bardakas buvo ohoho užtad dabar tvarkomės abi be to per savaitę beveik neprisiverčiam nes abi namie būnam tik vakare o savitgaliais ka suverčiam tą abi ir sutvarkom thumbup.gif

Va va ir aš laukiu, kol ateis toks laikas kai dukrytė padės man bent jau jos pačios žaisliukus surankioti po visus namus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2009 10 11, 20:37)
Va va ir aš laukiu, kol ateis toks laikas kai dukrytė padės man bent jau jos pačios žaisliukus surankioti po visus namus  rolleyes.gif

manoji tvarkytis pradėjo tada kai atskirą kambarį jei atidavėm matyt nenori bardake sėdėti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2009 10 11, 21:40)
manoji tvarkytis pradėjo tada kai atskirą kambarį jei atidavėm matyt nenori bardake sėdėti tongue.gif

lotuliukas.gif Tai jau tikriausiai biggrin.gif
Atsakyti
Maniske padeda man, kiek gali, abi dulkes valom, sluojam tai jai uzsiemimas, o as darbus pasidarau, rimtesnius darau kai miega. Prie kompo kazka dirbu kai ji zaidzia. O savo kambariuka kai gavo pradejo tvarkytis, sako o koks bardakas jei ka ismecius buna ir puola rinktis, na kartais papraso ir mano ar tevelio pagalbos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2009 10 11, 21:23)
lotuliukas.gif  Tai jau tikriausiai  biggrin.gif

matai sau kai tvarkaisi tai ir noras kyla
Atsakyti
As tvarkau kambarius kartu su suneliu, ir jam idomu ir man laikas susitaupo. Iduodu jam skuduriuka, atseit dulkes valo, siupeliuka paemes pasluoja, su sluota po kambarius pavaiksto. Ir juokiasi, patenkintas, ir zaidziam ir dirbam vienu metu, o kai jis miega belieka valgyt pasigamint ir galiu prie kompo sedet ar zurnala pavartyt.
Atsakyti
Oi, as ziauriai pavargstu, tvarkausi kai maze miega. Tvarkausi po truputi, gal po viena-du kambarius, bet ta pacia diena vel bardakas doh.gif nusibodo, bet nieko nepadaryys, kol vaikas neisaugs
Atsakyti
Visada tenka tvarkytis kai dukrytė miega bet kazkaip esu stipri ir negalvoju kad pavargau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2009 10 27, 18:23)
Oi, as ziauriai pavargstu, tvarkausi kai maze miega. Tvarkausi po truputi, gal po viena-du kambarius, bet ta pacia diena vel bardakas  doh.gif nusibodo, bet nieko nepadaryys, kol vaikas neisaugs

skaiciau knygoj kad pats nedekingiausias darbas tai namu seimininkes.jis sunkus jo nieks nepastebi ir nevertina.visa diena plusu darbai nesibaigia net vakare,o stai pareina 'tikri darbininkai namo su batais pasivaiksto purvo prinesa,savo krepsius rubus nutrenke kur papuole,ir sako g.gif ka veikiai visa diena????nors stauk.vaikas lekstes neplauna tai ydejau i kuprine nusinese i mokykla tongue.gif dabar pradejo bent jau nuo stalo nuimt......ir t.t.gal kas turit geru ideju?????kaip savo darbui pagarba gaut???algos uz tai nemoka...
Atsakyti