Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kam teko gimdyti ,ar lankytis pas Zubruviene?

QUOTE(korsa @ 2009 01 20, 11:10)
Apie sia gydytoja neturiu pasakyti ka nors blogo-JI SUPER thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , sausio 13 d. pas ja gimdziau, buvau susitarus, visa gimdyma su manim buvo, maloni, silta, labai rupestinga, ACIU JAI smile.gif

Pas sia gydytoja gimdziau dvynukus ir prieziuroje buvau pas ja,ji tiesiog nuostabi ir labai silta,nuosirdi,siulyciau tikrai pas ja gimdyti.Dekui jai labai ir akuserei
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif man buvo numatytas planinis cezaris.ji atliko si gyd.pjuvis puikiai sugijo-galiu nors su bikiniu lakstyt biggrin.gif sunelis gime kudutis,nedidelio svorio-tai gyd.delikaciai pasake kad mazylis lieknas smile.gif smile.gif
Atsakyti
Na ir as zadejau pas ja lankytis - nuejau su seimos gydytojo siuntimu pirmam vizitui 10 sav, nusiteikus apziuret leliu ir siaip susipazinti su gydytoja... Tai ka jus manot - perskaite: "nu, tai ko cia atejai?" likau apsalus, sakau tai noreciau kad priziuretumet mano nestuma, pas jus lankytis noreciau. Vel: "nu nezinau, kad jau atejai, tai paziurim", pasigulde mane echoskopu ziureti, isvadino mano vaika mazu, nors po to pasirode, kad atitinka jis viska puikiausiai. Parase atsakyma mano seimos gydytojai ir viskas. Sakau tai kada cia man ateiti kita karta, tai sako: "jei viskas gerai, tai ir neik" ir viso gero. Buvo tikrai susiraukus ir nemaloni. Nesupratau ar norejo pinigu, ar siaip as jai nepatikau, ar tiesiog jai bloga diena buvo.....
Atsakyti
QUOTE(BITOOTE @ 2009 03 10, 15:49)
Na ir as zadejau pas ja lankytis - nuejau su seimos gydytojo siuntimu pirmam vizitui 10 sav, nusiteikus apziuret leliu ir siaip susipazinti su gydytoja... Tai ka jus manot - perskaite: "nu, tai ko cia atejai?" likau apsalus, sakau tai noreciau kad priziuretumet mano nestuma, pas jus lankytis noreciau. Vel: "nu nezinau, kad jau atejai, tai paziurim", pasigulde mane echoskopu ziureti, isvadino mano vaika mazu, nors po to pasirode, kad atitinka jis viska puikiausiai. Parase atsakyma mano seimos gydytojai ir viskas. Sakau tai kada cia man ateiti kita karta, tai sako: "jei viskas gerai, tai ir neik" ir viso gero. Buvo tikrai susiraukus ir nemaloni. Nesupratau ar norejo pinigu, ar siaip as jai nepatikau, ar tiesiog jai bloga diena buvo.....

Jai priklauso gimdyves tik su potologija,man buvo itariama nestuminis diabetas,tai pas ja gavau siuntima,gal del to ji buvo tikrai labai maloni.As per pirma patikrinima daviau 50lt.,manau buciau nedavus tikrai butu niekas nepasikeite,o kad ji kada butu be nuotaikos,tai tikrai nemaciau,nes teko pagulet ligonineje
Atsakyti
Sveiki. Rudeni patekau pas sia gydytoja su labai aukstu kraujospudziu. Nors iki nestumo pabaigos buvo like sesios savaites, nestuma teko nutraukti. Po operacijos labai greit atsigavau, jokiu komplikaciju nebuvo, o dukryte irgi taisesi sparciai nepaisant kad buvo neisnesiota. Kiek zinau si gydytoja turi nemazai patirties rizikinguose nestumuose, todel kai kita vaikeli planuosime iskart zadu kreiptis pas sia gydytoja. O siaip kaip zmogus tai labai toks savas zmogus. Jokiu priekaistu tikrai neturiu. Mes jai atsilyginome, bet manau, kad ir nebutume atsilygine butu isties gerai ziurejusi.
Atsakyti
As gulejau pas sia gydytoja su inkstu uzdegimu, nestumo metu smile.gif 4u.gif tai nieko blogo pasakyti tikrai negaliu. lb malonus zmogus ir matos ,kad tikrai myli savo darba... jei tarciausi su kuo nors del gimdymo tai tikrai tik su ja ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Siuo metu as lankausi pas sia gydytoja, ji stebi kaip leliukas auga, nes zadu ir gimdyti jos priziurima thumbup.gif Labai maloni, silta, rupestinga ir zmogiska daktare thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
As gimdziau pas N.Zubruviene. Gulejau pas ja su aukstu kraujospudziu ir diabetu 2sav. Seip gera,nuosirdi, rupestinga gydytoja.Aisku,gal per gimdyma mazokai buvo salia,nes jai dar reikejo dirbti ta diena dieniniame skyriuje, ir gal siek tiek pervargus buvo,nes keli gimdymai (aiksu uz pinigus) buvo iseiles pas ja. Seip visas gerai, nors komplikuotas gimdymas buvo (plysau,kirpo ir t.t.). Tiesa gimdyma skatino,neleido pernesioti del spaudimo, bet jau buvom sulauke 40sav. Ar gimdyciau pas ja antra karta? jei nebutu tiek bedu (kraujospudis ir diabetas) vaziuociau i kmuk nesitarus,gal tik su kokia akusere tarciaus. O akusere tai buvo nuostabi,deja atsimenu tik varda VILIJA. Va cia tai moteris!!!! Kaip sava, visa laika palaike,net tokios smulkmenos,kaip paukus suriso, ar lupas pavilge ar pavedino su ranksluosciu ikaitusia, labai reiksmingos tokiu momentu. Aisku,mes atsilyginom visai brigadai gimdymo 4u.gif sekmes
Atsakyti
dare ji man cezari tai be pinigu net nekalbejo unsure.gif nors mano mazyliui grese mirtis cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Lankausi pas sia gydytoja,man ji yra superine thumbup.gif labai dziaugiuosi kad perejau pas ja is savo gines, priziuri mane ypatingai gerai, aisku pinigu jai negailiu, bet man mano ir vaikucio sveikata yra neikainojama. Patinka man dar ir tai kad bet kada galiu su ja susisiekti thumbup.gif
o man ja rekomendavo brolio zmona thumbup.gif jai irgi ji ziauriai gera gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
man teko guleti pas Zurbuviene, man grese prieslaikinis gimdymas, tai tikrai maloni daktare, tik labai uzsiemusi, daug dirba konsultacijoje, daug operaciju
su manim palatoje gulejo viena mergina tai ji jai mokejo 500lt pries gimdyma, jai cia buvo planinis cezaris blink.gif
dabar man 31 savaite, galvoju kad reiktu tartis su ja del planinio cezario, kad kaip jau kelias savaites mane kankina hemorojus, turiu uzdegima, visi tik aplinkui ir sako kad pati neisgimdysiu, o jei ir pavyks negalesiu pora men sedeti...tai nezinau ka daryti, bet dar turiu laiko pagalvoti verysad.gif
Atsakyti
Ir lankiausi ir gimdžiau smile.gif Likau labai patenkinta, negalėčiau pasakyt nei vieno blogo žodžio thumbup.gif
Atsakyti