Įkraunama...
Įkraunama...

Buteliukas, čiulptukas ir žindymas

Gal tiesiog apsisarvuok kantrybe ir, kai jis jau isalks, pabandyk vis jam pasiulyti buteliuka. Jis reks, skusis, o tu ramiai siulyk savo, isspausk siek tiek pieno ar misinuko, kad pajaustu, kas ten yra. Kitas patarimas butu, neduok vien tik misinuko is buteliuko pradziai, duok savo piena is buteliuko. Kai jau gers tavo piena, maisyk ji su misinuku ir vis didesniais kiekiais, kol liks tik misinukas.

As turejau siek tiek panasia beda - jis iprato valgyti mums gulint. Kadangi ruosiuosi didelei kelionei, nutariau pradeti maitinti sedomis. Tai tik bandau duoti kruti sedint, tas klykia nesavu balsu visas net issiriesdamas ir nevalgo. Atsigulam, tada sau ramiai valgo. Nu, galvoju, man sakes, lektuve juk nebus kur atsigulus jo pamaitinti. Tai nusprendziau, nepasiduoti. Klykia nevalgo, as ji raminu, bandau isiulyti, jis toliau klykia, kol galu gale alkis nugali ir jis pradeda valgyti pora valandu veliau. Taciau pavalgo truputi ir sustoja, vel niurzga klykia. Ir taip visa diena prasikankinau. Kita diena tesiau "kara", bet jis jau nebesipriesino taip, o trecia jokiu problemu - kaip duodu, taip ir valgo. Gal mano situacija ir kitokia, bet esme ta pati - nevalgymas kitokiu nei iprasta budu.
Atsakyti
QUOTE(mazis @ 2005 04 05, 20:35)
Sveikos mamos.

Visu pirma parasysiu kad esu uz maitinima krutimi, bet jau savaite kai labai sumazejo pieno . Vaikas neramus valgyt praso ir kas pusvalandi. Isbandziau viska kad paskatint pieno gamyba. Neima buteliuko.pasidalinkit patirtim kaip ismoket gert is buteliuko.

aciu

Pirmiausia butina kantrybe. Ta pati problema buvo ir su maniske. Nieko nepripazino, tik mano papuka. Ir maistas, ir nusiraminimas as jai buvau. Tapau dvikojis vaikstantis papkis. Ir taip kankinausi iki metu. Net kieto maisto i burna neikisdavau. Budavo idedu sauksteli koses, o ji laiko burnoj,o poto isspjauna. Ji juokiasi, o as verkiu, nes niekur is namu nei kojos be jos negaliu iskelti. Budavo, kad ir man atrodydavo, kad dingo pienas, traukdavo pykdama papuka, net skaudeti man pradedavo, o misinuko neimdavo nei pro kur. Bet tas pienas vel atsirasdavo po geros savaite ir lyg viskas atsistodavo i savo vezias.
Atsakyti
Mes irgi 2 savaičiu, bet čiulptuką turim nusipirkę. Tik kad dukra jo nemėgsta, o kai įsiverkia, tai klykia kaip patrakus, joks ciulptukas neišgelbės. Tik krūtis gali padėti. Aš dėl to čiulptuko dar baiminuosi ir todėl, kad kol kas nesu įsitikinusi, ar pakanka pieno, nes mergaitė tikrai ne ramuolė, miegalė. Bet gal toks jos būdas? Brolis irgi buvo ne miegalius.

Atsakyti
Aš savo mažajam čiulptuko nedaviau iki 2 mėnesių, iki tol jei tik subliauna, duodu krūtį, nors verkdavo jis ne tik iš alkio, bet ir dėl pilvuko. Dar ir bijojau per anksti čiulptuką įduoti, kad pieno nesumažėtų, bet pediatrė sykį pasakė: "Jei du mėnesius išmaitinsi, paskui pieno liaukos prasitampys, ir nebus jokių problemų su pienu". Kažkaip taip ir išėjo. Kai jam buvo du mėnesiai, pastebėjau, kad pamiegojęs trumpai pabunda, bet ne iš alkio, ir nusibodo man prie jo bėgioti ir kas 15 minučių krūtį kaišioti, tai pabandžiau duoti čiulptuką, pirmą dieną išspjovė, o kitą dieną paėmė ir nebenubusdavo taip dažnai. Ir pieno dėl to nebesumažėjo.
Atsakyti
Sveikos , dziugu, kad maitinate ir tas procesa darosi populiarus, turiu tris vaikucius ir visus maitinau ligi metuku su truputuku biggrin.gif
Budavo visko, ypac su pirmu, kai truko patirties, bet visi trys kategoriskai atsisake ciulptuku ir su jai tik pazaisdavo kai buvo viresni laikydami uz silikono mankstindavo dantenas i plastmase, žodžiu antreip biggrin.gif
Nebuvo beproto prilipe prie krūties tiesiog pasimaitindavo ir žiopsodavo isižioje, net ir piršto neiprato čiulpti thumbup.gif
Kai pamatydavau vaikus su čiulptuku, galvodavau, kas su tais vaikais ne taip g.gif , paskui doh.gif daeidavo, kad ju burnytes ciulptukas užstoja, nes tai buvau prie saviskiu pripratusi su tuščiom burnom,...Nekiškit čiulptukų perjėgą- nepripras ir atpratinti nereikės biggrin.gif
Kiekvieno poreikiai kitokie ir taisyklių visiems nėra mirksiukas.gif
Girdėjau tokią mintį, kad jei tėvai nerūko, tai vaikai mažiau čiulpia čiulptukus, nežinau ar tiesa, bet ir nerukančiu draugų šeimoje ir maniškėje vaikai čiulpalų atsisakė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mūsiškė irgi iš tų vaikų tarpo, kur nei soskės, nei buteliuko neima. Pirkom ir brangiausius ir Avento buteliukus ir soskes, ir Nuko nečiulpia ir viskas, pakramto soskės galiuką, pasikąso dantenas ir viskas. Niekam palikt negaliu ir išeit galiu valandai maksimum. Mano svajonė į kirpyklą nueit, bet negaliu, nes pieno fabrikėlis pas mane.
Kantrybės jau nebeturiu bandymams.
Atsakyti
Man buvo panašiai.Atrodė,kad pradėjo gamintis mažiau pieno doh.gif ,bet pasirodė,kad vaiko padidėjo apetitas ir jis daugiau nori.Po savaitės viskas susitvarkė.Pienuko vėl gaminasi.Kuo daugiau duosi traukti,tuo daugiau tau jo ir bus(taip yra man).
Buteliuko maniškis irgi neima,bet aš visai nepergyvenu.Duodu jam gerti iš puodelio.Jam labai patinka gerti iš paprasto puodelio thumbup.gif
O tu,nepegyvenk,kaip gerai išalks,ims ir buteliuką.
Atsakyti
as du menesiu maitinau is buteliuko,nes neime papuko.po to pradejo imti papuka,nebeima buteliuko.kai reik kur iseiti tai bandom maitinti taip kaip ji valgo is papuko, gulincia.padeda tik kai buna isties alkana, nes kai nori tik nusiraminti, tai gromoliuoja po burna ir kramto.
manau reiktu prigulti salia kad jaustu siluma ir maitinti gulincia ant soniuko.
sekmes
Atsakyti
QUOTE(mazis @ 2005 04 05, 19:35)
Sveikos mamos.

Visu pirma parasysiu kad esu uz maitinima krutimi, bet jau savaite kai labai sumazejo pieno . Vaikas neramus valgyt praso ir kas pusvalandi. Isbandziau viska kad paskatint pieno gamyba. Neima buteliuko.pasidalinkit patirtim kaip ismoket gert is buteliuko.

aciu

pati prisikankinau su visokiais buteliukais,nors isalkes budavo,bet negerdavo ir viskas doh.gif ,bet atradome chicco firmos psichologini buteliuka,labai panasi soske i motinos speneli,minsta ir pats buteliukas su atsukamu dugnu kuriame yra kaip ir vostuvas kuris neleidzia susidaryti vakumui,pats buteliukas lenktas,na ir ka jus manote is pirmo karto padejo thumbup.gif ,geria sau ramiai, jokiu kaprisu ir sauksmu thumbup.gif
Atsakyti
sveiki. turiu problemėlę ir prašau patarimo kitų mamyčių. pati auginu antrą vaikelį, kuriam po trijų parų mėnuo, maitinu pati, pirmą maitinau iki metų ir klausimų dėl žinduko nekylo nes ji jo neėmė.Dabar neapsisprendžiu ar duoti ar ne, o esmė tokia, valgo jis dažnai, išlaukiu kol jis pats paleidžia krūtį, bet tik pakėlus atsirūgt, jis vėl pradeda ieškot krūties, kartais duodu kartais ne, nes persivalgęs pradeda atpylinėti, ir matosi kad jam noirisi tik žįsti.Ir kaip beužsiimtum su juo ar nešiotum ar kalbėtum jis vis ieško krūties.Bijau, kad pradėjus duoti žinduką nepradėtų mažėt pienuko, patarkit ką daryt.
Atsakyti
Žinduką savo vaikui daviau tik grįžus iš ligoninės, nes jis norėjo tik žįsti, žįsti ir daugiau nieko, pieno dėl to tikrai nesumažėjo, nes tik prieš mėnesį nustojau maitinti, o vyrukas augo, kaip ant mėlių (kas mėnesį po kilogramą blink.gif ), o žinduko taip ir neima net dabar. Jį jam duodavau po maitinimo, paguldžius miegoti, pažįsdavo apie 5-10 minučių ir mesdavo lauk. smile.gif Kai pamačiau, kad žinduko jam nereikia, daugiau jo nedaviau. blush2.gif
Atsakyti
na mes augam be zinduko! tiesiog pats vaikas neime! tai negaliu pasakyti jis draugas ar priesas. tai priklauso nuo kiekvieno vaikucio manau 4u.gif
Atsakyti