Įkraunama...
Įkraunama...

ar nepavargstat kasdien tvarkytis?

Na del to tvarkymosi tai labai priklauso, kokio didumo ir kokio gerumo (ar pasiutimo) vaikas. Kol buvo mazas, niekur nelindo, bet kazkodel vis tiek nieko nespedavau biggrin.gif Dabar paauges, visur lenda, viska krausto, tvarko... Bet kasdieniam rezimui nusistaciau kad butinai darau tik tuos darbus kuriu nepadarius is karto paskui gaistasi laikas - skalbimas, isskalbtu skalbiniu deliojimas kad paskui butu galima surast ir pan. Is ryto apsitvarkau antra auksta, popiet pirma. Ir nusprendziau kad ner cia ko tvarkytis kol mazius miega - man irgi reik pailset. Ir ka - niekas is esmes nepasikeite, nors valanda per diena ramiai pasedziu thumbup.gif

O del darbo nedekinguma, nekuriais atvejais nemanau kad kazka galima padaryt - su MB per tiek metu isbandziau absoliuciai viska, tiek lazdos, tiek saldainio metodus lotuliukas.gif ir vis tiek kojines ir kitus atributus pakampiais randu...
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2009 10 31, 17:42)
O del darbo nedekinguma, nekuriais atvejais nemanau kad kazka galima padaryt - su MB per tiek metu isbandziau absoliuciai viska, tiek lazdos, tiek saldainio metodus  lotuliukas.gif  ir vis tiek kojines ir kitus atributus pakampiais randu...

ir kur man tai matyta thumbup.gif

o del tvarkymosi tai kasryt butinai grindis issiplaunu, nes mazas vaikas namie, o visa kita manau gali ir palaukti, pvz indai kriauklej rolleyes.gif
Atsakyti
as tai kikeviena diena su sluota lakstau jau pavargau zaislai visur ismetyti vos speju rinkti tai dabar iki vakaro visur bardakas o tik vakare viska surenku ne skitaip neimanoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2009 10 31, 17:42)

O del darbo nedekinguma, nekuriais atvejais nemanau kad kazka galima padaryt - su MB per tiek metu isbandziau absoliuciai viska, tiek lazdos, tiek saldainio metodus  lotuliukas.gif  ir vis tiek kojines ir kitus atributus pakampiais randu...


dabar jei randu kur pakampej kojines, arba kaip dažnai pas mus būna - po vieną kojinę... tai be kalbu viska drebiu į šiukšlių dėžę, kai pradėjo kojinių trūkt, tai MB susiprato, kur jos yra laikomos ir po viena nebemėto bet kur ax.gif
Atsakyti
toks jau mamu darbas-nuolatinis namu tvarkymasis,namu ruosa ir mazylio auginimas..musu seimoj i viska labai graziai itraukiamas tetis blush2.gif viena diena namus siurbiuoja jis,kita as,su indais taip pat,kazkaip pasiskirstom ,vienakart vienas kitakart kitas ir nepavargstu taip ziauriai thumbup.gif o mazoji jau ir linksta prie tvarkos,tvarkomes abi zaisliukus,valyt dulkes labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
jau kasdien nebesitvarkau, vistiek ta tvarka tik labai trumpam doh.gif Vat ir dabar matau šliures ant stalo biggrin.gif Nu ir ką - nu ir nieko, jau pripratau prie tokių vaizdelių biggrin.gif
Atsakyti
as pavargstu per diena nuo tu kambariu tvarkymo ir maisto gaminimo atrodo juk buna ir svarbesniu dalyku negu ne vietoj numestas zaislas,bet as negaliu man neiseina nekreipti demesio zinau del savo budo esu pati kalta ir mane tai erzina,o vaikai liks vaikais ju darbas ismetyti zaisliukus mamyciu darbas surinkti biggrin.gif
Atsakyti
As tvarkaus pagrinde kai miega arba kai buna geros nuotaikos is po dienos miegelio ir siek tiek uzsiima pati zaisdama. O siaip jei reikia pasitvarkyt rimciau turi but SB, kuris uzima mazge, o tada jau as darbuojuos biggrin.gif
Atsakyti
mane tai labai isvargina tvarkymasis, ypac kai gryzti is darbo nuvargusi, tada labiausiai jauciuosi kaip vovere besisukanciame rate... blink.gif
Atsakyti
laba diena. gal ir nedaug pas mane patirties siuo klausimu bet pasisakysiu. Pirmiausiai mamytes sustokit ir atsipalaiduokit. Nieko neatsitiks jei ko ir nepasidarysit. O soko terapija kartais i gera (kaip kad kaskuri pasakojo, kad diena nieko nesitvarke, kad grize namiskiai pamatytu ka veikia per visa diena, beje ta tema ir anekdotas yra, tik tiksliai neprisimenu tai nepapasakosiu).
O dabar trumpai kaip man su namu tvarkymaisis gaunas. Skalbimas tik savaitgaliais (elektra pigesne, na aisku butu skalbykle mandresne o ne jau senuke tai tada uzstatyciau kad nakciai skalbtusi) toliau padziaut: sitam reikale dukryte mielai padeda padavinedama. Lyginimo nebera, nes jau kokie 5 metai lyginu isimtinai tik baltinius ar sukneles, o kadangi tai nesiojama du kartu per metus, tai nebeda. O lyginimo atsikraciau kai ismokau "lygiai ir graziai" padziaut, tai po to net ir daryt nieko nereik. Maisto gaminimas. Kai viena namie su vaiku stengiuos daryt arba greit paruosiamus patiekalus, arba tokiu kad ir mazoji galetu prisideti (bulves i puoda sumeto ir pan.) jei sugalvoju ka rimciau, tai dazniausai buna savaitgaliais arba kai miega, bet geriau savaitgali, tada ramiai gali daryt. Jei siaip kada darau rimciau, tai stengiuos "dalimis" kaska pasidarai, truputis demesio vaikui, po to vel pasidarai, nes jei tik daryt, tai labai zyzia mazoji. Ismetytu zaislu beda baigesi tada, kai is pirmo auksto didziaja dali zaislu isnesiau kitur. Palikau tik siuo momentu idomiausius. Kuo maziau zaislu tuo maziau yra ka metyti/rinkti, beto vakare pati grazia viska susideda atgal i stalciu, o jei ne, tai surinkti kibiriuka kaladeliu ir kelis kamuolius uzima gal 3 minutes ir tai ner beda. Namu siurbima/plovimai dulkiu valymai. Kaskaip kai namie mazai "dulkes renkanciu" baldu/ dalyku, tai ir sita problema maza. Nera nei kilimu nei uzuolaidu nieko, tai siurbti uztenka karta per savaite, dazniausiai sestadieni ir tai jau yra tetuko darbas. Su grindu plovimu pagal poreiki. Jei kaska labai pripurvinam - issiplaunu, jei ne irgi palaukia savaitgalio.
Ir dar atsimenu kai mazajai buve keli menesiai draskiausi, kad kol miega susitvarkyt valgyt ir pan. o dabar manau kad be reikalo. geriau jau vietoj to buciau su vaiku dazniau i lauka isejus, pasivaiksciot (buvo vasara) ar pan. nes ir sau reik skirt bent siek tiek laiko, nes kitaip viena diena ir per sunku gali pasidaryti. Bet cia matyt patirtis ateina su laiku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vitalija9992 @ 2009 12 14, 23:59)
as pavargstu per diena nuo tu kambariu tvarkymo ir maisto gaminimo atrodo juk buna ir svarbesniu dalyku negu ne vietoj numestas zaislas,bet as negaliu man neiseina nekreipti demesio zinau del savo budo esu pati kalta ir mane tai erzina,o vaikai liks vaikais ju darbas ismetyti zaisliukus mamyciu darbas surinkti biggrin.gif

truputi su tuo nesutinku, kad vaiko darbas metyt, o mamos rinkti. jei taip manysit - taip ir bus. Tuo labiau kad vaikas kuo didyn tuo jis nori ir pats kaska daryti o ir teveliu kantrybe bando. Manau geriau jau po truputi itraukti ir tvarkymasi paversti "zaidimu" tiesiog leisti vaikui zaisliukus is vienos vietos perkelti i kita. kai patiks, tada ir ipras ir mamai nebeliks bedos 4u.gif
Atsakyti
as ir anksciau labai tavrkydavau ir t.t.
o daba jau viskas NUSIBODO
numojau ranka i viska ir visks
susitvarkau kai visai nebegalima pralipti per viska biggrin.gif
arba kai jau vyras pradeda tvarkytis, nes supranta kad man sunku wink.gif
zodziu grindis plaunu 1 kart savaitej arba geriausiu atveju 2
na indai maisto gamyba savaime suprantama niekur nuo to nepabegsiu, juk valgyti norisi. nors ir cia buna iseiginiu, tada vyras ka nors parveza is kur nors wink.gif
tai va taip va reik bisi ir apie save pagalvoti, ne tik apie namiskius, nepamirskit mamytes to
Atsakyti
Net mintis nekyla kasdien tvarkytis ax.gif O kam? Kad už pusvalandžio vėl tas pats būtų? Be to, man ir netrukdo. Lai žaidžia. Ateis laikas, išmoks pati susirinkti. Jau dabar po truputį pradedam rinkti, pradeda suprasti. Kiek susirenka, tiek, likę žaislai lieka miegoti išmėtyti tongue.gif
Atsakyti