Įkraunama...
Įkraunama...

Diane iš Sirius ir Šviesos Galaktinės Federacijos

Uf, ne veltui pataria kelis kartus skaityti, nes vertimas toks chaotiskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulytes mamyte @ 2007 11 07, 22:20)
Uf, ne veltui pataria kelis kartus skaityti, nes vertimas toks chaotiskas  doh.gif

Gaila laiko tokia nesamone skaityti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠ ESU @ 2007 11 06, 04:52)
...........

Ar esi Tas, kuris kalbėjo su Moze iš degančio krūmo?
mastau.gif


QUOTE(jovial @ 2007 11 07, 20:54)
Tai tas irengimelis jau israstas?  g.gif  doh.gif


Žiūrėk kas čia gaunas
Čia rašo temos autorius
QUOTE(AŠ ESU @ 2007 11 06, 04:52)
Šis vertimas yra Meilės ir Šviesos dovana Lietuvos Sesėms ir Broliams – Aš Esu
Aš Esu Meilėje ir Šviesoje dėl Taikos ir Vienybės
Aš Esu


O čia citata iš Biblijos (Senojo Testamento)

13 „Betgi, – Mozė sakė Dievui, – kai nueisiu pas izraeliečius ir sakysiu jiems: 'Jūsų protėvių Dievas atsiuntė mane pas jus', – ir jie manęs klaus: 'Koks yra jo vardas?' – ką aš jiems pasakysiu?“ 14 [i6]Dievas Mozei tarė: „Aš esu, kuris esu. – Ir jis tęsė. – Tu taip kalbėsi izraeliečiams: 'Aš Esu atsiuntė mane pas jus'“.

čia internetinė versija

mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off topic: 07 lapkričio 2007 - 21:06
QUOTE(off topic @ 2007 11 07, 22:01)
Ar esi Tas, kuris kalbėjo su Moze iš degančio krūmo?
mastau.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Telekomas Dievu pasivadino, o dabar dar vienas. Ar ne daugoka dievu musu Lietuvelej?
Atsakyti
QUOTE(jovial @ 2007 11 07, 23:28)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Telekomas Dievu pasivadino, o dabar dar vienas. Ar ne daugoka dievu musu Lietuvelej?
Kaip pas kokius zulusus. Fe schmoll.gif
Atsakyti
[quote=AŠ ESU,2007 11 06, 03:52]

Leiskite Jūsų Meilei tekėti visais laikais, ir būkitę Dievais kuriais Jūs jau esatę


Prisidedame prie dievu plejados mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulytes mamyte: 08 lapkričio 2007 - 10:03
QUOTE(Saulytes mamyte @ 2007 11 08, 11:01)
Prisidedame prie dievu plejados mirksiukas.gif


pamirskime savo vardus ir pradekim visi vadintis "as esu". gun_rifle.gif fool.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 08 lapkričio 2007 - 14:27
QUOTE(jovial @ 2007 11 08, 15:23)
pamirskime savo vardus ir pradekim visi vadintis "as esu".  gun_rifle.gif  fool.gif

Nereik, yra toks antras įsakymas, ta jei nėr didelio reikalo, galima ir patylėt tuom klausimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(off topic @ 2007 11 08, 18:35)
Nereik, yra toks antras įsakymas, ta jei nėr didelio reikalo, galima ir patylėt tuom klausimu  ax.gif

ale paklauayyykit, kaip tai ne reikalas save įvardinti? eini į aklą pasimatymą (darbo ieškoti/medicininę komisiją), išklausai prisistatymą ir į klasuimą kuo vardu atsakai "galima ir patylėt tuom klausimu ax.gif " doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 11 08, 19:11)
ale paklauayyykit, kaip tai ne reikalas save įvardinti?

ai nu save įvardint tai reikia, aš ne apie tai gi... tik čia aišku nuo savo tapatybės suvokimo priklauso mastau.gif Ir pasitikslinau su kuo kalbu blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off topic: 08 lapkričio 2007 - 19:38
QUOTE(off topic @ 2007 11 08, 20:22)
ai nu save įvardint tai reikia, aš ne apie tai gi... tik čia aišku nuo savo tapatybės suvokimo priklauso  mastau.gif Ir pasitikslinau su kuo kalbu  blush2.gif  unsure.gif

Kur dingo temos autorius (-e)? Noretusi padiskutuoti. Parase tema ir... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 09 lapkričio 2007 - 20:02
Ir ačiū dievui , kad dingo, nes tokių nesąmonių nėra reikalo rašinėt biggrin.gif
Atsakyti