Įkraunama...
Įkraunama...

Diane iš Sirius ir Šviesos Galaktinės Federacijos

Shiaure, you know you'r sick...if not, i'm tellin you - you'r sick
Atsakyti
Turim mes saviškių, vietinių vedlių, neblogai ir jie darbuojasi.Dar reikalai su jais nesutvarkyti, be to, sutartys sudarytos terminuotos. Aš nepasirašau po šituo pareiškimu tongue.gif
Kažkoks netikras skelbimų išnešiotojas- paagituotų, paaiškintų, padiskutuotų. Dabar išklijavo ir dingo.....
Atsakyti
Jau norėčiau mokėti rusų kalbą, kad sužinočiau Šiaurės poziciją Religijos ir Ezoterikos skyrelyje visais klausimais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lane: 15 gruodžio 2007 - 11:42
QUOTE(Šiaurė @ 2007 12 15, 04:18)

Ты есть - какашка, маленькая и вонючая blush2.gif Ты- есть говно, с какой стороны начинаеть тебя сжирать g.gif  Ну если ты только ты не высший разум lotuliukas.gif
Не нервируй больную женщину schmoll.gif Затрахали ваши секты doh.gif  Советую уйти благородно-молча 4u.gif


pabandysiu Lanei padėti smile.gif
Tu esi- kakutis, mažas ir smirdantis.Tu esi š---s, iš kokios pusės bepradėsi tave ėsti.Nu jeigu tu tik ne aukščiausias protas
Nenervok ligotos moteriškės. Užp--o jūsų sektos Patariu išeiti su dėkingumu ir tylint.

Malonu buvo pasitarnauti, Lane mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2007 12 15, 12:22)
pabandysiu Lanei padėti smile.gif
Tu esi- kakutis, mažas ir smirdantis.Tu esi š---s, iš kokios pusės bepradėsi tave ėsti.Nu jeigu tu tik ne aukščiausias protas
Nenervok ligotos moteriškės. Užp--o jūsų sektos Patariu išeiti su dėkingumu ir tylint.

Malonu buvo pasitarnauti, Lane mirksiukas.gif



Stipriai pasisakė unsure.gif biggrin.gif

Ačiū už vertimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 12 15, 12:35)
Stipriai pasisakė unsure.gif  biggrin.gif

Ačiū už vertimą 4u.gif

Na, ten ne apie dekinguma. Greiciau kilnuma. Siulo dingti kol nesudirbo dar labiau.

Siaure, gal gali isvardinti NE SEKTAS? Vieni mano, kad ju 3, kiti, kad 7.
Atsakyti
QUOTE
Na, ten ne apie dekinguma. Greiciau kilnuma

Upss, tai blagarodno, o ne blogadarno...pražiūrėjau smile.gif ačiū, kad pataisei.
Taip, Šiaurė skelia kas galvoj, be saugiklių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2007 12 15, 16:03)
<...>
Taip, Šiaurė skelia kas galvoj, be saugiklių biggrin.gif

blink.gif užjaučiu jei tikrai pas ją galvoje tai apie ką ten parašė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 12 15, 14:42)
blink.gif užjaučiu jei tikrai pas ją galvoje tai apie ką ten parašė  unsure.gif

drinks_cheers.gif kas galvoj, tuo ir taškosi, o galvoj matyt gavno perteklius ax.gif
Atsakyti
Aš pasirašiau, kad neliežuvausiu lotuliukas.gif negaliu sakyt, ką manau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2007 12 15, 18:47)
Aš pasirašiau, kad neliežuvausiu lotuliukas.gif  negaliu sakyt, ką manau verysad.gif


Va, va, ir aš tyliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiaurė, truputį nemandagiai parašei..

perskaičiau (ok, meluoju, neperskaičiau) ir galvoju: kiek čia ratų reikėjo pavartot, kad tokias pievas parašyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pompaduska: 16 gruodžio 2007 - 18:31