Įkraunama...
Įkraunama...

Buteliukas, čiulptukas ir žindymas

jau reikia prieš miegą, krūtį spjauna, nebečiulpia, kaip seniau, ir rėkia. viską išbandžius padaviau soskę - apsiramino.
Atsakyti
Mano mazei 2 savaites, bet praktiskai nuo pirmu dienu kiekviena vakara pucia pilvuka verysad.gif . Ko tik neisbandziau: Espumisano lasus, Gefilus gerasias bakterijas (cia gydytojas israse), pilvuko sildyma ir masaza, negeriau pieno ir nevalgiau pieno produktu bei visu kitu, pilvuko dieglius galinciu sukelti produktu - viskas veltui cry.gif . Maziule pavalgo ir pradeda raitytis, verkti, o tuo paciu kisa rankytes i burna ir ciulpia. Jei duodu kruti, irgi ciulpia, bet kadangi bega pienas - pyksta. Siandien vakare neislaikiau ir ikisau zinduka doh.gif , nors buvau sau pazadejus, kad zinduko neduosiu (bent jau labai stengsiuosi neduot). Atrodo, kad jai patiko... energingai paciulpe, nurimo ir uzmigo... miega iki siol... su zinduku...
O mamka sedi ir grauzia save fool.gif .
Bijau, kad neatsirastu problemu su zindymu (neistrauks pilnai kruties, sumazes pieno ir t.t. ir pan.). Kita vertus nuo vieno karto gal nepripras g.gif . Bet jei rytoj scenarijus kartosis, ka daryt??? Ar dave kuri nors mamyte tokiam mazam vaikiukui pirmomis jo gyvenimo savaitemis zinduka? Ar nebuvo del to problemu su zindymu?
Atsakyti
Sveikos,
Mano kūdikiui beveik 3 sav. ir aš jau duodu čiulptuką, bet retai, nelabai jam patinka, bet kartais nusiraminimui gerai smile.gif Šiaip kol kas dėl pieno kiekio nieko nepastebėjau, nes kai valgyti nori - joks čiulptukas nepadeda smile.gif
Atsakyti
Tikrai nemanau, kad ciulptukas turetu itakos pieno kiekiui.
Mano pirmagime stai ciulptuko jokio nepripazino - ir pieno buvo kiek reikejo, o mazius ciulptuka vertino, su pienu - lygiai tas pats biggrin.gif
Atsakyti
Aš daviau čiulptuką nuo pat pirmų dienų, tik kaip tik lauke neduodavau, nes girdėjau, kad kaip tik blogiau, bet dabar jau duodu. Jokios įtakos pieno kiekiui ar žindymui tikrai nepastebėjau tongue.gif Valgom thumbup.gif Gal ir blogai, bet be čiulptuko mūsų gyvenimo nebeįsivaizduoju, kadangi neįpratinau prie papo migdytis, tai čiulptukas mūsų išsigelbėjimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2005 03 08, 14:16)
Pirmą mėnesį čiulptuko nereikėtų duoti, ypač jei dar nėra gerai susireguliavęs pieno kiekis, nes kūdikis turi didesnį poreikį čiulpti nei pasisotinti, tai reikalinga, kad gamintųsi pieno tiek, kiek kūdikiui reikia. Jei jis patenkins savo čiulpimo poreikį su čiulptuku, pieno sumažės. O vėliau, kai pieno gamyba susireguliuoja, čiulptukas jau nepakenks, bet jis didina riziką susirgti pienlige, suviduriuoti ir susiformuoti netaisyklingai burnos ertmei (dar priklauso nuo čiulptuko).


davem chiulptuka 2 gimimo diena ir iki shiol sekmingai maitinu MP, iki 6 men. maitinau pilnai be jokio papildomo maisto, taip kad mano pieno gamybai jis jokios zalos nepadare. Tiesa, chiulptuko dazniausiai prireikdavo ir dabar prireikia uzhmigimui, shiaip jis visa diena voliojasi niekam nereikalingas.
Atsakyti
Sveikos mamos.

Visu pirma parasysiu kad esu uz maitinima krutimi, bet jau savaite kai labai sumazejo pieno . Vaikas neramus valgyt praso ir kas pusvalandi. Isbandziau viska kad paskatint pieno gamyba. Neima buteliuko.pasidalinkit patirtim kaip ismoket gert is buteliuko.

aciu
Atsakyti
pabandyk buteliuka nupirkt kuo panasesni i naturalu valgyma, gal avento? maniskis tai iskart paeme avento buteliuka, gal todel kad alkanas buvo, antra kart siulyt nereikejo ax.gif
Atsakyti
Sveikute, o ar tavo maziukas ima ciulptuka? Nes lengviau duoti buteliuka tam, kuris ciulpia "soskyte".
Mano maziukas, beje lygiai menesiu vyresnis, geria tik is NUK firmos ciulptuku.
Tad bandyk ir pavyks, juk negali mazius but nevalges.
Atsakyti
Na, mes tai tokiu problemu neturejome schmoll.gif Bet, patarciau pirkti buteliuka su kuo minkstesniu ciulptuku (gal geriau gumini negu silikonini). Nezinau, ar kiek padejau unsure.gif
Atsakyti
Oi..., ir as kiek vargau, maniske i cilptuka ne nepaziuredavo, duodi, tai net ziaukcioja, bet neima, ciulptuku visa kolekcija turejau ir nepadejo. Tai su sauksteliu girdziau, o paskui is puodelio su skilutem pradejo gert.
Tiesa, as pati maitinau iki 1.5metu, bet kai jai sukako metai, turejau gryzt i darba, tai pati maitindavau tik naktimis ir vakarais. Ji pas man "Super" vaikas, iki dvieju metu keldavosi valgyt naktimis kaip laikrodis, lygiai kas valanda sad.gif
Atsakyti
manishkei jau 3.5 metu, bet pamenu irgi turejau problemu su maitinimu kuri laika. Tai taip ir neishmokiau gerti ish buteliuko. Nu ne ir viskas. Paskui susitvarke pieno kiekis ir jos apetitas. Taip vaika ir uzauginau be buteliuko . Ir be chiulptuko. Kai jau reikejo pradeti duoti papildomu skyschiu gerem ish buteliuko su snapeliu.
Atsakyti